Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 31 razy
Kontakt:

3 sie 2019, o 15:35

Oczywiście, że zrobiłem to na normalu. Grę mam ze wczorajszego Humble'a, a odblokowanie poziomów Ascension wymaga sporo czasu.
Awatar użytkownika
VIP
Discord: sergeron#0799
Podziękował: 108 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

Re: Humble Bundle – temat ogólny

3 sie 2019, o 16:06

No to normala chyba nawet ułatwili (a przynajmniej takie mam wrażenie). Finalny boss to dla ciebie po prostu boss w akcie 3 czy ten z aktu 4 po przejściu przez bramę?
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

5 sie 2019, o 19:23

Przecież pisałem, że dopiero zaczynałem grę, więc nie mogłem mieć dostępu do aktu 4. Jego odblokowanie wymaga ukończenia gry wszystkimi klasami postaci. O ile ukończenie gry dwoma pierwszymi postaciami były dla mnie bardzo łatwe, tak skończenie jej trzecią klasą - Defektem było dla mnie męką. Dopiero po kilkunastu razach się udało. Głównie dzięki temu, że w pytajnikowym spotkaniu dostałem do talii pięć kart, które redukowały wszystkie obrażenia w danej turze do jednego punktu ;) Poniżej finalny build po pokonaniu bossa:
Obrazek

Generalnie grę polecam, wszystkim fanom karcianek. Mocno mnie wciągnęła na kilkanaście godzin i pewnie jeszcze trochę w nią pogram.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 45 razy
Kontakt:

5 sie 2019, o 19:33

Możecie z dyskusją o grze pójść do jakiegoś bardziej adekwatnego wątku?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

7 sie 2019, o 17:56

Coś dawno nie było bonusów do rocznego zamówienia humble monthly. Kojarzycie jak było rok wcześniej? można się czegoś spodziewać teraz, czy raczej jesień?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

11 sie 2019, o 10:26

Posiadacze styczniowego (2019) Monthly dostaną, w niesprecyzowanej przyszłości, klucze Steam do Roombo: First Blood.
https://steamcommunity.com/app/1004610/ ... 3674705836
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 126 razy
Podziękowania: 140 razy
Kontakt:

13 sie 2019, o 20:04

huble buble gdzieś to już widziałem bundle
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 29 razy
Kontakt:

16 sie 2019, o 07:43

stfns pisze: Posiadacze styczniowego (2019) Monthly dostaną, w niesprecyzowanej przyszłości, klucze Steam do Roombo: First Blood.
u mnie już się pojawił klucz do odbioru ;v
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

16 sie 2019, o 07:50

nikopl pisze:
stfns pisze: Posiadacze styczniowego (2019) Monthly dostaną, w niesprecyzowanej przyszłości, klucze Steam do Roombo: First Blood.
u mnie już się pojawił klucz do odbioru ;v
U mnie też już jest
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

16 sie 2019, o 11:31

Integracja z Epic dodana do Humble Bundle/Store:
Humble Bundle Keyless Integration

Today we are launching keyless integration with Humble Bundle and Humble Store. You can link your Epic Games account to your Humble account, enabling you to purchase games directly from the Humble store without requiring a redemption key. You can enable this feature by logging into your Humble account, going to the “Settings” option and linking your Epic Games account.

Complete your purchase of a game for the Epic Games store on Humble and the game will automatically appear in your library! This is one step we are taking towards creating an open ecosystem for players, and we’re looking at more partnerships with highly reputable digital game sellers.
Czas na gry z Epic Store w Monthly :P
Awatar użytkownika
VIP
Discord: sergeron#0799
Podziękował: 108 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

16 sie 2019, o 12:58

Tak szczerze to przyjąłbym Griftlands albo Hadesa w monthly.
aRo
Awatar użytkownika
aRo
Predator
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

16 sie 2019, o 15:44

Dobrych gier nigdy za wiele, mniejsza o to skąd. Tylko gdyby miały trafić do Monthly, to raczej jako early unlocki, żeby ludzie od razu wiedzieli, że dostaną coś na Epica. Odblokowanie tego później nie przyjęłoby się za dobrze, nawet jak tytuły zacne.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 28 razy
Kontakt:

16 sie 2019, o 17:12

Raffael pisze: Integracja z Epic dodana do Humble Bundle/Store:

Today we are launching keyless integration with Humble Bundle and Humble Store. You can link your Epic Games account to your Humble account, enabling you to purchase games directly from the Humble store without requiring a redemption key. You can enable this feature by logging into your Humble account, going to the “Settings” option and linking your Epic Games account.

