Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Robin Hood

30 lip 2019, o 13:26

Z tym Hunt Showdown na EGS to polskie sklepy puściły info za wcześnie czy to pomyłka? Bo poza polskimi sklepami nie widzę nic więcej o tym.
Awatar użytkownika
Łowca

Re: Humble Bundle – temat ogólny

30 lip 2019, o 21:19

Kurde, przegapiłem HB Positive 3. Nie ma ktoś może całego bundla do sprzedania? Najwyżej zaopatrzę się z bazaru.
Awatar użytkownika
Predator
Discord: Wile#8247
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 24 razy
Kontakt:

30 lip 2019, o 22:49

Klucz Steam z Short Hike z kwietniowego Monthly jest juz dostepny w bibliotece HB.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

30 lip 2019, o 23:39

WileTheBest pisze: Klucz Steam z Short Hike z kwietniowego Monthly jest juz dostepny w bibliotece HB.
Dzięki za cynk!
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

2 sie 2019, o 14:28

Na reddcie komuś w google wyskoczyło że będzie w Monthly 6 gier, czyli jeszcze 4 do odsłonięcia dzisiaj:

Obrazek

Mogliby na przykład dać YIIK: A Postmodern RPG bo chyba nie sprzedaje się zbyt dobrze a z chęcią bym pograł :P
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 139 razy
Podziękowania: 92 razy
Kontakt:

2 sie 2019, o 14:55

To chyba pierwszy raz, kiedy dadzą tak mało gier. Zazwyczaj było 8-10. Ciekawe czy będzie coś ciekawego w zamian, czy też będą jakieś konkret tytuły, czy też może HB się kończy :D
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 62 razy

2 sie 2019, o 15:01

Pewnie przez kingdoma nieźle się wykosztowali, do tego może być coraz mniej deweloperów chętnych dawać gry - no reszta może być übergruz :trollface:
Ja z paki jestem zadowolony i czekam, może miło zaskoczą, skoro mniejsza ilość. Na bulletstorma tego remastera bym się nie obraził czy jakieś inne coś :tak:

Ja coś czuję, że niedługo możemy się szykować na Shadow of the Tomb Raider albo Just Cause 4 :trollface:
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

2 sie 2019, o 15:31

Dzisiaj nie będzie konkursiku z okazji HM? :(
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 29 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

2 sie 2019, o 16:09

Pewnie będzie, tylko nie tak wcześnie, dopiero 16.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 11 razy

2 sie 2019, o 18:11

bolesna prawda pisze: Pewnie przez kingdoma nieźle się wykosztowali
śmiem wątpić. Bo dawali już go wcześniej za "free" do 3.miesięcznego monthly - nawet nie do rocznego. Wtedy, gdy ta gra była sporo droższa. A poza tym - to sama podstawka w sytuacji, gdy jest na rynku wersja Royale. Czyli ostatnia okazja, żeby w ogóle opchnąć samą podstawkę i do tego (zapewne) DLC. Jeszcze rok temu bym powiedział, że wobec powyższego jest szansa na coś porządnego z tych 4 gier. A teraz? No cóż... koń jaki jest, każdy widzi.
Za to JC4 i Tomb Raidera bym poprosił. I jeszcze Strange Brigade, bo cena już dojrzała do Humbla.
Awatar użytkownika
Wiedźmin

2 sie 2019, o 19:14

buck pisze:
bolesna prawda pisze: Pewnie przez kingdoma nieźle się wykosztowali
śmiem wątpić. Bo dawali już go wcześniej za "free" do 3.miesięcznego monthly - nawet nie do rocznego. Wtedy, gdy ta gra była sporo droższa. A poza tym - to sama podstawka w sytuacji, gdy jest na rynku wersja Royale. Czyli ostatnia okazja, żeby w ogóle opchnąć samą podstawkę i do tego (zapewne) DLC. Jeszcze rok temu bym powiedział, że wobec powyższego jest szansa na coś porządnego z tych 4 gier. A teraz? No cóż... koń jaki jest, każdy widzi.
Za to JC4 i Tomb Raidera bym poprosił. I jeszcze Strange Brigade, bo cena już dojrzała do Humbla.
No i patrz, tyle razy gadałem o tym KC z 3 miesiącami, i w końcu zapomniałem :E

Fajnie, że dali Yoku, tylko dlaczego na stronie HB nie wyświetla mi nic poza KC i Surviving mars :?
W końcu po prawie 15 minutach załadowało wszystkie klucze - czyżby aż takie obłożenie? :gwizdany:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

2 sie 2019, o 19:14

Mam ten sam problem co bolesna prawda ? Jakiś pomysł jak to naprawić? Przy okazji jak sprawdzić do kiedy ma się wykupioną subskrypcje HB?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

2 sie 2019, o 19:16

Adventure Pals i Yoku's Island Express!

