Tani smartfon czy wymiana szybki?

Okazyjne ceny gier na urządzenia przenośne z systemem iOS, Android lub Windows Phone.
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Zbanowany
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

23 maja 2017, o 20:26

Po kilku latach użytkowania smartfonów (w sumie tylko dwóch) po raz pierwszy zrobiła mi się pajęczynka. Do mojego Galaxy S3 można dokupić szybkę + zestaw do klejenia za nawet 10 zł. Niepokoi mnie tylko to podgrzewanie suszarką, podważanie wszystkiego bez rozkręcania i fakt, że ma się to wszystko trzymać na jakiś tasiemkach dwustronnych. Przejrzałem pobieżnie allegro i min. 6 dych trzeba zapłacić za serwis, tylko ten serwis to pewnie to samo, co na filmikach z youtuba.

Totalnie się nie znam na smartfonach, może zamiast reanimować wysłużonego Samsunga zainwestować w nowy sprzęt? Tak max. 300 złotych mogę dać, choć wolałbym 200-250, szkoda kasy na, jak dla mnie, gadżet. Coś fajnego można dostać nowego za taką kwotę? Coś używanego.

Dzięki wielkie za pomoc. :macha:
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Re: Tani smartfon czy wymiana szybki?

23 maja 2017, o 21:24

Zadaj sobie pytanie, czy obecny telefon Ci odpowiada. Jeśli Ci odpowiada i zwyczajnie nie odczuwasz potrzeby zmiany, to zanieś go do serwisu i niech tam Ci go zreperują. Normalne serwisy chyba dają jakąś gwarancję wykonania usługi, więc przynajmniej powinieneś mieć wtedy komfort, że jeśli oni coś spieprzą, to wezmą za to odpowiedzialność... chyba. Poza tym, oni mają już jakąś wprawę w zabawach tego typu. Ty - nie. Masz chociaż jakieś konkretne zdolności manualne; potrafisz operować przy tak delikatnym sprzęcie? Powiem Ci, że ja bym się takiej zabawy nie podjął. I to mimo posiadania pewnego doświadczenia w tym zakresie. Ręka drgnie w nieodpowiednim momencie i możesz napytać sobie biedy.

W każdym razie, gdybym był na Twoim miejscu, to szukałbym odpowiedniego serwisu, zamiast bawić się samemu lub zmieniać telefon.
Awatar użytkownika
Łowca

Re: Tani smartfon czy wymiana szybki?

24 maja 2017, o 09:01

Jak działa ekran to bym nic nie robił jakoś przebolał uzbierał chociaż 500 zł i kupić Xiaomi nawet najtańszy
Zablokowany