X

Promocje w Xbox Live Marketplace

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Re: Xbox Live Marketplace

Postprzez masteralabaster » 8 mar 2017, o 23:17

A ja muszę przyznać, że niesamowicie zawiodłem się na marketplace. Nigdzie nie było podanych godzin, o których się kończą promocje. Wczoraj dowiedziałem się o promocji dla golda na horzion 2. To szybko, lecę kupić. I niespodzianka. Serwery nie działają. Ale po jakiejś godzinie udało się normalnie zalogować na konto. I patrze, dalej horizon po tej samej cenie. To aktywuje golda z zestawu z konsolą i chce kupić, a nie moge. Nie przechodzi transakcja. Ani na konsoli, ani na pc. No fajnie. Po 19 nagle wraca cena 99zł. No trudno. Dzwonie dzisiaj na infolinie i co się dowiaduje. No przykro nam bardzo prosze pana, niestety nie możemy pomóc, bo już od 13 nie działała promocja, ale co z tego, że była widoczna do 19. A także podobno przez nią się wywaliły serwery. Dzięki temu wciąż siedzę z nieużytecznym klockiem, którego kupiłem dla obu gier z serii horizon, a horzion 1 jest niedostępna w marketplace, a z 2 miałem takie przeboje wczoraj. I teraz nie mam ani golda, ani gry. Dziękuję, postoję.
  • 0

masteralabaster
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez wolfen77 » 9 mar 2017, o 00:15

Wszystkie typowe promocje tygodniowe/wydawcy na XO kończą się w naszej strefie we wtorek o 12.00. Z poziomu konsoli w sklepie dla danej gry jest podawany czas (jak masz golda). Strona internetowa (przynajmniej w wersji PL) ma bardzo duże opóźnienia (zwłaszcza w dni kiedy zmienia się oferta). Aktualne promocje najszybciej znajdziesz na https://www.reddit.com/r/GreatXboxDeals/.
  • 0

wolfen77
Robin Hood

Reputacja: 4

Postprzez mariohyper » 9 mar 2017, o 16:25

Dodatkowe auto dla posiadaczy gry Forza Horizon 3 [PC/Xbox One] @ Microsoft FREE

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p ... 83f3976366)(256380)(2459594)(hL3Qp0zRBOc-fgUcyqN5apPsrVbFyT9Zng)()
  • 0

Obrazek
mariohyper
Predator

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: 12

Postprzez boskiapollo » 13 mar 2017, o 10:38

Abonament Xbox Live GOLD 3 miesiące za 49 zł w X-Kom
https://www.x-kom.pl/p/162979-akcesoriu ... siace.html

Cena 49zł z użyciem kodu ready2play

"Promocja obowiązuje wyłącznie do 19.03.2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów."

Radzę się pospieszyć, zanim handlarze wykupią i rzucą na allegro i tym podobne.
  • 1

Obrazek
boskiapollo
Hitman

3000 (1)
Reputacja: 30

Postprzez Hemiq » 20 mar 2017, o 22:39

Do kiedy trwa promocja na gry Ubisoftu na Xbox Live?
  • 0

http://photogameunboxing.blogspot.com/
Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar
Masz pytanie o DRMach w pudełkowych grach - napisz!
Ukończone: 2017 2016 2015 2014
Hemiq
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 71

Postprzez wolfen77 » 21 mar 2017, o 05:01

Hemiq napisał(a):Do kiedy trwa promocja na gry Ubisoftu na Xbox Live?
wolfen77 napisał(a):Wszystkie typowe promocje tygodniowe/wydawcy na XO kończą się w naszej strefie we wtorek o 12.00. Z poziomu konsoli w sklepie dla danej gry jest podawany czas...

Jak kogoś interesuje to jest price bug na Resident Evil Super Bundle (84 pln).
  • 0

wolfen77
Robin Hood

Reputacja: 4

Postprzez mariohyper » 21 mar 2017, o 09:59

Super pakiet 6 gier z serii Resident Evil z dodatkami. Z 209,99 zł na 84,00 zł

Resident Evil, kolekcja 6 tytułów RE. W pakiecie Super znajdziesz następujące gry: Resident Evil HD Remaster, Resident Evil 0 HD Remaster, Resident Evil 4, Resident Evil 5 Gold Edition, Resident Evil 6 oraz Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition

https://www.microsoft.com/pl-PL/store/p ... a5a07f3838)(256380)(2459594)(hL3Qp0zRBOc-.51Cr9ySvznPDcsA2FWq6Q)()
  • 0

