GTA V

Moderator: Redaktorzy

GTA V

Postprzez alvaro » 23 lut 2019, o 17:40

Cześć,
Wiem, że dla większości pewnie będzie to temat prześmiewczy i bardzo zabawny, ale mimo wszystko zapytam ;) PO ograniu zaległych tytułów zamierzam się uposażyć w GTA V. Moje pytanie brzmi jak to się pobiera? Czytałem o jakimś koncie Social Club czy coś takiego - mimo wersji Steam, nie steam to zawsze stamtąd się pobiera? Może mi ktoś to przybliżyć? Samo GTA Online jest jakby w "pakiecie" czy to się oddzielnie dokupuje?

Pozdrawiam
  • 0

alvaro
Łowca

Reputacja: 0

Re: GTA V

Postprzez Monek22 » 23 lut 2019, o 17:45

alvaro napisał(a):Cześć,
Wiem, że dla większości pewnie będzie to temat prześmiewczy i bardzo zabawny, ale mimo wszystko zapytam ;) PO ograniu zaległych tytułów zamierzam się uposażyć w GTA V. Moje pytanie brzmi jak to się pobiera? Czytałem o jakimś koncie Social Club czy coś takiego - mimo wersji Steam, nie steam to zawsze stamtąd się pobiera? Może mi ktoś to przybliżyć? Samo GTA Online jest jakby w "pakiecie" czy to się oddzielnie dokupuje?

Pozdrawiam

Jak kupisz na steamie to pobierasz przez steama , dziala to tak jak przy grach ubisoftu . I zawiera gta online
  • 0

Monek22
Hitman

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 3
Ostrzeżenia: 1

Postprzez alvaro » 8 mar 2019, o 17:55

Coś pewnie jak kupiłem METRO na uPlay, a i tak potem otwierał się klient Steam i gra jets jakby na Steam przypisana. A powiedz mi proszę, konto Rockstar Social Club - tez muszę złożyć i logować się na nie? Tak jakby w stylu, że Steam to tylko "pobieracz". Czymś jeszcze różni się wersja Steam od Social Club? Która lepsza? czytałem, że Steam, gdyż szybsze serwery podobno do pobrania.

Obecnie znalazłem na Stema promkę https://store.steampowered.com/app/2715 ... /?l=polish i cena wydaje się w miarę ok, może nie najniższa w historii, ale całkiem przystępna.
  • 0

alvaro
Łowca

Postprzez TheLastJedi » 8 mar 2019, o 19:31

Na steama taniej nie da się kupić, czasem na promkach jest po 40 ale w cdkeys i jest to wersja rockstar social club. Jeśli Ci nie zależy na +1 do steama, szpanowi ze masz to na steamie i szybszemu pobieraniu na steamie to nie warto, konto trzeba założyć też na RSC ale logować wystarczy tylko raz, ale ja miałem wersje RSC nie powiem Ci czy jest automat czy konto musisz ręcznie zakładać.
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

Medale: 1
500 (1)

Postprzez Bumek » 1 sie 2019, o 11:26

Witam.Nie mogłem stworzyć posta,a więc przychodzę do was z problemem, z grą Grand Thef Auto 5 w skrócie Gta 5,a więc nie przedłużając. Nie dawno parę dni temu gram sobie, z kolegami na online. Następnego dnia wchodzę do gry i nagle jestem cały czas sam na sesji mam ten problem już 2 tygodnie i nadal to samo, próbowałem robić aktualizacje, reinstall mówili mi,że mam chyba porty zablokowane. Internet mam lekko słaby,lecz przed tym, grałem cały czas normalnie bez ścin itp itd. Mógłby mi ktoś pomóc ?
  • 0

Bumek
Łowca

Powrót do Gry PC