Nintendo Switch

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 37 razy
Kontakt:

19 sty 2018, o 23:09

Atton29 pisze: Noo, w sumie to masz racje :P Dlatego pewnie zawsze cienko przedli :D Ale wreszcie cos piknelo stuknelo i zaskoczylo - obecnie zdecydowanie wychodza na swoje.
Szkoda, ze Sega nigdy takich wynikow nie doczekala ze swoimi konsolami, a przeciez tez czesto bywala nowatorska.
Zawsze? Ile masz lat? 15? Nintendo to był i w zasadzie nadal jest hegemon, bo taka finansowa porażka jak WiiU praktycznie im nie zaszkodziła.
Awatar użytkownika
Robin Hood

Re: Nintendo Switch

20 sty 2018, o 01:04

Atton29 pisze: Dlatego pewnie zawsze cienko przedli :D
Sprawdź która konsola "wygrała" 7. generację :E
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 17 razy
Podziękowania: 15 razy

20 sty 2018, o 04:11

nie ma co dyskutowac z fajnnbojami, w jedna czy druga strone (atton vs funkyslf) :P jalowa dyskusja
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

20 sty 2018, o 15:57

Popularnosc WII, ds i 3ds zawdzieczaja wylacznie piractwu, zawsze mialy marginalne znaczenie pod wzgledem sprzedawanych kopii gier. Zaporowe ceny oryginalow sa do dzis znakiem rozpoznawczym wielkiego N. Cube swego czasu tak samo jak N64 przegraly pod kazdym wzgledem z PSXem. Snes przegrywal nierowna walke z mocniejsza Sega Megadrive 16bit. Nigdy nie mieli latwo i raczej zawsze pod gorke. Zlote czasy moze i miewaly sporadycznie ale wylacznie w Japonii.
Swotch staje coraz popularniejszy i raczej ta popularnosc nie zmaleje, tym razem sie chyba udalo. Az sam sie dziwie, konsola mnie osobiscie nie urzekla pod zadnym wzgledem - droga, slaba i brzydka.
Ale ludziom sie podoba i kupuja przescigajac sie, i kupowac beda tym bardziej, ze na torrentach juz zacieraja lapy wszelakiej masci piratysci na wiesc, ze padly Swocha marne zabezpiecznia i znowu bedzie mozna okradac biedne znienawidzone i jednoczesnie "uwielbiane" N ile sie da :(
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 61 razy

20 sty 2018, o 16:02

Atton29 pisze: Snes przegrywal nierowna walke z mocniejsza Sega Megadrive 16bit.
50 mln SNES vs 30 mln Genesis.
Faktycznie przegrał, ale to pewnie logika rodem "Vita lepiej się sprzedała niż 3DS" :lol: :lol: :lol:
I nie, Wii nie zawdzięczało niczego piractwu tylko wii mote, który wciągnął nową publikę - każuali.

Zlituj się z tymi swoimi historiami, bo to już przestaje być śmieszne :roll:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz

20 sty 2018, o 18:24

Atton29 pisze: Zaporowe ceny oryginalow sa do dzis znakiem rozpoznawczym wielkiego N. Cube swego czasu tak samo jak N64 przegraly pod kazdym wzgledem z PSXem
Co do tego stwierdzenia masz 100% rację. Odświeżane kotlety i remasterki z ceną 60$ to mega nieporozumienie :nie:
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 18:34

TwardkiSlovian pisze:
Atton29 pisze: Zaporowe ceny oryginalow sa do dzis znakiem rozpoznawczym wielkiego N. Cube swego czasu tak samo jak N64 przegraly pod kazdym wzgledem z PSXem
Co do tego stwierdzenia masz 100% rację. Odświeżane kotlety i remasterki z ceną 60$ to mega nieporozumienie :nie:
To samo dzieje się na PC, PS4 czy Xbone.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz

20 sty 2018, o 18:56

RoyKeane pisze:
TwardkiSlovian pisze:
To samo dzieje się na PC, PS4 czy Xbone.
Bayonetta i Vanquish na PC wyszły za 60$?

Czy Okami lub RE5 na PS4?

