PayPal

Moderator: Redaktorzy

Re: PayPal

Postprzez TheLastJedi » 15 paź 2019, o 21:56

sergeron napisał(a):Mi Paypal bez problemu podpiął fizyczną z Revoluta i płacę nią cały czas. Mam na Paypalu ustawione jako domyślną formę płatności i żeby nie zmieniało kursu (żeby się dostać do tych ustawień, to trzeba się sporo naklikać). Już sporo czasu tak płacę i jest ok.

No ja też ustawiałem żeby nie zmieniało kursu itp.
A pobiera Ci co miesiąc z RV z pozostawioną subskrypcją? Bo mi działało tylko na pojedyncze zakupy aż do tej chwili, subskrypcje mimo ustawień domyślnych brały kasę z salda po ich złodziejskim kursie.
Masz revoluta Visa czy mastercard?

Próbował ktoś taktyki z kupowaniem sobie giftów?

MyCyLy napisał(a):Ja wykorzystałem już chyba wszystkie możliwości zakupów Monthly za pomocą PP z kartą Revoluta.
PayPal nie chce mi podpiąć fizycznej karty Revoluta do konta. Ale nie ma za to problemu z kartą wirtualną. Z tym, że Humble Bundle pozwala użyć takiej karty dwa razy do zakupu Monthly. A po 5 kartach wirtualnych Revoluta już mi nie generuje nowych xd czyli 10 bundli na nowych kontach i finito. (No ewentualnie Revoluta założy sobie moja kobieta)

Jak zweryfikujesz konto bankowe albo inna kartę to RV już nie będziesz musiał i powinno działać z fizyczną RV.
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 0

Postprzez sergeron » 15 paź 2019, o 23:02

Fizyczna MC. Jak klikałem Pay now przy pozostawionej subskrypcji (bo jakoś nigdy nie czekałem do ostatniego tygodnia) to pobierało od razu 12$ z Revoluta.
  • 0

sergeron
VIP

Medale: 6
VIP (1) 500 (1) 1000 (1)
2000 (1) 3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 74

Postprzez TheLastJedi » 16 paź 2019, o 07:51

No to mam głupie przypuszczenie że MC RC > VISa RV
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

500 (1)

Postprzez RoyKeane » 16 paź 2019, o 08:41

TheLastJedi napisał(a):No to mam głupie przypuszczenie że MC RC > VISa RV

U mnie Revolutowa Visa bez problemu współpracuje z PP przy Monthly.
  • 0

Obrazek
RoyKeane
Wiedźmin

Medale: 8
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
6000 (1) 7000 (1)
Reputacja: 44

Postprzez TheLastJedi » 16 paź 2019, o 11:11

Takich ciekawych rzeczy się dowiedziałem z supportu:

"Panie XYZ, jeśli na saldzie PayPal będą znajdowały się środki system w pierwszej kolejności wykorzysta je do opłacenia transakcji. W przypadku subskrypcji jest to płatność cykliczna, czyli jeśli Pan jej nie anuluje to usługodawca będzie kartę obciążał zgodnie z zawartą z nim umową. Firma PayPal musi w takim wypadku zapewnić ciągłość płatności i wykorzystuje inne dostępne źródła.

Jeśli do opłacenia subskrypcji została wykorzystana karta Revolut jest ona ustawiona w naszym systemie w walucie GBP, gdyż jest to karta wydawana przez instytucję brytyjską. Transakcja miała być rozliczona w USD i stać poniesione koszty konwersji.

Aby uniknąć tej sytuacji w przyszłości prosimy przed wykonaniem płatności w innej walucie niż GBP o poinformowanie nas, żeby kartę przestawić na tą preferowaną. Z kartami Revolut może być różnie. Obecnie dodanie ich do kont PayPal nie jest możliwe, gdyż w ich przypadku system nie gwarantuje, że obciążenie zostanie wykonane w wybranej walucie. Nasz system nie rozpoznaje wielowalutowości kart.

W geście dobrej woli zwrócimy Panu te pobrane koszty prowizji ( na saldo PayPal), aczkolwiek tak jak wspominałam karta musi zostać przestawiona na USD jeśli subskrypcję pozostawi Pan aktywną, aby przy kolejnej próbie obciążenia środki zostały pobrane w USD bez dodatkowej konwersji."

