X

Nintendo Switch

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Re: Nowe Nintendo Switch

Postprzez bolesna prawda » 7 mar 2017, o 14:00

A co ciekawy byles za te cene i zadzwoniles? :trollface:
Troche takich ofert tam jest, ale moja ulubiena to za 3200 :lol:
  • 0

bolesna prawda
Hitman

Reputacja: 12

Postprzez Atton29 » 7 mar 2017, o 22:32

Nie dzwonilem, ale faktycznie z ciekawoscia sie przygladalem i obserwowalem :D
  • 0

Atton29
Hitman

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 7

Postprzez Dante22 » 9 mar 2017, o 15:05

https://www.youtube.com/watch?v=0pooD_o673o Archon zrobił bardzo dobrą recenzję sprzętu :)
  • 0

Dante22
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez Diabl0pl » 9 mar 2017, o 17:35

Ta recenzja tak dobra... Za 2 miesiące życie zweryfikuje, czy choć połowa z jego zachwytów będzie wciąż aktualna.
  • 0

Diabl0pl
Łowca

Postprzez PolaczekCebulaczek » 9 mar 2017, o 17:47

Fanbojostwa za dużego tam nie zauważyłem, entuzjazm raczej bierze się z tego że Archon tym i z tego żyje, więc tak na prawdę każda nowinka go cieszy, a już na pewno produkt tej klasy. Normalny człowiek musi być dużo bardziej sceptyczny, bo zwykle kupuje konsolę A kosztem B - nawet jak go stać to ciężko racjonalnie uzasadnić zakup kolejnych gratów.

Osobiście główną rzeczą jaką wyniosłem z recenzji jest to że Nintendo sprzedaje produkt w wersji beta co bardzo źle wróży i nie za bardzo można wybaczyć po produkcie jakim było Wii U.
  • 0

PolaczekCebulaczek
Robin Hood

Reputacja: 1

Postprzez Atton29 » 9 mar 2017, o 21:38

Ta konsola zdecydowanie nie powinna byc kupowana kosztem konsoli A, a juz na pewno nie kosztem PS4 czy One. Raczej bym ja stawial w jednym szeregu z Vita, tym bardziej, ze nawet pod wzgledem mocy ledwo dorownuje PS3. Ale jako przenosna zapewne bedzie godnym nastepca 3dsa i fajnym choc niezwykle kosztownym bajerem mobilnym. Z drugiej strony, jak ludzie lubia wydac ze trzy kola na smartfona, to tu modny gadzet za polowe tej ceny.
  • 0

Atton29
Hitman

500 (1)

Postprzez Dante22 » 9 mar 2017, o 22:27

Jakim kosztem? Mnie np. PS4 czy XO nie interesują bo mam Peceta(a poza tym nie mam telewizora) :P
Natomiast mnie switch interesuję ze względu na Zeldę<3 i sporo ciekawych tytułów które zapowiedzieli, więc jak tylko nadrobię zaległości z 3dsa z chęcią przerzucę się na nową konsolę nintendo pewnie akurat trafię na premierę Mariana :)
Dawano nie ekscytowałem siętak jakąkolwiek konsolą chyba od czasu PS2 :D
  • 0

Dante22
Łowca

Postprzez komarEX » 9 mar 2017, o 23:39

Atton29 napisał(a):Ta konsola zdecydowanie nie powinna byc kupowana kosztem konsoli A, a juz na pewno nie kosztem PS4 czy One. Raczej bym ja stawial w jednym szeregu z Vita, tym bardziej, ze nawet pod wzgledem mocy ledwo dorownuje PS3. Ale jako przenosna zapewne bedzie godnym nastepca 3dsa i fajnym choc niezwykle kosztownym bajerem mobilnym. Z drugiej strony, jak ludzie lubia wydac ze trzy kola na smartfona, to tu modny gadzet za polowe tej ceny.

Na wstępie zaznaczam, że nie mam zamiaru się wykłócać tylko przedstawię własne zdanie.

