Promocje w Xbox Live Marketplace

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Re: Promocje w Xbox Live Marketplace

Postprzez buck » 1 kwi 2019, o 08:43

nie wiem, czy każdy tak ma... U mnie znowu jest aktywne 14 dni Game Pass za free. Hiszpańskie kody na miesiąc GP za free dla "nowych" też działają.
...a to nie są tanie rzeczy...

p.s. co w tym dziwnego? Ano - od początku GP nie miałem go chyba ze dwa miesiące. W sumie.
  • 0

Jednym z najgorszych PR-owo zachowań jest wdawanie się z atakującymi w różnego rodzaju pyskówki.
stoję i patrzę na drzwi z zamkiem 3-poziomu a drzwi się same otwierają i wpada do mnie kretoszczur z umiejętnością otwierania zamków 3-go poziomu
buck
Wiedźmin

Reputacja: 2

Postprzez JasonTodd » 4 kwi 2019, o 21:31

Malo to promocyjne bedzie, ale...

Wejdzcie sobie tu:
https://mobile.twitter.com/majornelson/ ... 1137902592
To jest tweet od majora nelsona i jakis ziomek tam w komentarzach dal screena, gold ma podrozec o 10 funtow, ten roczny. Ciekawe, czy na naszym rynku tez to sie odbije, ale trudno oczekiwac, ze nie.

Btw. Borderlandsy z darmowego weekendu sie jeszcze nie odpalaj.
  • 0

JasonTodd
Robin Hood

Reputacja: 4

Postprzez buck » 4 kwi 2019, o 21:40

Na naszym rynku już od dawna jest o te 10GBP drożej. To brytole mieli za tanio.
  • 0

Jednym z najgorszych PR-owo zachowań jest wdawanie się z atakującymi w różnego rodzaju pyskówki.
stoję i patrzę na drzwi z zamkiem 3-poziomu a drzwi się same otwierają i wpada do mnie kretoszczur z umiejętnością otwierania zamków 3-go poziomu
buck
Wiedźmin

Postprzez murinus » 7 cze 2019, o 14:32

Wiedźmin 3: Dziki Gon za 38,99 zł: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/wiedz ... verviewtab

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku za 59,99 zł: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/wiedz ... verviewtab
  • 0

Obrazek
murinus
Predator

Reputacja: 48

Postprzez buck » 8 cze 2019, o 10:41

Nie wiem, czy kogoś to ruszy, ale Major obiecał darmowe gry i DLC za oglądanie ich konferencji na Mixerze z poziomu własnego konta.
O ile dobrze zrozumiałem, bo gadał jakby nie po polsku...
  • 0

buck
Wiedźmin

Postprzez serafek5 » 8 cze 2019, o 11:12

To był raczej pewnik, może tym razem znowu rzucą preorder gry, która wyjdzie za rok :E
  • 0

Obrazek
Zapraszam do znajomych na XBL - głupio się patrzy na rosnący licznik gamescore, jak się go nie ma z kim porównać :E
Gamertag: Gieniek55
serafek5
Wiedźmin

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 18

Postprzez serafek5 » 29 cze 2019, o 17:29

Games with Gold na Lipiec 2019:

Xbox One
1-31 lipca - INSIDE
16 lipca - 15 sierpnia - Big Crown: Showdown

Xbox 360
1-15 lipca - Castlevania: Symphony of the Night
16-31 lipca - Meet the Robinsons

Mam nadzieję, że Robinsonów będzie się dało pobrać w Polsce, bo gra generalnie jest u nas niedostępna, a w pudełku tego dostać nie idzie w ludzkiej cenie. No i Castlevania!! Wreszcie zagram w tą poniekąd legendę. Inside też na plus. Jak dla mnie pierwszy miesiąc od dawna, który jest całkiem dobry.