Musieliście im coś zgłaszać że karta jest w USD?
Chyba im napiszę że chcę żeby mi przestawić na USD i zobaczymy jak to zadziała następnym razem. Oby mi nie waliło podwójnego przewalutowania.
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

500 (1)

Postprzez Sokon » 16 paź 2019, o 20:45

Fck s tym *kliklaklok*... http://prntscr.com/pk808s bo jak kdo wyszle s tym do znajomych to paypal bierze si money z wyslane kasy... i duzo tak wyszle bo niezna tego... czas na update info msg na bazaru... :D
  • 0

:arrow: :arrow: :arrow: Profil na Bazaru
•••>Czech rep<••• Pepik, pisze zle po Polski :)
Sokon
Robin Hood

Medale: 10
6000 (1) 7000 (1) 8000 (1)
Reputacja: 14

Postprzez sergeron » 16 paź 2019, o 22:18

Ja po prostu zmieniałem to w tych "ukrytych" opcjach, żeby nie przeliczało i zabierało taką walutę jaka jest oryginalnie wołana przez sklep. Nic więcej im nie pisałem.
  • 0

sergeron
VIP

Medale: 6
VIP (1) 500 (1) 1000 (1)
2000 (1) 3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 74

Postprzez pelikulas » 21 paź 2019, o 21:01

Ktoś sie orientuje, czy mając zablokowane konto, bede mogl odpiac konto bankowe od tych złodziejow? Bo konta paypal nie zlikwiduje bo daj im ksero 1:1 dowodu osobistego, czego z wiadomych powodow złodziejom nie dam. Teraz sobie wlasnie przypomnialem ze chyba nadal mam tam podpiete konto bankowe i pasowalo by wiekszosc danych pousuwac stamtąd. Potem poczekac kilka lat co zrobią z nieuzywanym kontem i czy bedą sie komunikowac w sprawie oddania zgromadzonych tam pieniedzy, czy poprostu sobie jak ukradną jak to mają w zwyczaju? Tylko teraz lipa bo juz jakis czas tego szajsu nie uzywam, to nie pamietam na jaki mail to bylo ani hasla. Do tego jak uzyje teraz tego konta, to znowu bedzie ze uzywane i trzeba bedzie dluzej czekac na jego likwidacje. Ktoś ma jakis sposób zeby zlikwidowac konto u tych złodziei bez dawania im skanu dowodu?
  • 0

ASUS Z270F Strix, ASUS GTX1080 STRIX OC 8GB, Corsair Vengeance LPX CL15 2x16GB @3000MHz, i7 7700k @4,5GHz, 2x6TB WD Black 6002FZWX, 1x6TB WD Black 6003FZBX, 3TB Seagate ST3000DM001, Nagrywarka Blu-Ray LG BH16NS40, Crucial MX200 500GB
pelikulas
Wiedźmin

Medale: 10
6000 (1) 7000 (1) 8000 (1)
Reputacja: 12

Postprzez TheLastJedi » 21 paź 2019, o 21:30

Wyślij skan dowodu po czym od razu zgłoś utratę w urzędzie i wyrób nowy lub zamów sobie kolekcjonerski z fejk danymi i im prześlij, odzyskasz hajsy a potem się zawiniesz, z samym imieniem i nazwiskiem wiele nie zdziałają.
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

500 (1)

Postprzez Hardkor » 22 paź 2019, o 18:46

Jest gdzieś instrukcja na forum jak podpiąć revolut pod PayPal tak żeby pobierało mi z niego w euro pieniadze? POtrzebuje coś kupić wyjątkowo przez paypal dla ochrony kupujących, a jest to w euro ;x Wydaje mi się, że gdzieś to było, ale nie mogę wyszukać
  • 0

Hardkor
Hitman

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 10

Postprzez Kuwejt » 22 paź 2019, o 20:40

Coraz gorzej z tym paypalem. Dziś się dowiedziałem, że jak mu się coś nie spodoba, to blokuje kasę na 180 dni. Jak się okazuje, pp blokuje konta od dekady :shock:
Widać, że dużo ludzi narzeka na paypal. Istnieje też forum z historiami (prawdopodobnie byłych) użytkowników pod adresem: paypalsucks.com/newforums/.
  • 0

Kuwejt
Predator

Medale: 8
6000 (1) 7000 (1)
Reputacja: 4

Postprzez MadHunter » 22 paź 2019, o 22:49

Kuwejt napisał(a):Coraz gorzej z tym paypalem. Dziś się dowiedziałem, że jak mu się coś nie spodoba, to blokuje kasę na 180 dni. Jak się okazuje, pp blokuje konta od dekady :shock:
Widać, że dużo ludzi narzeka na paypal. Istnieje też forum z historiami (prawdopodobnie byłych) użytkowników pod adresem: paypalsucks.com/newforums/.

