Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 169 razy
Podziękowania: 181 razy
Kontakt:

11 paź 2019, o 18:56

jak za dolca kupie huble buble to tez dostaje znizke -10% na monthly?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 9 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

Re: Humble Bundle – temat ogólny

11 paź 2019, o 19:29

stfns pisze: Jakie jest tego źródło tak w ogóle? Przecież Yume Nikki jest f2p na Steamie - https://store.steampowered.com/app/650700/Yume_Nikki/
Z page'a Global Game Jam na FB:

https://www.facebook.com/GlobalGameJam/ ... =3&theater
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

11 paź 2019, o 19:31

DoktorBartas_PL pisze: Z page'a Global Game Jam na FB:

https://www.facebook.com/GlobalGameJam/ ... =3&theater
Czyli całkiem legitnie. Tylko nadal zastanawia mnie co tam robi to darmowe Yume Nikki.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 44 razy
Kontakt:

11 paź 2019, o 21:58

Wow, niezła paczka. Gdybym nie miał praktycznie wszystkich tych gier to bym brał.

A swoją drogą jak to tak? "Postmodern Bundle" bez "YIIK: A Postmodern RPG"?
Chociaż kto wie, na screenie jest darmowa wersja Yume Nikki a Yiik dostał w tym tygodniu dość sporą obniżkę na Steam (-40%).
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 56 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

12 paź 2019, o 15:36

Również liczę na fajną cenę Catherine :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 70 razy
Podziękowania: 116 razy
Kontakt:

12 paź 2019, o 16:16

Hardkor pisze: Również liczę na fajną cenę Catherine :)
Na bazarze bedzie po 40zł jak nie wiecej...
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 72 razy
Kontakt:

12 paź 2019, o 16:24

Takie bundle "okazyjne" często mają tylko jeden wysoki próg. Nie zdziwię się, jak dowalą "Wszystko za 15$ albo nic". IMO żadna strata, Catherine tak mnie znudziło gameplayem, że dokończyłem grę na YT.
Awatar użytkownika
Łowca

14 paź 2019, o 14:10

Witam ;) ja taki trochę świeży w tych tematach.
Wykupiłem ostatnio subskrypcję na HumbleBudnle (12 dolarów - ok. 48 złotych, pierwszy zakup);ale tylko ze względu na COD,lecz aktywowałem też resztę gier na steam (spyro i coś jeszcze). Jak rozumiem muszę do któregoś listopada zrezygnować z subskrypcji, aby nie naliczyli ponownie tej kwoty (na nowe paczki gier), ale otrzymam jakieś gry tego 1. listopada ?

Kolejne pytanie. HumbleBundle ma w swojej ofercie prawie 100 gier DRM Free, można je ściągnąć. Można je połączyć ze steam/epic albo coś, czy one tylko będą działać po ściągnięciu plików instalacyjnych i instalacji i żeby mieć je wszystkie musiałbym ściągnać kilkadziesiąt /kilkaset GB i gdzieś to trzymać ?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 50 razy
Kontakt:

14 paź 2019, o 14:44

Ader04 pisze: Witam ;) ja taki trochę świeży w tych tematach.
Jak każdy kiedyś :)
Ader04 pisze: Wykupiłem ostatnio subskrypcję na HumbleBudnle (12 dolarów - ok. 48 złotych, pierwszy zakup);ale tylko ze względu na COD,lecz aktywowałem też resztę gier na steam (spyro i coś jeszcze). Jak rozumiem muszę do któregoś listopada zrezygnować z subskrypcji, aby nie naliczyli ponownie tej kwoty (na nowe paczki gier), ale otrzymam jakieś gry tego 1. listopada ?
Nie mogą ci naliczyć ponownie tej samej kwoty za ten bundel, wezmą za następny miesiąc (bo tak działa model subskrypcyjny). Więc jak anulujesz (lub pauzujesz na miesiąc) do 1. listopada to nie pobiorą kasy za następny miesiąc i nie dostaniesz gier na następny miesiac)

Ader04 pisze: Kolejne pytanie. HumbleBundle ma w swojej ofercie prawie 100 gier DRM Free, można je ściągnąć. Można je połączyć ze steam/epic albo coś, czy one tylko będą działać po ściągnięciu plików instalacyjnych i instalacji i żeby mieć je wszystkie musiałbym ściągnać kilkadziesiąt /kilkaset GB i gdzieś to trzymać ?
Logika mówi że jak jest DRM-Free to raczej jest to przeciwnością DRM pod postacią Steam/Origin/Epic.
Tak, musisz mieć instalki lokalnie :)
Na głównej stronie Trove masz napisane: "Active Monthly subscribers can download these games anytime. They're DRM-free and yours to keep!". Więc co pobierzesz to twoje :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