Obrazek
mariohyper
Predator

3000 (1)
Reputacja: 12

Postprzez buck » 21 mar 2017, o 13:57

mariohyper napisał(a):Super pakiet 6 gier z serii Resident Evil z dodatkami. Z 209,99 zł na 84,00 zł

nie widzę zniżki pod podanym linkiem. Już po promocji, czy coś mi się źle wyświetla? Premiera była dzisiaj...
  • 0

buck
Wiedźmin

Postprzez Pyrus » 23 mar 2017, o 07:25

orientuje się ktoś z was w temacie gier na 360 a dokładnie przymierzam się nad kupnem d3 z dodatkiem ale co widzialem o wychodzacym za jakis czas dodatku z tym nekromanta i teraz czy sens kupic nowy egzemplarz czy poczekac czy bedzie sytuacja ze po prostu x360 oleja i bedzie okrojone , plus jedno jeszcze co do gry the crew widziałem wersje na x360 ale w sklepie jej nie ma w sensie xlm na stronie specyfikacja pod one i ps4 ...
  • 0

Obrazek
Pyrus
Łowca

Reputacja: -1

Postprzez nukleon » 23 mar 2017, o 09:11

Pyrus napisał(a): jeszcze co do gry the crew widziałem wersje na x360 ale w sklepie jej nie ma w sensie xlm na stronie specyfikacja pod one i ps4 ...

Wersja na x360 nie jest rozwijana, jest droga, niedopracowana. Generalnie nie polecam tej wersji. Gra jest całkiem fajna ale w wersji na One.
  • 0

nukleon
Łowca

Postprzez kenem » 28 mar 2017, o 19:45

Prawdopodobnie darmowy weekend z WWE 2017- pojawiło mi się na konsoli do pobrania (no i jeszcze teraz jest w promocji -50%)
  • 0

kenem
Łowca

Reputacja: 1

Postprzez Armin » 2 kwi 2017, o 04:23

hej, dopiero co stałem się szczęśliwym posiadaczem xboxa 360 za zawrotną kwote 200zl i mam kilka pytań bo jestem zupełnie zielony, to moja pierwsza konsola od czasow podróby pegasusa ze 20 lat temu:

1. czy w tym games with gold te gry co są co miesiąc za darmo to moge w nie grać tylko przez te dwa tygodnie w jedną potem 2 tygodnie w drugą czy może przypisuje to się jakoś do konta i później moge je w dowolnym momencie ściągnąć i zagrać w nie? czy może w ciągu tego miesiąca musze ściągnąć na dysk i dopóki mam na dysku dopóty moge w nią grać? jak to jest?

2. czy do tego games with gold potrzebna jest karta kredytowa?

3. czy np. gra fifa 17 pożyczona od kolegi może być użyta na mojej konsoli do gry online czy może ta gra ma jakiś dodatkowy kod który się przypisuje do gry online i można w nią grać online tylko na jednej konsoli?

4. czy znajde gdzieś taniej abonament gold niż obecnie ten w komputroniku za 59zl na 3 miesiące? gdzie wy kupujecie najtaniej i najpewniej te abonamenty? obecnie interesuje mnie w sumie tylko wersja na 3 miesiące (bo nie wiem jak to jest z tym banem o czym w kolejnym pytaniu)

http://www.komputronik.pl/product/34455 ... paign=main

5. stety lub niestety kupiłem konsole przerobioną LT3.0 czy grając na niej w multi na oryginalnych grach grozi mi ban?

6. czy są gdzieś w necie jakieś statystyki ilu graczy xbox 360 gra online w daną gre np. chciałbym się dowiedzieć czy jeszcze są jacyś gracze w fifa 16
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Medale: 5
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: -40

Postprzez viper218 » 2 kwi 2017, o 08:25

1. wystarczy, ze przypiszesz je do konta i mozesz pobrac i grac kiedy chcesz. masz na zawsze. Jak bedziesz mial golda to przypisuj tez gry na xboxa one. Jakbys kiedys go kupil to bedziesz mial od razu biblioteczke gier :)
2. nie potrzeba.
3. mozesz grac smialo o ile masz golda.
4. ja od 4 lat kupuje na allegro roczny i zawsze ok.
5. niestety nie wiem. nigdy nie bawilem sie w przerobki.
6. tez nie wiem, ale w fify zawsze znajdowalem ludzi do grania. dopoki stoja serwery to zawsze graja :)
  • 0

viper218
Robin Hood

3000 (1)

Postprzez Atton29 » 2 kwi 2017, o 10:26

Gratuluje zakupu, jak nie wysiadzie z powodu przerobki, to bedziesz mial mase zabawy, bo konsola wysmienita!
Do gry w mutli wymagany jest Gold. Jak masz pozyczona gre to mozesz grac w multi jak masz Golda, chyba, ze na multi byl pass i zostal wykorzystany.
Slyszalem, ze jak sie ma przrobke w zadnym wypadku nie nalezy laczyc konsoli z netem, ponoc banuja konsole, czasem tylko dostep, a czasem pelna blokada, jednak jak wyzej dokladnie sie nie znam, dla mnie to profanacja :D
Tez zawsze kupowalem golda na Alle co jakis czas jest tanio, bralem zazwyczak po 50zl. Czasem punkty z grami maja promo, czasem w necie sie wyhaczy.
Gry z Golda na X360 sa zawsze, te na One tylko do czasu az oplacasz abonament.
  • 0

Atton29
Hitman

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 9

Postprzez buck » 2 kwi 2017, o 16:21

Armin napisał(a):5. stety lub niestety kupiłem konsole przerobioną LT3.0 czy grając na niej w multi na oryginalnych grach grozi mi ban?

