Brak nagrody

Wygrywaj gry lub rozdaj je innym!

Moderatorzy: Redaktorzy, Cichociemni

Regulamin działu
1. Aby dołączyć do którejkolwiek z naszych grup giveawayowych musisz powiązać swoje konto z "profilem steam".
2. Grupa Łowcy Gier Giveaway jest otwarta dla każdego kto poprosi o wstęp w tym wątku.
3. Istnieje również specjalna Grupy Zasłużonych dla użytkowników, którzy przyczynili się do rozwoju strony. Regulamin grupy znajdziecie w tym miejscu.
4. Należy przestrzegać regulaminu steamgifts. Jego łamanie skutkować będzie usunięciem z obu grup.
5. Dział Steamgifts i konkursy służy do promowania konkursów organizowanych przez Łowców Gier oraz giveawayów stworzonych dla naszych grup steamowych. Zakazuje się tworzenia kryptoreklamy oraz informowania o cudzych inicjatywach bez zgody administracji.
6. Temat "Kody do rozdania" posiada dodatkowo swój wewnętrzny regulamin, którego należy bezwzględnie przestrzegać jeśli wypowiada się w w/w temacie. Możecie go przeczytać w tym miejscu.

Brak nagrody

Postprzez IceManPL » 5 lip 2017, o 15:51

Witam. Jestem na liscie zwyciezcow "Giveaway: Odpicuj biurko przed wakacjami! Rozdawka sprzętu Tracer Gamezone". Moj nick to IceMan85PL . Do dzis nie dostalem meila od G2A dotyczacego wygranej. Co z tym zrobic?
  • 0

IceManPL
Łowca

Reputacja: 0

Re: Brak nagrody

Postprzez remike » 5 lip 2017, o 15:59

Napisz na adres giveawaye[małpa]lowcygier.pl z adresu e-mail, który używałeś do rejestracji na Gleam. Poproszę G2A o sprawdzenie, czy faktycznie jesteś zwycięzca i czy kontaktowali się z tobą.
  • 0

remike
Administrator

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: -1337

Postprzez ipman1 » 18 mar 2018, o 15:00

A tak z ciekawości ile się czeka na nagrode?
Jak wysłałem email z adresem 2 marca do do końca miesiąca przyjdzie?
Pozdrawiam
  • 0

ipman1
Łowca

Postprzez toff1k » 19 kwi 2019, o 23:30

Ja podepnę się pod temat coby nie tworzyć nowego wątku i dopytam co z wynikami konkursu z odgadywaniem gier z Humble Bundle Monthly. Wg mojej wiedzy wygrałem część dot. unlocków kwietniowych, ale nie było żadnego newsa (maila z kluczem również nie dostałem)?
  • 0

toff1k
Łowca

Postprzez Frytq » 19 kwi 2019, o 23:46

toff1k napisał(a):Ja podepnę się pod temat coby nie tworzyć nowego wątku i dopytam co z wynikami konkursu z odgadywaniem gier z Humble Bundle Monthly. Wg mojej wiedzy wygrałem część dot. unlocków kwietniowych, ale nie było żadnego newsa (maila z kluczem również nie dostałem)?

Nie dostałeś, bo nie wygrałeś.
  • 0

Frytq
Robin Hood

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 1

Postprzez toff1k » 28 kwi 2019, o 14:14

Frytq napisał(a):
toff1k napisał(a):Ja podepnę się pod temat coby nie tworzyć nowego wątku i dopytam co z wynikami konkursu z odgadywaniem gier z Humble Bundle Monthly. Wg mojej wiedzy wygrałem część dot. unlocków kwietniowych, ale nie było żadnego newsa (maila z kluczem również nie dostałem)?

Nie dostałeś, bo nie wygrałeś.

Faktycznie, racja, źle sprawdziłem. Przepraszam - mój błąd.
  • 0

toff1k
Łowca

Powrót do Giveawaye i konkursy