Super :) Już prawie brałem Adventure Pals bo od dwóch dni jest -75% ale uznałem że podejrzanie niespodziewana obniżka w pobliżu Monthly i miałem rację :P
aRo
Awatar użytkownika
aRo
Predator
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 31 razy
Kontakt:

2 sie 2019, o 19:23

Early się pozbyłem, z unlocków dostałem Yoku + 2 platformówki. Totalnie pode mnie, nie mogę narzekać :D SaS2 też może być spoko, pamiętam jedynkę i nie była zła.

A przyszły miesiąc - Squad, którego nigdy nie ruszę, więc jak kupię, to poleci na Bazar, i Slay the Spire, którą z chęcią ogram.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 11 razy

2 sie 2019, o 21:11

to jak, miało być 6, a naliczyłem 8? No, 7 na Steam...
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 34 razy
Podziękowania: 45 razy
Kontakt:

2 sie 2019, o 22:51

Dobra paczka. Odkupiłem sobie na bazarku Shawarmageddon (poprzednia część S&S była super, liczę że i ta mnie nie zawiedzie) i Rising Storm 2 Vietnam (akurat szukałem jakiejś odskoczni od KF2 i TF2, więc będzie jak znalazł). Może skuszę się jeszcze na Yoku’s Island Express, choć mam trochę parę zaległych platformerów na kupce wstydu :P

Warto odkupić Slay the Spire? Nie znudzi się po paru godzinach jak Hand of Fate?

Edit:
Dzięki za odpowiedź, chyba się skuszę na to slay the spire ;)
Ostatnio zmieniony 3 sie 2019, o 07:46 przez kmpt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wiedźmin

2 sie 2019, o 23:43

kmpt pisze: Warto odkupić Slay the Spire? Nie znudzi się po paru godzinach jak Hand of Fate?
Hand of Fate to średniak, który próbuje wszystkiego, a w niczym nie jest naprawdę dobry, dlatego też szybko się nudzi.
W STS 3 klasy dają więcej różnorodności i fajnie działa karciankowy system w tym, bo masz kontrolę i częściej niż rzadziej nie jesteś kompletnie zdany na łaskę RNG.
Jedynym minusem może być poziom trudności - w EA była dość prosta, ale po wyjściu z EA zrobiła się trudniejsza, może nawet aż za bardzo :trollface:
Stylistyka mnie kompletnie nie przekonywała, a jakimś wielkim fanem karcianek nie jestem, ale ostatecznie mnie wciągnęło. Niby tylko 16 godzin, bo backlog, ale trudno do tego nie wrócić od czasu do czasu ;)

Jak masz wątpliwości, to zawsze możesz w gamepassie spróbować jak masz, bo chyba jakoś niedawno to tam wrzucili.
Awatar użytkownika
VIP
Discord: sergeron#0799
Podziękował: 108 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

3 sie 2019, o 01:27

Warto wspomnieć o modach z warsztatu do STS. Dodaje zazwyczaj nową postać i karty do niej. Jedna sprawa, że często jest słabo z ich balansem, ale zawsze można się pobawić jak nam się trochę znudzi zwykła gra.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 29 razy
Kontakt:

3 sie 2019, o 14:36

bolesna prawda pisze: Jedynym minusem może być poziom trudności - w EA była dość prosta, ale po wyjściu z EA zrobiła się trudniejsza, może nawet aż za bardzo :trollface:
Nie zauważyłem, żeby ta gra była jakoś wyjątkowo trudna, ukończyłem ją wczoraj w około 2h. Za pierwszym podejściem pokonał mnie boss w drugim akcie, a za drugim podejściem udało mi się pokonać finalnego bossa i ukończyć grę.

EDIT: Finalnego bossa pokonałem drugą postacią (Cień) za pierwszym podejściem. Ta gra wcale nie jest taka trudna, ewentualnie miałem spore szczęście ;)
Awatar użytkownika
VIP
Discord: sergeron#0799
Podziękował: 108 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

3 sie 2019, o 14:57

Kwestia tego czy zrobiłeś to na normalu (to zawsze jest proste czy np. na wysokim Ascension.
ODPOWIEDZ