Complete your purchase of a game for the Epic Games store on Humble and the game will automatically appear in your library! This is one step we are taking towards creating an open ecosystem for players, and we’re looking at more partnerships with highly reputable digital game sellers.

Ale zdajecie sobie sprawę, że pewnie będą dawać te które dawali u siebie za friko ?:D
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

16 sie 2019, o 18:52

warhameron pisze:
Raffael pisze: Integracja z Epic dodana do Humble Bundle/Store:

Ale zdajecie sobie sprawę, że pewnie będą dawać te które dawali u siebie za friko ?:D
Ależ by (zasadny) hejt poleciał, acz tak się nie stanie. Gdyby to tego doszło to rzucą coś pokroju Hades co jest exclusivem i nawet w dniu premiery tanie było.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

18 sie 2019, o 01:20

Humble rozesłało kolejną ankietę odnośnie akceptowanej zmiany w cenie Monthly: https://www.reddit.com/r/humblebundles/ ... e_formats/

Obrazek
Proposed plans ran for $5, $8, $10, $12, $15, or $20 per month.

Each plan had a combination of:

Choose 0, 1, 3, 8 or 9 games to keep (out of 10 on offer this month)
10% or 20% store discount
Access to 100 or 200 Trove-like games.

The cheapest plan on offer was $5/month for 10% store discount and 100 trove games - equivalent to Origin Access Basic.

The most expensive (and complete) plan was $20/month for 9 out of 10 games, 20% store discount and 100 trove games.
To ja poproszę promkę na roczny pakiet za $99. Ostatni taki zakup mi się zwrócił :P
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 34 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

18 sie 2019, o 10:54

W sumie ta opcja z wyborem gier, które chcemy zatrzymać jest całkiem ciekawa, już pomijając, że w tej ankiecie jest kilka bezsensownych opcji:
Spoiler:pokaż
Ciekaw jestem, jak ludzie będą odpowiadać w tych ankietach. IMO Trove jest dość bezwartościowe, bo praktycznie wszystkie gry stamtąd to wielokrotne bundlówki (poza The End Is Nigh), a zniżka, choć spoko, zwłaszcza przy 20%, też jest raczej dodatkiem.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 63 razy

18 sie 2019, o 11:01

Wygląda to jak poprzednia ankieta i cenowo wygląda to średnio.
Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, jaki ostatnio gruz potrafią dać, to 9 z 10 wydaje się najbardziej opłacalnym z tych pakietów, tylko co, jak wszystkie tytuły się podobają (co ostatnio zdarza się raczej od wielkiego dzwonu), a oni nawet ci nie dają opcji, aby wziąć wszystkie? Do tego pewnie by działało to na tej samej zasadzie, co teraz, czyli nawet nie wiesz, czy chcesz 1, czy może 9.
Oby to okazała się tylko pusta ankieta albo żeby większość głosowała na nie, bo to mogłyby być zmiany na gorsze (to samo, tylko prawie dwa razy drożej) i doprowadzić do zawinięcia HB. Trochę szkoda by było jednak.

Jak mają wprowadzić te zmiany w najbliższym czasie, to pełnego rocznego za 99 raczej się nie doczekasz i przypuszczam, że będą czekać, aż większości wygaśnie, aby te zmiany wprowadzić.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

18 sie 2019, o 12:56

Niech drożeje jeśli ma za tym pójść jakość tytułów.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

18 sie 2019, o 13:06

Ja pamiętam czasy kiedy Humble Bundle serwował za 1$ tytuły lepszej jakości niż w paczce Humble Monthly można czasem dostać :(
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

18 sie 2019, o 13:41

bolesna prawda pisze: Jak mają wprowadzić te zmiany w najbliższym czasie, to pełnego rocznego za 99 raczej się nie doczekasz i przypuszczam, że będą czekać, aż większości wygaśnie, aby te zmiany wprowadzić.
[TIN FOIL MODE ON]
A co jeżeli to plan działu sprzedaży Humble Bundle? Rozsyłają ankietę bo wiedzą, że ktoś to wrzuci do sieci i potem jak tylko ogłoszą promocję na $99 za rok to się wszyscy rzucą żeby uniknąć tych droższych pakietów.
[TIN FOIL MODE OFF]

A tak na serio, podejrzewam, że takie decyzje nie są podejmowane w przeciągu tygodnia od zakończenia zbierania danych z ankiety, chociaż poprzednia była dość dawno temu. Będzie oferta na rok to biorę, będą zmiany na gorsze to kupuję pojedyncze tytuły na bazarze i tyle.
ODPOWIEDZ