Pochwal się nowym zakupem

Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

13 maja 2019, o 18:58

Z tym brzydkim prostokątnym notchem?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 53 razy

Re: Pochwal się nowym zakupem

14 maja 2019, o 12:26

Powiększyła się kolekcja DC:
Obrazek
Obie rzeczy z Empiku. Fajnie się udało dorwać Wonder Woman, bo zamówiłem przedpremierowo i albo mieli jakiegoś buga, albo wtedy ceny była niższa, bo za Blu-ray z tej nowej kolekcji dałem 25,99. Teraz kosztuje 2 razy tyle. Obstawiam jakiś błąd, bo wszystkie inne Blu-raye z tej kolekcji były po 52 zl z groszami, ale zamówienie ładnie zrealizowali.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 37 razy
Podziękowania: 63 razy
Kontakt:

14 maja 2019, o 20:36

JasonTodd pisze: Powiększyła się kolekcja DC:
Obrazek
Obie rzeczy z Empiku. Fajnie się udało dorwać Wonder Woman, bo zamówiłem przedpremierowo i albo mieli jakiegoś buga, albo wtedy ceny była niższa, bo za Blu-ray z tej nowej kolekcji dałem 25,99. Teraz kosztuje 2 razy tyle. Obstawiam jakiś błąd, bo wszystkie inne Blu-raye z tej kolekcji były po 52 zl z groszami, ale zamówienie ładnie zrealizowali.
Na 100% błąd, jak zamawiałem swoje filmy, to wtedy była przedsprzedaz kolekcji dc i po okolo 50zł. Ja nabyłem blu ray 3d + 2d wonder woman bo cos kolo 40zl :) Nie celuje w 4k bo to nie ma sensu. A takie filmy akcji to zaczołem zbierac w pakach 3d + 2d bo to zwykle pare zł wiecej a mamy 2 wersje filmu, a ze mam tv z 3d i poki co działa i nie zamierza sie popsuc to takie wydania sobie kupuje :)

Dzis w koncu włozylem tego WD black 6tb do budy i poki co przenosze 3tb danych z seagate i zostało 1,6tb do przeniesienia jeszcze i windows krzyczy ze 3h30m, tyle ze seagate leci z kieszeni usb 3.0. Zdziwil mnie ten black troche bo max odczyt ma skubany 266MB/s i pomimo ciaglego zapisu od paru h, jego temperatura wynosi 31 stopni. Pierwszy wd black ma teraz tez 31stopni a drugi ma 34 stopnie - obydwa w idle. Ten drugi wd black od samego początku jest cieplejszy od pierwszego. Najlepiej i tak wypada ssd bo 21 stopni i seagate 3tb ma 29 stopni. Poki co ten 3ci wd blak mi sie podoba, do tego kupiony na promocji za okolo 750zł zamiast 1130 i faktycznie w smarcie pokazuje, ze pierwsze wlączenie dopiero i przepracowane mam juz na nim 3h :D

Swoją drogą nie polecam XBOXA ONE X do oglądania filmów blu ray bo rysuje płyty przy wkladaniu i wyjmowaniu, bo nie ma tacki tylko mechanizm jak w radiu samochodowym ;/
Awatar użytkownika
Robin Hood

15 maja 2019, o 08:35

pelikulas pisze: Swoją drogą nie polecam XBOXA ONE X do oglądania filmów blu ray bo rysuje płyty przy wkladaniu i wyjmowaniu, bo nie ma tacki tylko mechanizm jak w radiu samochodowym ;/
Chyba znowu masz cos nie tak, bo oryginalny XOne tez sam wciaga i wysuwa plyty, a ja ich sporo uzywalem swego czasu, i ani jednej rysy na zadnej plytce, czy to gra, czy film. Tym bardziej X, jako ich topowy produkt, nie powinien tego robic. Czy konsola stoi na rownym, nie drzy/wibruje i czy jest wypoziomowana? (chociaz przy One X nie powinno to miec znaczenia)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

15 maja 2019, o 09:12

Potwierdzam, cos musi byc nie tak z konsola, takie rysowanie plyt nie ma prawa miec miejsca.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

15 maja 2019, o 15:22

JasonTodd pisze:
pelikulas pisze: Swoją drogą nie polecam XBOXA ONE X do oglądania filmów blu ray bo rysuje płyty przy wkladaniu i wyjmowaniu, bo nie ma tacki tylko mechanizm jak w radiu samochodowym ;/
Chyba znowu masz cos nie tak, bo oryginalny XOne tez sam wciaga i wysuwa plyty, a ja ich sporo uzywalem swego czasu, i ani jednej rysy na zadnej plytce, czy to gra, czy film. Tym bardziej X, jako ich topowy produkt, nie powinien tego robic. Czy konsola stoi na rownym, nie drzy/wibruje i czy jest wypoziomowana? (chociaz przy One X nie powinno to miec znaczenia)
Nie laser rysuje plyty tylko ta szpara ze szczotkami czy czyms przez ktora sie wklada plyty. Nic nie jest w stanie zastapic najpewniejszego/najbezpieczniejszego rozwiązania - tacki.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

15 maja 2019, o 17:55

Tacki w pierwszych Xboxach 360 psuly sie ludziom na potege ;) Moim zdaniem sa bardziej zawodne.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

