Playstation Plus

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Playstation Plus

Postprzez remike » 21 lis 2012, o 02:34

Informacje o aktualizacjach w Playstation Plus na PS3 i Vitę oraz dyskusja.
  • 0

remike
Administrator

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: -1337

Postprzez remike » 21 lis 2012, o 04:43

Tutaj pojawi się najnowsza aktualizacja
  • 0

remike
Administrator

3000 (1)

Postprzez jeti » 30 lis 2012, o 02:29

W środę na ps3: Batman: Arkham City, Vanquish, Limbo (wylatują Crysis 2, Scott Pilgrim vs the World, Double Dragon Neon)
12.12 na ps3 i psv: Big Sky Infinity
19.12 na psv: Mortal Kombat (wylatuje Chronovolt)
21.12 na ps3 i psv: Knytt Underground (wylatuje Tales From Space: Mutant Blobs Attack)

W Instant Game Collection są w tej chwili: InFamous 2, Motorstorm: Apocalypse, Little Big Planet 2, Crysis 2, Scott Pilgrim vs the World, Double Dragon Neon, Resident Evil 5: Gold Edition, Bulletstorm, Ratchet & Clank: All 4 One, Cubixx HD, Uncharted: Golden Abyss, Gravity Rush, Tales From Space: Mutant Blobs Attack, Chronovolt.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Reputacja: 1

Postprzez jeti » 12 gru 2012, o 13:07

Dzisiaj do plusa na PS3 i PS Vitę wskakuje Big Sky Infinity. Na niezgranych piszą, że dostaniemy też Street Fighter 4: Arcade Edition (ta najbardziej kompletna), ale nie podali źródła, więc nie mam jak tego sprawdzić.  Gra jest w plusie dla USA, więc może dodali 2+2 i...  No nie wiem, okaże się wieczorem.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 18 gru 2012, o 09:36

Graficzka z grami z amerykańskiego plusa. Właśnie dochodzi Anomaly (wersja na ps3 jest rozszerzona, ma tryb kooperacji dla 2-óch osób przy jednej konsoli i związane z tyn misje), więc nie radzę go kupować. Może wkrótce trafić także do nas. Ja najchętniej przygarnąłbym z tego Quantum Conundrum, Payday: The Heist i Wipeouta 2048. Najbardziej prawdopodobne wydają się Jet Set Radio, QC i Street Fighter, bo Sega, Square i Capcom bardzo chętnie sprzedają licencje (dołożyłbym do tego jeszcze EA), a ich gry chyba zawsze powtarzały się w Europejskiej i Amerykańskiej usłudze, z co najwyżej kilkumiesięczną różnicą.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 25 gru 2012, o 16:37

Amerykanie dostają dziś Retro City Rampage, więc to kolejna gra, na którą trzeba "uważać". Co prawda nie ma jej jeszcze na europejskim PSS, ale na PS Blogu pisali, że pojawi się w najbliższym czasie.
Poza tym jest też trochę zniżek o 33% dla "zwykłych leszczy" i o50% dla PS+ ;). Z ciekawszych rzeczy dla mnie są tam np. Papo & Yo czy Starhawk. Mam nadzieję, że nie będzie ich u nas, bo zbankrutuję, a nie chce mi się kupować dolarowych zdrapek ;). Jest też Journey, co może być ciekawe dla osób, które nie kupiły ostatniej paczki w promocji świątecznej.
http://blog.us.playstation.com/2012/12/ ... us-update/
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez Gnacki » 30 gru 2012, o 16:14

Witam, zapytam tutaj, żeby nie tworzyć nowego wątku - czy jeśli wykupię amerykańskie PS+ będę mógł grać w te gry na swoim podstawowym koncie - żeby np. nabijać trofea - czy tylko na amerykańskim?