W ogóle nie porównywałbym Switcha do PS4/XO z prostej przyczyny - Switcha można nazwać konsolą, która celuje w jakiś tam konkretny rynek m.in. grami, których nigdzie indziej nie ma i pewną innowacyjnością co do kontrolerów. Natomiast PS4/XO to w tym momencie PC-wannabe - poza paroma exclusivami co takiego jest w PS4/XO co różni go od typowego PCta? Odpowiedź - nic (czuje już powiew gównoburzy).
Co do "mocy" konsoli. Na 3DSie praktycznie nie ma żadnej mocy, a odkąd kupiłem to grałem na niej więcej niż w większość tego co mam na PC, bo IMO numer uno to nie grafika a grywalność (jezysie maryjo ile w Tetrisa godzin rozegrałem to nawet nie chcę wiedzieć). Moc "konsoli" może mieć tylko jakieś tam znaczenie dla PS4/XO, które jak pisałem wcześniej są PC-wannabe, więc no... siłą rzeczy musi być "strong as PC" szczególnie jak wychodzą te same gry na PC i PS4/XO co i tak zawsze kończy się tym, że na PC wychodzi lepiej.

Podsumowując:
Switch - coś co można faktycznie nazwać konsolą
PS4/XO - PC-wannabe, warto kupić tylko dla paru exclusivów - nic poza tym
PC - PC Master Race - jakby emulatory działały *zaplumplum* to ilość powodów do kupienia konsoli jeszcze bardziej by zmalała (niektórych konsol nie da się w 100% zastąpić emulatorem, np. 3DS).
  • 0

komarEX
Wiedźmin

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 25

Postprzez Fj00b » 10 mar 2017, o 13:17

Na wstępie też zaznaczę, że nie chodzi mi o żadne wykłócanie się, ale muszę odnieść się do kilku kwestii.

Niestety, ale nazywanie PS4 'wannabe PC' to jednak akurat chęć wywołania tego typu burzy, ale ok, rozumiem w pełni, że tak możesz postrzegać konsolę. Jednak "i tak zawsze kończy się tym, że na PC wychodzi lepiej" to daleko użyte uogólnienie. Nie brakuje naprawdę słabych portów na PC i sytuacji kiedy wymagany jest PC znacznie lepszy od specyfikacji konsolowej aby grę w miarę komfortowo odpalić. Przypomnij sobie chociażby Dishonored 2 z ostatnich premier.

Przy tym oczywiście, że jest to prawda iż komputer na naprawdę dobrym zestawieniu osiągami zawsze przebije konsolę. Jednak taka 1080 GTX kosztuje u nas ok. 2600 zł (Samo GPU), a i tak ludzie narzekają, że wiele tytułów wcale w 4K 60FPS nie chodzi, stąd premiera 1080Ti pewnie w jakiejś cenie rzędu 3300 zł i dopiero tam szansa na takie osiągnięcia. Nie wiem zatem skąd wymaganie od konsoli tego typu osiągów od początku premiery PS4 Pro.

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-0 ... 80-ti-test

Co do exów - 1.5 roku temu bym się zgodził, że było za wcześnie na zakup PS4 dla gier ekskluzywnych, ale w 2017 r. jest już inaczej. Nie tylko przez tytuły, które już wyszły, jak ostatnio też Nioh, czy Horizon Zero Dawn, ale też te, które niedługo wychodzą czy to wyłącznie na PS4 (np. Persona 5, Ni No Kuni II, FF XII Remake), czy to na konsole XONE+PS4 (RDR 2). Tych, które już wyszły w poprzednim okresie nie wymieniam, bo jest materiału wystarczająco w internecie na ten temat.

Sytuacja jest jeszcze bardziej komfortowa dla potencjalnego posiadacza PS4 jeśli ominęła go generacja PS3 i te odświeżone wersje na PS4, jak Last of Us, Heavy Rain+Beyond Two Souls, Uncharted Kolekcja itd.