15 maja 2019, o 17:58

Mnie wkurza to czarne cos przez ktore trzeba wetknoc plyte zanim cos ją tam zlapie i zassa do srodka, to czarne cos robi nie tyle rysy co smugi na plycie, ktore ciezko potem wytrzec. Denerwujoce jest to. Moze dlatego ze to nowe i sie musi wyrobic?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

15 maja 2019, o 18:50

Raczej bym obstawial ze cos bylo po prostu na plycie i sie rozmazalo w smugi pod naciskiem tego czarnego. Przykladowo kropelki jakies. To jest takie zabezpieczenie zeby plyta nie zostala wciagnieta z jakimis paprochami, okruchami lub czyms tam jeszcze :D U mnie to dziala bezblednie i zanim wloze plyte dokladnie ja ogladam i czesto obdmuchuje.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

15 maja 2019, o 18:53

Swietny patent Sony wprowadzilo w ostatnich PS3 - taka odsuwana pokrywka pod ktora jest zatrzask na plyte. Dobre i bezawaryjne rozwiazanie, do tego znacznie tansze w produkcji.
Awatar użytkownika
Robin Hood

15 maja 2019, o 20:54

pelikulas pisze: Mnie wkurza to czarne cos przez ktore trzeba wetknoc plyte zanim cos ją tam zlapie i zassa do srodka, to czarne cos robi nie tyle rysy co smugi na plycie, ktore ciezko potem wytrzec. Denerwujoce jest to. Moze dlatego ze to nowe i sie musi wyrobic?
Mi to się zdaje, że to czarne coś, ta zastawka, która zasłania dostęp do napędu, to się odchyla w górę i nie jeździ po spodzie płyty, więc ani nie porysuje jej, ani nie zabrudzi. Szukałbym problemu gdzie indziej nadal.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

16 maja 2019, o 15:13

Przyszły pudełka z allegro (artgames czy jakoś tak), razem z dostawą do domu, 46zł o ile mnie pamięć nie myli. Wydanie LiS:BTS mega, najbardziej mi zaimponił fakt, że w tekturowym pudle są wypełnienia, tak wymierzone, żeby każdy element wydania miał swoje miejsce i był do niego jednakowy dostęp, niezależnie od rozmiaru. Potwierdzam też, że informacja z pudełka dead cells jest akuratna i w środku znajduje się dwupłytowy soundtrack. Co prawda w dość nietypowej formie, bo w postaci skompresowanych plików mp3 na dysku z grą. Mimo to normalnie działa na moim tymczasowym odtwarzaczu multimedialnym w postaci wysłużonego ps3 choć, co dziwne, autorom nie chciało się dodać okładki do plików :( I tak lepsze to niż gdyby soundtrack był do pobrania jedynie wraz z grą przez klucz, ale gorzej niż oddzielne płytki CD, niemniej jest słuchane :)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

16 maja 2019, o 17:12

Dla mnie pudelka i steelbooki maja sens wylacznie w przypadku gier na konsole, w innym przypadku to strata miejsca w domu. Ale o gusta sie nie kloci :D
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

16 maja 2019, o 17:38

Ale gadżety z pudełek są już chyba uniwersalne i niezależne od platformy? Muzyki z LiS:BTS czy DC mogę posłuchać niezależnie na czym grałem, analogicznie można podziwiać i przeglądać wszelkie artbooki, pocztówki, plakaty, steelbooki z artami itp. Szczególnie, że cena całego tego zakupu, mam wrażenie, jest porównywalna z ceną za sam jeden soundtrack z LiS:BTS w np takim empiku.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

16 maja 2019, o 19:25

Nie no tu to oczywiscie masz racje, wszelkie gadzety to sa sprawy kolekcjonerskie i sa jak najbardziej na propsie, z tym sie zgadzam. Raz ze cieszy oko, dwa to swietna inwestycja, bo z latami takie rzeczy drozeja. Sam mam troche soundow, kart do gry, brelokow z Wiedzmina i takie tam.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 78 razy
Podziękowania: 81 razy
Kontakt:

19 maja 2019, o 20:30

Zakup z dzisiaj. Konsola + te dwie gry (gier z informacyjnej naklejki nie ma). To teraz jestem multiplatformowcem w pełni :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Łowca

19 maja 2019, o 21:35

Hemiq pisze: Zakup z dzisiaj. Konsola + te dwie gry (gier z informacyjnej naklejki nie ma). To teraz jestem multiplatformowcem w pełni :D
Obrazek
Za ile? ^_^
Awatar użytkownika
VIP
Kontakt:

20 maja 2019, o 02:00

Imbalansee pisze:
Hemiq pisze: Zakup z dzisiaj. Konsola + te dwie gry (gier z informacyjnej naklejki nie ma). To teraz jestem multiplatformowcem w pełni :D
Obrazek
Za ile? ^_^
500
Awatar użytkownika
Łowca

20 maja 2019, o 13:28

Wow, gdzie takie promki? :O
Awatar użytkownika
VIP
Kontakt:

23 maja 2019, o 18:55

Imbalansee pisze: Wow, gdzie takie promki? :O
Kolega z pracy się zwalniał, wyjeżdżał za granicę i nie zabierał konsoli ze sobą. To skorzystałem.
ODPOWIEDZ