PayPal

Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

18 paź 2018, o 22:57

Absorhen pisze: Sorry @pelikulas ale ta Twoja akcja trollingu nic Ci nie da i myślę, że zdajesz sobie z tego sprawę.
Odpuścić, bo to tylko wywoła uśmiech politowania i nikt nie będzie z Tobą nawet prowadził konwersacji, co najwyżej wkleją Ci formułkę.
Jeśli chcesz odzyskać kasę wyślij im to co chcą i prawie jak chcą.
Jakie prawie? Ano zrób coś co zabezpieczy te skany przed użyciem gdzie indziej.
Czyli znak wodny z nazwą PayPal i datą. W necie jest kupa poradników jak wykonać coś takiego.
Umieść to tak aby niczego nie zasłaniało i nie mają prawa nie przyjąć.
Wydaje mi się, że to jedyny sposób na jakieś załatwienie tego w bezpieczny sposób.
Inaczej będziesz się szarpał bezowocnie.

..:: PzD ::..
W yciu im nie wysle, bo nie godze się zeby 600 innych firm mialo mój dowod osobistych, bo tak - papypal sprzedaje dane osobowe i sie tym nawet chwali.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

Re: PayPal

18 paź 2018, o 22:58

woda85 pisze: Być może takie wymagania dotyczą kwot jakimi kto operuje, nie wiem ,tylko domniemam. W każdym razie uważam, że coś już nie tak jest z tym tematem. Oleją Cie, bo się głupio miotasz. Wyobrażasz sobie jakieś głupie scenariusze. No ale to co jest na Twoim profilu Steam , wszystko tłumaczy. Z moiej strony tyle z tego dramatu.
Co jest na moim profilu steam?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

19 paź 2018, o 15:11

pelikulas pisze:
woda85 pisze: Być może takie wymagania dotyczą kwot jakimi kto operuje, nie wiem ,tylko domniemam. W każdym razie uważam, że coś już nie tak jest z tym tematem. Oleją Cie, bo się głupio miotasz. Wyobrażasz sobie jakieś głupie scenariusze. No ale to co jest na Twoim profilu Steam , wszystko tłumaczy. Z moiej strony tyle z tego dramatu.
Może to '*hruhur*'? Może ta Rayne w tle? Wygląda jakbyś miał 13 lat i ADHD :trollface:
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

19 paź 2018, o 18:05

keiran pisze:
pelikulas pisze:
Może to '*hruhur*'? Może ta Rayne w tle? Wygląda jakbyś miał 13 lat i ADHD :trollface:
Rayne w tle lepsze niz cebula... a hrurhrur to dywiza zyciowa :)
Awatar użytkownika
Łowca

27 paź 2018, o 16:44

Słyszeliście :o o tym:
Starting from October 30th, 2018, you will no longer be able to top up or pay out funds from G2A Wallet using PayPal. All other pay out and top up methods, including Bank transfer, Skrill, Webmoney, Bitcoin, will remain active.

Please remember that you can still purchase items on G2A Marketplace using PayPal.

We apologize for any hassle this change may bring. :o
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

3 lis 2018, o 21:56

Ha, juz paypal robi i jakes crypto :D CIACH

Jak by mial kdos interes to tu jest 5x invite :) CIACH

Reflinki nie są dozwolone, MH
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 15 razy

3 lis 2018, o 23:44

nie paypal, tylko jeden z tworcow (?) podstaw.
nie crypto
Ostroznie Sokon z ref, tfu invitiami (zarezerwowane dla remike) :D
moze nie skonczy jak popularny w kraju ponziak dasscam :trollface:
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 175 razy
Podziękowania: 57 razy
Kontakt:

4 lis 2018, o 01:20

mori pisze: ale w temacie:
@pelik: jak idzie wojna z PP?
Proces sądowy w kontekście uszczerbku na zdrowiu psychicznym będzie się jeszcze ciągnął minimum 5 lat :dziadek:
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

4 lis 2018, o 01:22

mori pisze: mod posprzata offtop :trollface:
refy tylko administracji, plus naganiasz niezgodnie z prawda :D (ale taka polityka piramid)
ani crypto ani paypal :E

ale w temacie:
Potrzymam ich jeszcze troche w niepewnosci, bo poki co zaden analityk sie nie odezwal tylko chcą chamy zbolale skan dowodu ze wszystkim, zeby go udosteponic 600 firmom czym sie jełopy szczycą. A mi nie pasuje zeby serie i numer dowdu i pesel mialo 600 innych firm, a paypal te dane wlasnie tak sprzedaje pośrednikom. Jak sie nikt nie odezwie zaczne ich troillowac, a potem oleje na pare lat i zapewne po paru latach ssie odezwą, bo niby pieniadze tam zgromadzone nie przepadaja, a jak przepadną mozna im wtedy proces zrobic o kradzież ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