Z XONE jest ten problem obecnie, że brakuje tytułów ekskluzywnych faktycznie, gdyż taka Forza Horizon 3 czy GoW 4 wyszły też na PC, chociaż na W10 jedynie, więc jak ktoś nie planuje przesiadki, to i tak zostaje mu tylko konsola. Zobaczymy co Microsoft zaprezentuje na nadchodzący rok i co ze Scorpio.

Rozumiem, że Switch dopiero wszedł na rynek, ale rzucanie 'grami' na tym etapie w kontekście też nazywania konsoli PC Wannabe, to trochę słabe, gdyż na razie jest słownie jedna gra oraz parę pierdółek (1-2 Switch) w chorej cenie. Pewnie, że będzie więcej i lepiej i sytuację można śmiało obserwować, ale nie widzę argumentu na zakup Switcha na premierę, tak jak nie widziałem argumentu na zakup PS4 na premierę.

Serio staram się realnie patrzeć, ale jeśli bardziej od nowych gier na dziś dzień i tak kręci Cię właśnie Tetris i wszystkie gry na 3DS jak wspaniałe przed laty by one nie były, to prawdopodobnie po prostu w ogóle nowe gry Ci nie podchodzą i co by kto nie powiedział i zaprezentował sytuacja ta się nie zmieni.
  • 0

Fj00b
Predator

500 (1)
Reputacja: 9

Postprzez bolesna prawda » 10 mar 2017, o 13:17

Fj00b napisał(a):Rozumiem, że Switch dopiero wszedł na rynek, ale rzucanie 'grami' na tym etapie w kontekście też nazywania konsoli PC Wannabe, to trochę słabe, gdyż na razie jest słownie jedna gra oraz parę pierdółek (1-2 Switch) w chorej cenie.

Szczerze, to nawet ta "jedna gra" to kwestia dyskusyjna, bo jak ktoś ma wii u, to ilość gier to absolutne i totalne zero.

Ale z tym porównaniem ps4/x1 do pc to akurat prawda - pod względem architektury to chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości ;)
  • 0

bolesna prawda
Hitman

Reputacja: 12

Postprzez PiccoloPL » 10 mar 2017, o 13:27

Ale co się dziwić jak to twórcy chcieli czegoś zbliżonego do PC-tów bo łatwiej będzie im gry programować.
  • 0

PiccoloPL
Wiedźmin

Reputacja: 33

Postprzez komarEX » 10 mar 2017, o 18:11

Fj00b napisał(a):Pewnie, że będzie więcej i lepiej i sytuację można śmiało obserwować, ale nie widzę argumentu na zakup Switcha na premierę, tak jak nie widziałem argumentu na zakup PS4 na premierę.

Moja wypowiedź odnosiła się do porównywania Switcha do PS4/XO a nie do kupowania go w ogóle. Też bym teraz nie kupił. Wystarczy popatrzeć ile różnych DSów wyszło i które z nich tak faktycznie były dopiero sensowne.
Kiedyś wyjdzie "Switch 2" i myślę, że dopiero to będzie na premierę w miarę sensowne.

PS. Podoba mi się sposób twojej wypowiedzi. Przedstawiłeś swoje argumenty bez wykłócania się - żeby jeszcze inni tak potrafili. :tak:
  • 0

komarEX
Wiedźmin

Reputacja: 25

Postprzez Atton29 » 10 mar 2017, o 18:45

Kolega Fj00b po prostu rzecze prawde najprawdziwsza, ze nawet co dodac nie mam :piwo:
W d....ie mam peceta kotry mi pradu tyle pozre co opal kosztuje na cala zime :lol: w dodatku za ponad trzy kola kiedy moge sobie za ledwo czesc tej kwoty kupic PS4 i lajtowac sie wieczorami przed telewizorem z padem i piffkiem w reku :gwizdany: Swoja droga i tak tam mam dwa dosyc mocne laptopy, ale to tak na marginesie :D
Zamisat Switcha tysiac razy wole moja Vite i Persone 4 co warta dla mnie jest wiecej niz ta cala Zelda :E nie mowiac nawet o reszce gier w bibliotece.
  • 0

Atton29
Hitman

500 (1)

Postprzez Fj00b » 29 mar 2017, o 00:45

Switch mnie nie interesuje, ale jak ktoś szuka nieco lepszej ceny niż ta tradycyjna, to w MM takowa jest jeszcze przez 2 dni.