Raczej 20$
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 19:15

Minusem jest takze brak PL, ktorego to nieuswiadczymy w zadnej z gier :(
Albo Skyrim, za taka cene i nawet bez dodatkow, o tlumaczeniu na nasze nie wspominajac.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 19:21

TwardkiSlovian pisze:
Bayonetta i Vanquish na PC wyszły za 60$?

Czy Okami lub RE5 na PS4?

Raczej 20$
Remastery Residentów na Switchu też są za $20.

Zresztą o jakich w ogóle remasterach za $60 na Switchu mówisz? Skyrim kosztuje tyle na każdej platformie prócz PC.
Atton29 pisze: Minusem jest takze brak PL, ktorego to nieuswiadczymy w zadnej z gier :(
Albo Skyrim, za taka cene i nawet bez dodatkow, o tlumaczeniu na nasze nie wspominajac.
2018 rok i ktoś jeszcze ma problem z językiem angielskim :E. Przecież w gierkach wystarczą podstawy na poziomie szkoły podstawowej.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 19:34

Noo nie wiem czy w takim Skyrim wystarczaja podstawy.
Ale to nie o to chodzi, znam 4 jezyki i pogram sobie komfortowo tak czy tak. Chodzi o stosunek do klienta - Polska sie dla nich nie liczy :( Sony szanuje kazdy kraj, nawet Turkow. Dogaduja sie z wydawcami i wydaja jak trzeba. Niby "szczegol", a cieszy :D
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 20:07

Atton29 pisze: Noo nie wiem czy w takim Skyrim wystarczaja podstawy.
Ale to nie o to chodzi, znam 4 jezyki i pogram sobie komfortowo tak czy tak. Chodzi o stosunek do klienta - Polska sie dla nich nie liczy :( Sony szanuje kazdy kraj, nawet Turkow. Dogaduja sie z wydawcami i wydaja jak trzeba. Niby "szczegol", a cieszy :D
Znasz cztery języki, a nie potrafisz porównać dwóch liczb (sprzedaż SNESa vs Mega Drive)? Bądźmy poważni.

Nintendo ma w poważaniu rynki rozwijające się, ale z drugiej strony na Switcha wyszła Fifa, więc może się to zmieni. O ile Czesi nie poskąpią na reklamę w TV.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 20:26

RoyKeane pisze: Znasz cztery języki, a nie potrafisz porównać dwóch liczb (sprzedaż SNESa vs Mega Drive)? Bądźmy poważni.

Nintendo ma w poważaniu rynki rozwijające się, ale z drugiej strony na Switcha wyszła Fifa, więc może się to zmieni. O ile Czesi nie poskąpią na reklamę w TV.
Co ma matymatyka do wiadomosci lingwistycznych ? :lol:

Czytalem artykul na ten temat w CDA :gwizdany:
Niestety przegrali z Sega, tak samo jak przegrali swego czasu z PSX.

No no, Europa jest rynkiem rozwijajacym sie, nie wiedzialem :E Cale szczescie, ze Sony i MS tak nie uwazaja :D
Awatar użytkownika
Wiedźmin

20 sty 2018, o 20:33

Atton29 pisze: Albo Skyrim, za taka cene i nawet bez dodatkow
Jakie dodatki wyszły do Special Edition? Bo jak jakieś wyszły, to na PC też nie dostałem :roll:
RoyKeane pisze: Znasz cztery języki, a nie potrafisz porównać dwóch liczb (sprzedaż SNESa vs Mega Drive)? Bądźmy poważni.
Sam widzisz, że z nim na poważnie się nie da :trollface: Jakiś nieuzasadniony hejt, jakby co najmniej psa mu Nintendo osobiście ubiło.
Zresztą, już nawet nie chciało mi się rozpisywać o tym "mocniejszym" genesis, które miało mniejszą paletę kolorów, słabsze audio i mniejszą rozdzielczość, sprite size itp. Jedyne, co miało MD mocniejsze to proc, z którego i tak niewiele gier robiło użytek (najlepiej wykorzystanie słabości konsoli wychodziło w sumie tylko Sedze i garstce developerów).