Wielu tych poszkodowanych to tam się nie wypowiedziało. Ledwo 4k na ponad 250 mln użytkowników PP.
Dotąd nie miałem problemów z nimi. POK już tez używałem i zawsze po mojej myśli sprawy szły. Jedynie ich bandyckie kursy irytują.
Kod: Zaznacz cały
Threads
    5,081
Members
    4,237
Active Members
    0
  • 0

MadHunter
Hitman

Medale: 3
Reputacja: 9

Postprzez Aloes » 22 paź 2019, o 23:12

pelikulas napisał(a):Ktoś sie orientuje, czy mając zablokowane konto, bede mogl odpiac konto bankowe od tych złodziejow? Bo konta paypal nie zlikwiduje bo daj im ksero 1:1 dowodu osobistego, czego z wiadomych powodow złodziejom nie dam. Teraz sobie wlasnie przypomnialem ze chyba nadal mam tam podpiete konto bankowe i pasowalo by wiekszosc danych pousuwac stamtąd. Potem poczekac kilka lat co zrobią z nieuzywanym kontem i czy bedą sie komunikowac w sprawie oddania zgromadzonych tam pieniedzy, czy poprostu sobie jak ukradną jak to mają w zwyczaju? Tylko teraz lipa bo juz jakis czas tego szajsu nie uzywam, to nie pamietam na jaki mail to bylo ani hasla. Do tego jak uzyje teraz tego konta, to znowu bedzie ze uzywane i trzeba bedzie dluzej czekac na jego likwidacje. Ktoś ma jakis sposób zeby zlikwidowac konto u tych złodziei bez dawania im skanu dowodu?

Jak wrzucą poprawki do regulaminu napisz im że nie akceptujesz nowego regulaminu :trollface:
  • 0

Aloes
Łowca

Postprzez TheLastJedi » 23 paź 2019, o 07:57

Hardkor napisał(a):Jest gdzieś instrukcja na forum jak podpiąć revolut pod PayPal tak żeby pobierało mi z niego w euro pieniadze? Potrzebuje coś kupić wyjątkowo przez paypal dla ochrony kupujących, a jest to w euro ;x Wydaje mi się, że gdzieś to było, ale nie mogę wyszukać

Wklejałem ze 3 razy w tym temacie lub tym o HB, poszukaj w moich postach, bo nie chce mi się 4ty raz wklejać tego. Jeśli to pojedynczy zakup to zadziała tak jak napisałem w instr., jak to ma być subskrypcja to wyżej pisałem że trzeba w supporcie im napisać żeby przestawili Ci kartę z funta na euro.

Jak wrzucą poprawki do regulaminu napisz im że nie akceptujesz nowego regulaminu :trollface:

o to to :)
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

500 (1)

Postprzez Nesus » 7 lis 2019, o 11:29

Mam takie pytanko, zrobiłem zakupy w ASOS i niestety okazało się, że płatność nie przeszła, bo mieli błąd i zamaist w £ mieli ceny w PLN. W mailu napisali, że nie pobrali pieniędzy, ale PayPal je zamroził i status transakcji jest "Oczekujące. Autoryzacja" z taką adnotacją: "Ta tymczasowa autoryzacja ma zapewnić, że wybrane źródło finansowania płatności pokryje kwotę płatności. Płatność zostanie pobrana z Twojej formy płatności, gdy ASOS.COM Ltd zrealizuje zamówienie."
I teraz pytanko, czy muszę (a jeśli tak to jakie?) podjąć jakieś kroki by pieniądze wróciły na moje saldo PayPal? Bo sporu do tej transakcji założyć się nie da :/
  • 0

Nesus
Robin Hood

Reputacja: 1

Postprzez Hardkor » 7 lis 2019, o 20:30

A ile czasu minelo? Bo ja bym poczekał po prostu pare dni
  • 0

Hardkor
Hitman

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)