Promocje w Xbox Live Marketplace

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

8 wrz 2019, o 21:06

Ale ja to wlasnie wiem stad z forum o tym dowiedzialem sie. To ciekawostka, wlasnie wlozylem plyte z Dragon Age , dalem zarzadzaj grami i dodatkami i w rubryce do instalacji mam tylko Awakening :( To chyba cos zmienili, bo przeciez instalowalo sie wraz ze wszystkimi dodatkami :( Fable też wlasnie sprawdzielm bo mam wciaz na dysku i tylko dwa dodatki widnieja :( Tak czy tak przepraszam wszystkich za wprowadzenie w blad. Po prostu jakies czary mary :( :( Ale reke bym dal uciac, ze bylo tak i dzialalo. Dawno z tego nie korzystalem bo sporo gier na One jest do ogrania, dlatego z X360 lezaly i sie kurzyly.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 78 razy
Podziękowania: 80 razy
Kontakt:

Re: Promocje w Xbox Live Marketplace

8 wrz 2019, o 21:20

Włączałem tak Fable II z dodatkami (ale niby nie GoTYE), Mafię II (mam edycję kompletną ale wsadziłem tylko płytkę z podstawką), Kingdoms of Amalur: Reckoning, Red Dead Redemption (jak z przykładu Mafii II) czy wspomnianego wcześniej Dragon Age II i zawsze się instalowała goła podstawka (ewentualnie z DLC które miałem do konta przypisane bądź były na płycie - przykład Fable II). Także od początku mi to śmierdziało...
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

29 wrz 2019, o 21:26

MS dzisiaj odrzucił mi Revoluta przy płatności za węgierską kolekcję Trine z prajsbuga. Kazali zmienić formę płatności, więc podałem polską kartę i przeszło - wzięli 19,60 zł.
Awatar użytkownika
Łowca

30 wrz 2019, o 08:38

Mi również MS odrzucił płatność wirtualną kartą Revoluta, więc dodałem fizyczną kartę Revoluta, podając te same dane i płatność przeszła (ps. jakiś czas temu Revolut w sekcji bezpieczeństwa karty fizycznej, zablokował domyślne płatności online, musicie je odblokować).
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

30 wrz 2019, o 09:43

mi odrzucili platnosc virtualnego revoluta xd to go usunelem podpielem nowego virtualnego revoluta i juz przeszlo ;p
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 77 razy

1 gru 2019, o 17:08

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku Xbox One za 59,99 zł: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/the-w ... verviewtab

59,99 zł dla subskrybentów XLG.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 78 razy
Podziękowania: 80 razy
Kontakt:

18 lut 2020, o 04:26

Czy jest na forum ktoś, kto ma kupione i ograne (chociaż chwilę) Torchlight II? Gra jest w promocji do godziny 12 bodajże i mnie kusi by ją sobie kupić, ale nie wiem czy jest sens (czytaj: czy konsolowa edycja gry jest zrobiona dobrze i da się grać czerpiąc przyjemność jak w Diablo III czy konwersja konsolowa jest zrobiona na odwal i tylko dla hajsu jak Titan Quest).
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 77 razy

26 maja 2020, o 14:27

Asdivine Hearts II dla XLG na koreańskim Xbox Store: https://www.microsoft.com/ko-kr/p/asdiv ... verviewtab
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

2 cze 2020, o 09:13

Wiem, że x360 #nikogo, ale w tym tygodniu MS zaszalał - Far Cry 1, 2 i 4 są w szalenie niskich cenach. 1 i 2 po 3,14 zł, czwórka za 6,21 zł. Myślę, że warto by było w tym tygodniu dać newsa na głównej i serduszka, tym bardziej że FC1 i 2 są we wstecznej.
ODPOWIEDZ