Ja znam nawet 5 języków - polski, angielski, niemiecki i 2 w butach :tak:
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

20 sty 2018, o 20:47

Atton29 pisze: Minusem jest takze brak PL, ktorego to nieuswiadczymy w zadnej z gier :(
No i w tym momencie już wiem że mam do czynienia z kimś kto kompletnie nie wie o czym pisze i powtarza bzdury. Muszę Cię zasmucić ale Switch posiada gry w naszym rodzimym języku i powoli ich przybywa.

LEGO City: Undercover, Cars 3: Driven to Win, GoNNER, FIFA 18, BULB BOY, LEGO Ninjago, Sonic Forces, The Bridge, Resident Evil Revelations 1, Resident Evil Revelations 2, Syberia 3, 60 seconds, Enter the Gungeon, Guns, Gore & Cannoli.

To troszkę więcej niż żadna gra po polsku.

Wybacz ale jesteś niesłowny :n
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 21:18

kowalt pisze: LEGO City: Undercover, Cars 3: Driven to Win, GoNNER, FIFA 18, BULB BOY, LEGO Ninjago, Sonic Forces, The Bridge, Resident Evil Revelations 1, Resident Evil Revelations 2, Syberia 3, 60 seconds, Enter the Gungeon, Guns, Gore & Cannoli.

To troszkę więcej niż żadna gra po polsku.

Wybacz ale jesteś niesłowny :n

To rzeczywiscie jest cenna dla mnie informacja. Gdzie to mozna sprawdzic?

bolesna prawda pisze: Sam widzisz, że z nim na poważnie się nie da :trollface: Jakiś nieuzasadniony hejt, jakby co najmniej psa mu Nintendo osobiście ubiło.
Zresztą, już nawet nie chciało mi się rozpisywać o tym "mocniejszym" genesis, które miało mniejszą paletę kolorów, słabsze audio i mniejszą rozdzielczość, sprite size itp. Jedyne, co miało MD mocniejsze to proc, z którego i tak niewiele gier robiło użytek (najlepiej wykorzystanie słabości konsoli wychodziło w sumie tylko Sedze i garstce developerów).

Ja znam nawet 5 języków - polski, angielski, niemiecki i 2 w butach :tak:

Nieczego mi Nintendo nie ubilo. Swego czasu na lamach CDA pojawil sie obszerny artyrkul z dokladnymi tabelkami i porownaniami, Snes wypadal bardzo kiepsko przy Sedze - mniej pamieci, slabszy nieporownywalnie procesor i grafika, moze faktycznie dzwiek byl fajniejszy. Zreszta nie wiem co sie tak pieklisz, przeciez od zarania dziejow konsole N byly slabiutkie i do dzis nic sie w tym temacie nie zmienilo :roll:
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 21:25

Atton29 pisze: Nieczego mi Nintendo nie ubilo. Swego czasu na lamach CDA pojawil sie obszerny artyrkul z dokladnymi tabelkami i porownaniami, Snes wypadal bardzo kiepsko przy Sedze - mniej pamieci, slabszy nieporownywalnie procesor i grafika, moze faktycznie dzwiek byl fajniejszy. Zreszta nie wiem co sie tak pieklisz, przeciez od zarania dziejow konsole N byly slabiutkie i do dzis nic sie w tym temacie nie zmienilo :roll:
Jesteś zbyt młody żeby pamiętać co się działo 15-20 lat temu, ale Nintendo kiedyś walczyło na polu wydajności z Segą czy też Sony. Takie N64 było najmocniejszą konsolą swojej generacji. Nawet Gacek przewyższał swoją mocą PS2.