Co najmniej od kilku tygodni masz w stopce ogłoszenie, że kupisz przerobionego xboxa. I dopiero teraz o to pytasz? Odpowiedź: albo przeróbka, albo gra w sieci. Chyba, że chcesz gratis ban na konsolę.

Co do golda: co jakiś czas jest promo z miesiącem za darmo. A w USA aktualnie po wykupieniu golda do 6.kwietnia zwracają 5$ kredytu na konto. Ale... [patrz wyżej].
  • 0

buck
Wiedźmin

Postprzez Armin » 2 kwi 2017, o 17:03

@up
no głupio zrobiłem bo się okazało że i tak wole kupić oryginalne gry niż się bawić w nagrywanie, kupilem około 18 pudełek na 360 w przedziale cenowym 10-20zl jedynie red dead redemption za 40zl(w tym wysylka), goglowałem i czytałem że nie było fali banów od 2010r na ile to prawda to nie wiem, mogą być pojedyncze bany za RGH a za LT czyli sflaszowany napęd raczej nie ma takiej obawy, podobno MS olewa już graczy starszej konsoli pod tym względem.

No nic zaryzykuję i kupię golda skoro za 20zl miesiecznie mam 2 gry na zawsze to bardzo fajny interes.

A przy okazji czy w serii Call of duty na xklocka jest autocelowanie? bo ja na razie za cienki w strzelankach na padzie
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Medale: 5
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: -40

Postprzez buck » 2 kwi 2017, o 18:04

ban jest na konsole+live. Wszystko inne bedzie dzialac.
Jest autoaim na CoD. Ale co z tego? W kadym CoD jest jeden etap, gdzie rozwalam pada o sciane. Mimo autoaim.
  • 0

buck
Wiedźmin

Postprzez Atton29 » 2 kwi 2017, o 21:40

Jest w CODzie lekkie wspomaganie, jak dla mnie gra sie wysmienicie, podobnie jak w BFy.
Kompletnie dla mnie sprawa niezrozumiala z ta przerobka kiedy oryginaly sa za grosze :D
Z tym Golden to jedynie sprawa taka, ze bardzo szybko konczy sie miejsce na dysku :P Gry daja fajne i czeka cie masa zabawy. Klocek 360 jest zarabczasty, kupilem sobie pomimo tego, ze od lat mam PS3. Dziwie sie, ze nie wziales sobie tego najnowszego modelu za 400zl co nie dawno byla promka z zachodniego stora - nowy, dysk 500gb, najnowszy model super slimik, do tego dwie gry dawali, taki to posluzy! :D
Do konsoli lepiej nawet nie wkladaj pirackie kopie, nie sa przeznaczone do tej konsoli i szybko wykanczaja laser, tak slyszalem.
  • 0

Atton29
Hitman

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 9

Postprzez Pyrus » 2 kwi 2017, o 21:50

chce kupic diablo 3 z dodatkiem na x 360 patrze po sklepach typu avans morele itd tylko sie proboje dowiedziec czy np Avans ma takie same ceny stacjonarnie co online ... albo czy ma znizki jakies do morele bo fakt zeby wydac na d3 70 zl ok ale nie jak media"pseudo"expert 89zl .... bo wole kupic nowa w foli niz uzywke z rysami itd
  • 0

Obrazek
Pyrus
Łowca

Reputacja: -1

Postprzez baranica » 2 kwi 2017, o 21:55

Pyrus napisał(a):chce kupic diablo 3 z dodatkiem na x 360 patrze po sklepach typu avans morele itd tylko sie proboje dowiedziec czy np Avans ma takie same ceny stacjonarnie co online ... albo czy ma znizki jakies do morele bo fakt zeby wydac na d3 70 zl ok ale nie jak media"pseudo"expert 89zl .... bo wole kupic nowa w foli niz uzywke z rysami itd

Na allegro kupisz za ok 30zł używane.
Nawet jak będzie porysany (kupuje używki od kilku lat i nigdy nie miałem problemu) to możesz w tej cenie kupić 3 sztuki...
  • 0

Obrazek
baranica
Predator

Medale: 3
Reputacja: 10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry konsolowe i sprzęt