Karta curve

Poszukuje pomocy

Moderator: Redaktorzy

Karta curve

Postprzez krzykr » 27 lis 2019, o 06:16

Witam
Tydzień temu brałem na promocji kartę curve. Karta przyszła na adres...
Dodałem kartę revolut curve cash pokazuje balance 10 GBP i byłoby super gdyby karta działała...
Problem mam chyba w apce nie przechodzi mi próba activate your curve card.
Mam dodac 4 ostatnie cyfry numeru karty podając i podając błędnie wyświetla się informacja, "to nie jest właściwe 4 ostatnie cyfry coś w ten deseń..."
Podając prawidłowa wyświetla się informacja " To activate, verifitya a card thats yours & issued in Europe" i nie przechodzi dalej, błędne koło podaje poprawne liczby wyświetla się ww informacja i mam dalej podać to samo... Próbowałem na terminalu w sklepie opłaci płatność ale curva nie przechodzi i odrzuca każdą próbę. Revolut bez tej curve działa bez problemu...

Gdzie zgłosić problem bo tu raczej nie uzyskam pomocy choć małą nadzieję mam...
  • 0

krzykr
Robin Hood

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 3

Re: Karta curve

Postprzez remike » 27 lis 2019, o 11:01

Jak w ogóle możesz mieć 10 GBP Curve Cash, a nie mieć aktywowanej karty? 10 GBP Curve Cash przychodzi w ciągu 72h od pierwszego użycia karty.
  • 0

remike
Administrator

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: -1337

Postprzez dnaflyer » 27 lis 2019, o 11:31

Musisz najpierw dodać kartę "zwykłą", tj. należącą do jakiegoś banku. Ta karta zostanie obciążona kwotą (chyba 1GBP), na podstawie tej transakcji potwierdzisz, w apce kartę i to tyle w sumie.
Revoluta samego nie dodasz, najpierw trzeba dodać jakąś kartę banku. Później, z tego co wiem, to już przechodzi.
  • 0

dnaflyer
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez krzykr » 27 lis 2019, o 19:31

Nie wiem jak ale transakcja została odrzucona i chyba po tym dodało mi te curve cash. Ale sama karta dalej w apce wisi jako "you Curve card is on the way!" próba activate your curve kończy się tą pętlą... Spróbuje jutro z kartą z polskiego banku może coś jest w tym co pisze dnaflyer i dam znac czy coś się zmieniło...
  • 0

krzykr
Robin Hood

500 (1)

Postprzez Kraczykruk » 27 lis 2019, o 19:45

dnaflyer napisał(a):Musisz najpierw dodać kartę "zwykłą", tj. należącą do jakiegoś banku. Ta karta zostanie obciążona kwotą (chyba 1GBP), na podstawie tej transakcji potwierdzisz, w apce kartę i to tyle w sumie.
Revoluta samego nie dodasz, najpierw trzeba dodać jakąś kartę banku. Później, z tego co wiem, to już przechodzi.

Nie jestem pewny czy masz rację. Ja dodałem tylko Revoluta i udało mi się bez problemu aktywować kartę Curve .

@krzykr
Jeśli masz możliwość to spróbuj zainstalować apkę Curve na innym telefonie i tam aktywować kartę.
  • 0

Kraczykruk
Predator

Reputacja: 19

Postprzez MarcinW » 27 lis 2019, o 19:50

Miałem to samo, i to mimo podpięcia dwóch kart z polskich banków. Napisałem do supportu i dostałem info że potrzebna jest dodatkowa weryfikacja - zdjęcie dokumentu tożsamości + selfie. Po przejściu weryfikacji udało się aktywować kartę.
  • 0

MarcinW
Robin Hood

Medale: 5
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 10

Postprzez dnaflyer » 27 lis 2019, o 21:25

Kraczykruk napisał(a):
dnaflyer napisał(a):Musisz najpierw dodać kartę "zwykłą", tj. należącą do jakiegoś banku. Ta karta zostanie obciążona kwotą (chyba 1GBP), na podstawie tej transakcji potwierdzisz, w apce kartę i to tyle w sumie.

Nie jestem pewny czy masz rację. Ja dodałem tylko Revoluta i udało mi się bez problemu aktywować kartę Curve .

Mogę się mylić, Revoluta nawet nie mam ;) Ale tak czytałam, wypowiedzi innych użytkowników curve.
  • 0

dnaflyer
Łowca

Postprzez krzykr » 3 gru 2019, o 23:05

Napisałem ticket z prośbą o pomoc wysłali mi link do dodania zdjęć.

Po drugiej próbie dodania prawa jazdy dostałem taką informację. Nawet nie napisali co im się w tym dokumencie nie podobało...
Za pierwszym razem zdjęcia wysyłałem z komputera za 2 z telefonu, weryfikacja koszmarna bo do wyboru miałem albo kamerę video albo folder ze zdjęciami... Albo się w czasie nie zmieściłem nie wiem... promocja po byku...

Hi Krzysztof,
I regret to inform you that after careful consideration I am cancelling your account.
This is due to activity that violates our Curve’s Terms ykuand Conditions.
I am sorry that we can not continue to provide our services to you.
  • 0

krzykr
Robin Hood

500 (1)

Postprzez mwedner » 4 gru 2019, o 05:36

A ja kurna z nimi walczę... bo żadnej z 3 kart dołączyć nie mogę :D

Have Problem.
please try again later.
  • 0

Obrazek
mwedner
Robin Hood

Reputacja: -1

Postprzez nerka99 » 4 gru 2019, o 09:47

krzykr napisał(a):I regret to inform you that after careful consideration I am cancelling your account.

Ale twoje 2 różne skany dokumentów zachowają ;)
  • 0

nerka99
Predator

Reputacja: 1

Postprzez Darien » 7 gru 2019, o 20:11

Pytałem na pw to zapytam i tu bo jestem zielony :trollface:

Karta do mnie dotarła ,aktywowałem ją , podpiąłem swoją z której obecnie korzystam.
Co dalej? Chcę zapłacić np. za bundla , która karta musi być aktywowana w apce? Curve czy ta moja?
Jeśli moja to rozumiem że płacę nią a potem bonus przyjdzie na kartę Curve czy jak to wygląda?
  • 0

Obrazek
Darien
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 7

Postprzez TheLastJedi » 7 gru 2019, o 20:31

Wybierasz swoja karte jako domyślna, robisz 1 transakcje i na curve cash dostajesz 10 funtów, potem żęby to wydać to wybierasz curve cash jako domyslne i doładowujesz Revoluta lub kupujesz coś za tą kwotę. Jak doładowujesz RV to najlepiej całe 10 funtów od razu i doładowywać w funtach a nie złotych, bo mi zostało ułamek funta na curve cash i nei jestem w stanie go dołądować już do RV bo za mała kwota.
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

500 (1)

Postprzez Monek22 » 7 gru 2019, o 20:33

Jak ktos ma curve to , wysylali na email wiadomosc 5gbp bonusu za wykonanie transakcji przez curva do 31 grudnia ;p
  • 0

Monek22
Hitman

Medale: 3

Postprzez Darien » 7 gru 2019, o 20:45

Czyli dobrze jednak zrobiłem , teraz po prostu czekać bo sobota to tam pewnie różnie z zaksięgowaniem itp :)
  • 0

Obrazek
Darien
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 7

Powrót do Mam problem/poszukuję