CDA jako źródło wiedzy, lol :trollface:.
Awatar użytkownika
Wiedźmin

20 sty 2018, o 21:43

Atton29 pisze: Snes wypadal bardzo kiepsko przy Sedze - mniej pamieci
Od kiedy dwukrotnie większa ilość ramu to mniej pamięci? 128<64?
grafika
liczba kolorów była większa na snes, sprite size i rozdzielczość dwukrotnie większe, więc w jaki sposób słabsze?
Tak jak napisałem, genesis/md miało mocniejszy tylko procesor, z którego i tak mało kto korzystał, nawet SEGA wiedziało, że nie ma szans, stąd też w ramach przedłużenia życia 32x i CD :roll: Ale o tym pewnie goście, co są na bankier z kalendarzem, na których tak się powołujesz, już nie napisali. O ich znajomości retro gejmingu nawet się nie wypowiadam, już kretynizmami w tipsomaniaku o tym pokazali, jakie mają pojęcie
Spoiler:pokaż
przeciez od zarania dziejow konsole N byly slabiutkie i do dzis nic sie w tym temacie nie zmienilo
Gamecube był mocniejszy od PS2
N64 było mocniejsze od PSX
SNES było mocniejsze od Genesis
Faktycznie od "zarania dziejów".

Tak jak powiedziałem wcześniej, już się nie kompromituj :roll:

No i nadal nie powiedziałeś, jakie dodatki Skyrim Special Edition dostało, których nie ma na Switch :gwizdany:
RoyKeane pisze: CDA jako źródło wiedzy, lol :trollface:.
:trollface: Ewidentnie trolluje.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

20 sty 2018, o 21:52

bolesna prawda pisze: Ale o tym pewnie goście, co nie wiedzą ile listopad ma dni, na których tak się powołujesz, już nie napisali. O ich znajomości retro gejmingu nawet się nie wypowiadam, już kretynizmami w tipsomaniaku o tym pokazali, jakie mają pojęcie...

Wiesz ich czytam od 20 lat i raczej w ich kompetencje nie watpie. Ciebie srednio znam, nigdzie niczym nie potwierdziles swoich kompetencji jak dla mnie, tyle tylko, ze wybitnie lubisz sie madrzyc.
bolesna prawda pisze: Gamecube był mocniejszy od PS2
N64 było mocniejsze od PSX
SNES było mocniejsze od Genesis
Faktycznie od "zarania dziejów".

No widzisz i znowu kompletnie sprzeczne informacje, dokladnie sobie ta tabelke wtedy przesledzilem i wychodzilo kompletnie na odwrot :shock:

bolesna prawda pisze: Tak jak powiedziałem wcześniej, już się nie kompromituj :roll:

No i nadal nie powiedziałeś, jakie dodatki Skyrim Special Edition dostało, których nie ma na Switch :gwizdany:
RoyKeane pisze: CDA jako źródło wiedzy, lol :trollface:.
:trollface: Ewidentnie trolluje.
Dla ciebie kada dyskusja i kazda wymiana pogladow jest trollowaniem lub kompromitacja :roll: jest mi bardzo przykro, ze nie dorownuje twojemu wygorowanemu poziomowi intelektualnemu, powtarzam jest mi niezwykle przykro z tego powodu :( Widac nie jestem godzien by byc twoim rozmowca :( Ide plakac w kat.

Ogladalem reklamy Skyrima na Swotcha i bylo widac, ze jest to sama podstawka, a nie edycja specjalna wraz z dodatkami.
Awatar użytkownika
Wiedźmin

20 sty 2018, o 22:02

Dla ciebie kada dyskusja i kazda wymiana pogladow jest trollowaniem lub kompromitacja
Każda? Nie. Taka? Jak najbardziej.
No bo jak ktoś wmawia, że 64 to więcej niż 128, wiedzieć lepiej od wydawcy/twórców co sprzedają, bo się "oglądało reklamę" to jest albo trolling, albo prawdziwa kompromitacja i kompletny brak wstydu.
Atton29 pisze: Ogladalem reklamy Skyrima na Swotcha i bylo widac, ze jest to sama podstawka, a nie edycja specjalna wraz z dodatkami.
Obrazek
To chyba wiesz lepiej od bethesdy, co sprzedaje :E Trzeba szybko do nich napisać, aby więcej nie naciągali ludzi, bo Atton29 widział reklamę :!:
Pewnie oglądałeś tak dokładnie, jak te tabelkę.
Jak widać, akurat ty jesteś ostatnią osobą, która powinna oceniać czyjekolwiek kompetencje.

I tym akcentem zakończmy temat.
Jak widać dyskusja do niczego nie prowadzi i nie ma po co zaśmiecać tematu.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, o 22:32 przez bolesna prawda, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