14 paź 2019, o 14:47

Ader04 pisze: Jak rozumiem muszę do któregoś listopada zrezygnować z subskrypcji, aby nie naliczyli ponownie tej kwoty (na nowe paczki gier), ale otrzymam jakieś gry tego 1. listopada ?
Tak i tak.
Ader04 pisze: Można je połączyć ze steam/epic albo coś, czy one tylko będą działać po ściągnięciu plików instalacyjnych i instalacji (...)?
Są DRM-Free więc nie da się aktywować ich na Steam/GOG/Epic. Musisz pobrać wszystkie żeby ich nie stracić.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

15 paź 2019, o 10:39

Chciałem dopłacić do któregoś z ostatnich wtorkowych bundli, i widzę, że zniknęły informacje ile trzeba dopłacić, żeby przekroczyć dany próg. HB często robi takie "myki"? Bo nie wiem, czy zacząć notować sobie, na ile mam zablokowaną średnią. Czy to tylko chwilowy błąd?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 64 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

15 paź 2019, o 11:50

Sprzedałem na bazarku klucz do A Short Hike z kwietniowego monthly był on zakryty, gdy kliknąłem odkryj zamiast klucza pojawił się komunikat
Keys are temporarily exhausted for this product
As soon as we receive more keys, we will add them to this page and send you an email.
Witam czy miał ktoś podobną sytuację z humble i co w tym wypadku zrobić pisać do supportu, czekać.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

15 paź 2019, o 11:59

Napisz do supportu, ale nie sadze by to cos dalo. Anuluj transakcje i tyle
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 50 razy
Kontakt:

15 paź 2019, o 12:14

scigant pisze: Sprzedałem na bazarku klucz do A Short Hike z kwietniowego monthly był on zakryty, gdy kliknąłem odkryj zamiast klucza pojawił się komunikat
As soon as we receive more keys, we will add them to this page and send you an email.
Witam czy miał ktoś podobną sytuację z humble i co w tym wypadku zrobić pisać do supportu, czekać.
Pisz do supportu, pewnie dadzą ci jakiś voucher albo zniżkę na następnego bundla (lepsze to niż nic, bo na to że bedzie nowa partia kluczy to bym nie liczył)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

15 paź 2019, o 18:54

Przy płatności kartą (bez PP) Humble Bundle za każdym razem weryfikuje Wam numer telefonu? Pamiętam, że jakiś czas temu zakup Monthly nową kartą przeszedł bez problemu. Teraz za każdym razem chce numer telefonu do SMS i potem sprawę weryfikuje pracownik.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

15 paź 2019, o 18:58

Darkest Dungeon widze jest na promocji. Gra naprawde jest taka ciezka do grania? Bo slyszalem dobre opinie, ale no trudna a to mnie odstrasza od niej XD
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

15 paź 2019, o 19:00

buszmen201 pisze:
scigant pisze: Sprzedałem na bazarku klucz do A Short Hike z kwietniowego monthly był on zakryty, gdy kliknąłem odkryj zamiast klucza pojawił się komunikat
Pisz do supportu, pewnie dadzą ci jakiś voucher albo zniżkę na następnego bundla (lepsze to niż nic, bo na to że bedzie nowa partia kluczy to bym nie liczył)
Bez sensu jest ich polityka. Przecież każdy klucz powinien być przepisany do konta, a nie np., że ten klucz, który należy do mnie może należieć również do kogoś innego.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 16 razy
Kontakt:

15 paź 2019, o 19:49

Kondzoj pisze:
buszmen201 pisze:
Bez sensu jest ich polityka. Przecież każdy klucz powinien być przepisany do konta, a nie np., że ten klucz, który należy do mnie może należieć również do kogoś innego.
Nie jest tak, że twój klucz może wygenerować też inna osoba. Po prostu system nie przydziela klucza, póki go nie "odkryjesz" na swoim koncie. Ot taka nauczka żeby nie kisić po kilka miesięcy czy lat gierek na resell.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 169 razy
Podziękowania: 181 razy
Kontakt:

15 paź 2019, o 20:08

ktoś juz kupil prog dolarowy i może powiedzieć co daje kluczyk do Yume Nikki?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy

16 paź 2019, o 09:40

Cześć gamerzy i gamerki:D, chciałem zapytać, czy nie zechciałby ktoś podzielić się 10% kodem na zniżkę na Humble? Nie mam już, a wciągnąłbym te pare zł taniej tytuły z Obcym:P. Z góry wielkie dzięki, jeśli znajdzie się dobra dusza:).
ODPOWIEDZ