4 lis 2018, o 08:06

Poczekaj aż będzie kończyć się ważność dowodu-->wyślij skan-->wyrób nowy dowód.
Proste.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

4 lis 2018, o 08:15

Grobel pisze: Poczekaj aż będzie kończyć się ważność dowodu-->wyślij skan-->wyrób nowy dowód.
Proste.
+ Zastrzec stary dowód
https://niebezpiecznik.pl/post/ktos-wzi ... -prawdziwa
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

4 lis 2018, o 11:16

pelikulas pisze: ale w temacie:
Tak na marginesie - ile tam mniej więcej miałeś rocznego obrotu że Cię przyblokowali?
Pytam z ciekawości, bo mamy klienta który chce koniecznie by ~500.000 PLN wysłać Paypalem z nowo założonego konta i namiętnie wysyła nam instrukcje jak łatwo zakłada się konto Paypal i jakie to nowoczesne rozwiązanie. Pomijając już brak zaufania do takiej firmy i paskarskie prowizje PP (to się nadaje do wysyłania centów, jak mam przesłać ~1-2$ w transakcji osobistej do Australii to już wolę płacić GabeNowi myto za gemy) to próba takiego manewru zakończyłaby się pewnie natychmiastowym zawieszeniem konta i blokadą środków.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

4 lis 2018, o 11:34

Skapiradlo pisze:
Tak na marginesie - ile tam mniej więcej miałeś rocznego obrotu że Cię przyblokowali?
Pytam z ciekawości, bo mamy klienta który chce koniecznie by ~500.000 PLN wysłać Paypalem z nowo założonego konta i namiętnie wysyła nam instrukcje jak łatwo zakłada się konto Paypal i jakie to nowoczesne rozwiązanie. Pomijając już brak zaufania do takiej firmy i paskarskie prowizje PP (to się nadaje do wysyłania centów, jak mam przesłać ~1-2$ w transakcji osobistej do Australii to już wolę płacić GabeNowi myto za gemy) to próba takiego manewru zakończyłaby się pewnie natychmiastowym zawieszeniem konta i blokadą środków.
ta weryfikacja jest jak sie zblizasz do 2500 euro
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

4 lis 2018, o 12:27

Skapiradlo pisze:
2500 euro jak przekroczysz to masz takie kwiatki jak ja.Po przelaniu na paypala bylaby blokada od razu i bez skanu dowodu nie oddadza kasy złodzieje.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

3 gru 2018, o 11:42

Czy jest sposób przelać z konta walutowego pieniądze w USD? z tego co widzę to domyślnie chce to odebrać jako złotówki
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

3 gru 2018, o 13:36

A zmieniłeś walutę podstawową na pp na niepolską ?
Awatar użytkownika
Łowca

8 gru 2018, o 20:29

Jakim prawem niby PayPal może udostępniać dane z dowodu? przecież w końcu od tego jest RODO.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

8 gru 2018, o 20:51

kozak90 pisze: Jakim prawem niby PayPal może udostępniać dane z dowodu? przecież w końcu od tego jest RODO.
Moze i sie tym chwali ze udostępnia to 600 innym firmom jak placisz gdziekowiek paypalem, to w zaleznosci komu to są udostepniane część lub wszystkie twoje dane osobowe ze skanami dokumentów włącznie, poczytajcie sobie ich polityke.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 14 razy
Kontakt:

2 sty 2019, o 10:21

Haha! Ja z okazji nowego roku otrzymałem wczoraj info, że przekroczyłem 1800 ełro przychodu i już chcą moje dokumenty do potwierdzenia tożsamości i zamieszkania. Ale jak dobrze rozumiem to jeszcze mogę się bawić, dopóki nie przebiję progu 2500 ełro? I kiedy mija ten rok, by liczniki się wyzerowały? To jest liczone od dnia założenia konta? Pierwszych przychodów? Jak ktoś ogarnia termat to niech da znać.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 175 razy
Podziękowania: 57 razy
Kontakt:

8 sty 2019, o 16:00

Ja mam większy problem - nie mogę potwierdzić adresu, bo moje wyciągi - potwierdzenia z banku pdf (bank PKO BP) nie zawierają mojego adresu (!). Kiedyś zawierały, ale od 2-3 lat albo dłużej wyciągi z banku zawierają tylko i wyłącznie moje imię i nazwisko ...
W związku z tym nie mam żadnych wyciągów, które zawierają mój adres.
ODPOWIEDZ