Promocje w Xbox Live Marketplace

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Re: Promocje w Xbox Live Marketplace

Postprzez Atton29 » 8 wrz 2019, o 21:06

Ale ja to wlasnie wiem stad z forum o tym dowiedzialem sie. To ciekawostka, wlasnie wlozylem plyte z Dragon Age , dalem zarzadzaj grami i dodatkami i w rubryce do instalacji mam tylko Awakening :( To chyba cos zmienili, bo przeciez instalowalo sie wraz ze wszystkimi dodatkami :( Fable też wlasnie sprawdzielm bo mam wciaz na dysku i tylko dwa dodatki widnieja :( Tak czy tak przepraszam wszystkich za wprowadzenie w blad. Po prostu jakies czary mary :( :( Ale reke bym dal uciac, ze bylo tak i dzialalo. Dawno z tego nie korzystalem bo sporo gier na One jest do ogrania, dlatego z X360 lezaly i sie kurzyly.
  • 0

Atton29
Wiedźmin

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 26

Postprzez Hemiq » 8 wrz 2019, o 21:20

Włączałem tak Fable II z dodatkami (ale niby nie GoTYE), Mafię II (mam edycję kompletną ale wsadziłem tylko płytkę z podstawką), Kingdoms of Amalur: Reckoning, Red Dead Redemption (jak z przykładu Mafii II) czy wspomnianego wcześniej Dragon Age II i zawsze się instalowała goła podstawka (ewentualnie z DLC które miałem do konta przypisane bądź były na płycie - przykład Fable II). Także od początku mi to śmierdziało...
  • 0

http://photogameunboxing.blogspot.com/
Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar
Masz pytanie o DRMach w pudełkowych grach - napisz!
Ukończone: 2017 2016 2015 2014
Hemiq
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 73

Postprzez serafek5 » 29 wrz 2019, o 21:26

MS dzisiaj odrzucił mi Revoluta przy płatności za węgierską kolekcję Trine z prajsbuga. Kazali zmienić formę płatności, więc podałem polską kartę i przeszło - wzięli 19,60 zł.
  • 0

Obrazek
Zapraszam do znajomych na XBL - głupio się patrzy na rosnący licznik gamescore, jak się go nie ma z kim porównać :E
Gamertag: Gieniek55
serafek5
Wiedźmin

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 18

Postprzez enteriusz » 30 wrz 2019, o 08:38

Mi również MS odrzucił płatność wirtualną kartą Revoluta, więc dodałem fizyczną kartę Revoluta, podając te same dane i płatność przeszła (ps. jakiś czas temu Revolut w sekcji bezpieczeństwa karty fizycznej, zablokował domyślne płatności online, musicie je odblokować).
  • 0

enteriusz
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez Monek22 » 30 wrz 2019, o 09:43

mi odrzucili platnosc virtualnego revoluta xd to go usunelem podpielem nowego virtualnego revoluta i juz przeszlo ;p
  • 0

Monek22
Hitman

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 3
Ostrzeżenia: 1

Postprzez murinus » 3 paź 2019, o 17:15

• 0

Obrazek
murinus