EDIT. Kurde chyba nie ten temat, jak można to proszę o przeniesienie do tematu z grami w goldzie :)
  • 0

Obrazek
Zapraszam do znajomych na XBL - głupio się patrzy na rosnący licznik gamescore, jak się go nie ma z kim porównać :E
serafek5
Wiedźmin

500 (1)

Postprzez murinus » 29 cze 2019, o 17:32

serafek5 napisał(a):Games with Gold na Lipiec 2019:

Xbox One
1-31 lipca - INSIDE
16 lipca - 15 sierpnia - Big Crown: Showdown

Xbox 360
1-15 lipca - Castlevania: Symphony of the Night
16-31 lipca - Meet the Robinsons

Mam nadzieję, że Robinsonów będzie się dało pobrać w Polsce, bo gra generalnie jest u nas niedostępna, a w pudełku tego dostać nie idzie w ludzkiej cenie. No i Castlevania!! Wreszcie zagram w tą poniekąd legendę. Inside też na plus. Jak dla mnie pierwszy miesiąc od dawna, który jest całkiem dobry.

EDIT. Kurde chyba nie ten temat, jak można to proszę o przeniesienie do tematu z grami w goldzie :)

https://lowcygier.pl//forum/viewtopic.php?f=7&t=15049

tutaj to powinno być :trollface: masz jakieś źródło do tego GWG na lipiec ?
  • 0

Obrazek
murinus
Predator

Postprzez serafek5 » 29 cze 2019, o 17:35

• 0

Obrazek
serafek5
Wiedźmin

500 (1)

Postprzez murinus » 4 lip 2019, o 20:00

Pre-order Wreckfest deluxe xbox one na Argentynie za 77,60 zł: https://www.microsoft.com/es-ar/p/wreck ... verviewtab
  • 0

Obrazek
murinus
Predator

Postprzez vangordon » 4 lip 2019, o 21:09

serafek5 napisał(a):Games with Gold na Lipiec 2019:

Właśnie pojawiło się w polskim sklepie, więc będzie :)
https://marketplace.xbox.com/pl-PL/Prod ... 02425607d4
  • 0

vangordon
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez murinus » 18 lip 2019, o 07:17

• 0

Obrazek
murinus
Predator

Postprzez Hemiq » 7 wrz 2019, o 15:18

Istnieje jakaś strona, gdzie mogę sprawdzić historię cen jakiejś gry lub DLC?
Chodzi mi o sprawdzenie cen DLC do Dragon Age II i cenę Titan Questa...
  • 0

http://photogameunboxing.blogspot.com/
Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar
Masz pytanie o DRMach w pudełkowych grach - napisz!
Ukończone: 2017 2016 2015 2014
Hemiq
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 73

Postprzez mati118200 » 7 wrz 2019, o 16:09

Hemiq napisał(a):Istnieje jakaś strona, gdzie mogę sprawdzić historię cen jakiejś gry lub DLC?
Chodzi mi o sprawdzenie cen DLC do Dragon Age II i cenę Titan Questa...

xbox-store-checker.com/pl

coś takiego?
  • 0

Obrazek
mati118200
Robin Hood

Reputacja: 1

Postprzez Atton29 » 8 wrz 2019, o 12:07

Hemiq napisał(a):Chodzi mi o sprawdzenie cen DLC do Dragon Age II i cenę Titan Questa...

Kupujesz sobie uzyweczke Dragon Age 2 na X360 za 10zl i jak instalujesz na One z plyty to masz ze wszystkimi dodatkami gratis :D
  • 0

Atton29
Wiedźmin

500 (1)
Reputacja: 26

Postprzez Hemiq » 8 wrz 2019, o 12:39

Atton29 napisał(a):
Hemiq napisał(a):Chodzi mi o sprawdzenie cen DLC do Dragon Age II i cenę Titan Questa...

Kupujesz sobie uzyweczke Dragon Age 2 na X360 za 10zl i jak instalujesz na One z plyty to masz ze wszystkimi dodatkami gratis :D

Srsly? Nie wierzę, pokaż screena :E
  • 0

http://photogameunboxing.blogspot.com/
Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar
Masz pytanie o DRMach w pudełkowych grach - napisz!
Ukończone: 2017 2016 2015 2014
Hemiq
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 73

Postprzez Atton29 » 8 wrz 2019, o 14:52

Hemiq napisał(a):
Atton29 napisał(a):