• 0

Gnacki
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez jeti » 30 gru 2012, o 23:04

Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale byłem cały dzień zajęty.
Tak, będziesz mógł grać na wszystkich profilach na tej samej konsoli.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez Gnacki » 31 gru 2012, o 15:23

Ok, dzięki za info. A ponieważ zapewne śledzisz znacznie bardziej amerykańskie PS+ niż ja - opłaca się to? Czy okaże się, że różnica jest bardzo niewielka z tym europejskim (które posiadam)?
  • 0

Gnacki
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez jeti » 31 gru 2012, o 15:43

Duża część zawartości się powtarza, ale czasem zdarzają się jakieś różnice. Ja mam tylko nasz. Paru gier możemy im zazdrościć: Wipeouta na Vitę, Payday: The Hesit, Retro City Rampage, Bloodrayne: Betrayal, SF4 Arcade Edition, Anomaly, Quantum Conundrum, Rochard, Dungeon Defenders, Final Fantasy Tactics (PSP), King of Fighters XIII, NFL Blitz, Choplifter HD, Sideway New York, PAC MAN, pierwsze 2 odcinki Walking Dead, Gotham City Impostors, Zombie Apocalypse, Hard Corps Uprising. Historia jednak pokazuje, że niektórych tytułów z listy możemy spodziewać się też u nas. Tytuły Capcomu i Square Enix właściwie zawsze są w obu regionach, tylko że zazwyczaj w różnym czasie, więc Street Fightera i Quantum Conundrum pewnie prędzej czy później dostaniemy. Pewnie pojawi się też kilka innych. IMHO nasz plus jest jednak lepszy. Dostajemy trochę więcej gier, do tego dużo pudełkowych hitów. W Stanach główną rolę grają tytuły z cyfrowej dystrybucji, nie zawsze te najciekawsze. Czasami dostają coś wcześniej od nas. Nie mieli jednak takich gier jak Deus Ex, Dead Space 2, Bulletstorm i wielu innych. Sam pomyśl czy ci się opłaca. Jeśli nie kupujesz zbyt wielu gier i grasz głównie w te z plusa, to być może tak. Dla mnie to chyba jednak zbyt duże ryzyko powtórki.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 1 sty 2013, o 14:39

Nowe gry w amerykańskim plusie: Chronovolt na Vitę, którego już mamy i co ciekawsze NBA Jam: On Fire. Jest to gra od EA, więc jest całkiem prawdopodobne, że dostaniemy ją w przyszłości.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 8 sty 2013, o 03:52

Mega Man 9 i 10 będą dziś w amerykańskim plusie. U nas nie ma się raczej co spodziewać tych gier
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 15 sty 2013, o 12:45

Znowu gra dla US&A, ale tym razem to Darksiders, które było u nas pół roku temu.

Poza tym twórca gry Retro City Rampage napisał na w komentarzach na PS Blogu, że nie dostaniemy tej gry w Plusie, tak jak US&A :( (a przynajmniej jeszcze nie teraz).
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez remike » 15 sty 2013, o 15:29

Tym razem w USA słabo. Skoro oni przejmują masze kotlety, to może my załapiemy się na coś fajnego od nich? Jakieś gry na Vite mile widziane! ;)
  • 0

remike
Administrator

3000 (1)

Postprzez jeti » 16 sty 2013, o 14:32

Dziś dostajemy Jet Set Radio na Vitę.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 22 sty 2013, o 18:11

USA dostało kolejną popierdółkę Foosball 2012 na PS3 i Vitę.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 29 sty 2013, o 23:17

Ninja Gaiden Sigma Plus na Vitę w amerykańskim plusie. Mam nadzieję, że też dostaniemy to za jakiś czas, bo zwykła Sigma na PS3 nie załapała się na trofea i ją dawno temu sprzedałem ;).
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 6 lut 2013, o 02:42

Amerykanie dostaną Guardians of Middle Earth, które u nas jest od miesiąca. Z ciekawszych rzeczy będzie zniżka 50% na Karatekę, choć to podobno słaba gra.
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 11 lut 2013, o 21:19

Closure dla US&A
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Postprzez jeti » 14 lut 2013, o 15:47

Głosowanie na gatunki gier, które chcielibyśmy zobaczyć w Plusie. Ciekawe czy te tytuły w nawiasach to przez przypadek ;)? Najchętniej z nich zobaczyłbym Ni No Kuni albo Borderlands, ale chyba na to trochę za wcześnie.http://blog.eu.playstation.com/2013/02/14/playstation-plus-what-sort-of-content-do-you-want/ 
  • 0

Obrazek
jeti
VIP

Następna strona

Powrót do Gry konsolowe i sprzęt