Dostępne języki - xbox one

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Łowca

21 gru 2018, o 10:57

Witam, mam pytanie odnoście języków dla gier na stronie microsoft store. Jeśli np. kupię Ezio Collection to czy gra będzie w języku polskim? Jeśli tak to w jaki sposób mogę to sprawdzić przed zakupem? Czy jeżeli kupujemy poprzez region USA to ma to wpływ na dostępne języki?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

Re: Dostępne języki - xbox one

21 gru 2018, o 11:01

Najlepiej by było, gdyby moderacja wklejała taką informację pod newsami (czy jest dostępny PL/jakie języki są dostępne)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

29 gru 2018, o 22:49

Było to już nie raz wałkowane. Jesli kupujesz gre z kart prezentowych w innym regionie w sklepie MS niż Polska, to po zmianie regionu gra jest tak jakby była kupiona w PL, czyli jeśli jest po polsku to taka wersja będzie dostępna. Jeśli natomiast nie ma polskiej wersji w polskim sklepie MS to po zakupie w innym regionie również takiej nie dostaniemy bo niby jak ;)

Co do pudełek również tak to działa w 95% przypadków, wyjątkiem o których wiem to gry Bethesddy (np. Fallout 4, Dishonored) te kupione w np. w Wielkiej Brytanii po instalacji będą miały język angielski. Również pudełkowe Fifa 2019 nie pochodząca z polskiej dystrybucji języka polskiego miała nie będzie, ot taki żart EA :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 28 razy

30 gru 2018, o 01:05

Zgadzam sie z postem powyzej. Od siebie dodam pare detali: glownie to pamietaj, ze jezyk gry zalezy od ustawionego jezyka konsoli, ale zakladam, ze masz PL. I tak jak powyzej, gry na plytach moga miec regionalizacje jezykowa, czyli jak kupujesz poza polska dystrybucja, to moze Cie minac nas jezyk. Za to cyfrowo powinienes miec wszystkie jezyki, jakie obsluguje dana gra. Ale od tego tez sa wyjatki - np. Diablo 3 cyfrowe nie obsluguje u nas jezyka angielskiego (nie wiem czemu, ale jak gralem to ruski byl na anglojezycznej konsoli). Za to na przyklad Assassin's Creed IV na plycie z polskiej dystrybucji nie ma angielskich napisow (glosy angielskie, napisy do wyboru polskie, ruskie i jeszcze 2, ktorych nie pamietam, ale nie napisy angielskie). Musisz ogarnac, co ma dana wersja, bo moze zalezec to od wydawcy/dystrybutora.
ODPOWIEDZ