Srsly? Nie wierzę, pokaż screena :E

Ale po co screena to ty nie wiesz, że tak jest z kazda gra we wstecznej kompatybilnosci z X360 na One? Pod warunkiem, że posiadasz fizyczny nosnik. Instaluje sie podstwka wraz ze wszystkimi dodatkami w kazdym jednym przypadku. Szczegolnie sie ucieszylem w przyadku Mafii 2, Dragon Age jedynki bo nigdy tych dodatkow nie kupilem oraz Mass Effecta 3 gdzie te dodatki sa mega wypasione i jest ich troche. Ale w przypadku innych gier tez jest bomba i nie narzekam, przykladowo Fable 2 oraz 3 nie wybrzydzam na wersje GOTY :D Albo taki Borderlands 2, wszysciusienkie dodatki od razu masz w gratisie. Zawsze twierdzilem, ze MS potrafi miec gest. Ale wylacznie na One i wylacznie z plyta z X360 za kazdym razem.
  • 0

Atton29
Wiedźmin

500 (1)

Postprzez boskiapollo » 8 wrz 2019, o 15:24

Atton29 napisał(a):Ale po co screena to ty nie wiesz, że tak jest z kazda gra we wstecznej kompatybilnosci z X360 na One? Pod warunkiem, że posiadasz fizyczny nosnik. Instaluje sie podstwka wraz ze wszystkimi dodatkami w kazdym jednym przypadku. Szczegolnie sie ucieszylem w przyadku Mafii 2, Dragon Age jedynki bo nigdy tych dodatkow nie kupilem oraz Mass Effecta 3 gdzie te dodatki sa mega wypasione i jest ich troche. Ale w przypadku innych gier tez jest bomba i nie narzekam, przykladowo Fable 2 oraz 3 nie wybrzydzam na wersje GOTY :D Albo taki Borderlands 2, wszysciusienkie dodatki od razu masz w gratisie. Zawsze twierdzilem, ze MS potrafi miec gest. Ale wylacznie na One i wylacznie z plyta z X360 za kazdym razem.

Czyli co, kupuje Fallout New Vegas uzywke płytę i mam Ultimate Edition na One?
  • 0

Obrazek
boskiapollo
Hitman

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: 32

Postprzez Atton29 » 8 wrz 2019, o 19:04

boskiapollo napisał(a):
Atton29 napisał(a):Czyli co, kupuje Fallout New Vegas uzywke płytę i mam Ultimate Edition na One?

Ano tak to dokladnie wyglada :D Tyle, ze dziala wylacznie z plyta - nie przypisuja sie do konta te dodatki, tylko tak jakbys je mial na plycie. To zadna nowosc, dziala tak wszystko od czasu wprowadzenia wstecznej kompatybilnosci. Jak macie jakas gre na nosniku fizycznym na X360 to mozecie sprobowac zainstalowac na One i w rubryce zawartosc beda widnialy wszystkie dodatki jakie sa dostepne dla danego tytulu.
  • 0

Atton29
Wiedźmin

500 (1)

Postprzez serafek5 » 8 wrz 2019, o 19:33

Atton29 napisał(a):
boskiapollo napisał(a):
Atton29 napisał(a):Czyli co, kupuje Fallout New Vegas uzywke płytę i mam Ultimate Edition na One?

Ano tak to dokladnie wyglada :D Tyle, ze dziala wylacznie z plyta - nie przypisuja sie do konta te dodatki, tylko tak jakbys je mial na plycie. To zadna nowosc, dziala tak wszystko od czasu wprowadzenia wstecznej kompatybilnosci. Jak macie jakas gre na nosniku fizycznym na X360 to mozecie sprobowac zainstalowac na One i w rubryce zawartosc beda widnialy wszystkie dodatki jakie sa dostepne dla danego tytulu.

Ja jednak poproszę skrina. Mam konsolę od prawie dwóch lat i grałem w gigantyczną ilość gier z 360 z płyt i ani jedna nie dała mi dodatków. Co więcej, do AC3 samemu aktywowałem sobie dodatki z kodów. Mam wrażenie, że wyssałeś to z palca, bo nigdy oficjalnie nikt nie powiedział w MS, że dają dodatki do gier za darmo, a raczej użytkownicy konsoli z tego forum by o tym wiedzieli.
Co więcej, teraz włozyłem do konsoli płyty AC3 i Red Dead Redemption i... no nie, nie pojawiły mi się magicznie przy grach do pobrania dodatki, których nie kupiłem.
  • 0

Obrazek
serafek5
Wiedźmin

500 (1)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry konsolowe i sprzęt