A mianowicie w MM między godziną 20:00 a 9:00 od wczorajszego dnia przez kolejne 2 dni jeszcze można użyć rabatu -8% na dowolne zamówienie, Nintendo Switch w ten sposób spada z ceny 1499 zł na 1379 zł.

To samo dotyczy Saturna (ta sama promocja; jeden właściciel MM/Saturn jak wiecie jest)

Wszędzie na ceneo od 1449 zł się zaczyna, także zawsze to 70 zł mniej jeśli ktoś się na zakup czai.
Na Allegro jeszcze drożej.

http://www.ceneo.pl/45002686

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kon ... -con-szary

Obrazek
  • 0

Fj00b
Predator

500 (1)

Postprzez FunkYoSelf » 21 kwi 2017, o 17:10

Mimo tak żenującego poziomu waszych wypowiedzi postanowiłem się tu zarejestrować, a więc witam. Szukam chętnych do gry w FAST RMX na Nintendo Switch.

FC: SW-1212-0218-5147
  • 0

Ostatnio edytowano 22 kwi 2017, o 09:51 przez FunkYoSelf, łącznie edytowano 3 razy
FunkYoSelf
Łowca

Reputacja: -3

Postprzez snow1977 » 21 kwi 2017, o 18:02

Witamy jedynego posiadacza Switcha w Polsce :P
  • 0

snow1977
Łowca

1000 (1)

Postprzez FunkYoSelf » 21 kwi 2017, o 19:06

snow1977 napisał(a):Witamy jedynego posiadacza Switcha w Polsce :P

Dokładnie to miałem na myśli pisząc żenujący poziom, gratuluję. :nie:
  • 0

FunkYoSelf
Łowca

Reputacja: -3

Postprzez Armin » 21 kwi 2017, o 19:29

• 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Medale: 5
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: -40

Postprzez Zalachow » 21 kwi 2017, o 19:34

FunkYoSelf napisał(a):

To ze ktoś krytykuje konsolę ( wg mnie całkowicie słusznie ) nie oznacza, że jego wypowiedź jest żenująca. To nie jest forum fanbojów Nintendo, którzy kupią każdy produkt jednocześnie wychwalając go ponad wszystko. Tu piszą głównie ludzie, którzy chcą coś tanio kupić i znają się bardziej na tej branży niż niedzielni gracze. Krytyka jest całkowicie uzasadniona, konsola jest uboga w jakiekolwiek aplikacje społecznościowe, do tego jedyna sensowna gra to Zelda. Nieważne jakie przedstawi się zalety, konsola na ten moment nie jest warta tych pieniędzy. Póki nie wyjdą zapowiedziane gry oraz wsteczna kompatybilność nie ma sensu kupować. Widząc ten "żenujący poziom" nie wiem dlaczego marnowałeś czas i zalożyłes tu konto.
  • 0

Zalachow
Łowca

500 (1)

Postprzez Fj00b » 21 kwi 2017, o 20:09

Zalachow napisał(a):
FunkYoSelf napisał(a):

To ze ktoś krytykuje konsolę ( wg mnie całkowicie słusznie ) nie oznacza, że jego wypowiedź jest żenująca. To nie jest forum fanbojów Nintendo, którzy kupią każdy produkt jednocześnie wychwalając go ponad wszystko. Tu piszą głównie ludzie, którzy chcą coś tanio kupić i znają się bardziej na tej branży niż niedzielni gracze. Krytyka jest całkowicie uzasadniona, konsola jest uboga w jakiekolwiek aplikacje społecznościowe, do tego jedyna sensowna gra to Zelda. Nieważne jakie przedstawi się zalety, konsola na ten moment nie jest warta tych pieniędzy. Póki nie wyjdą zapowiedziane gry oraz wsteczna kompatybilność nie ma sensu kupować. Widząc ten "żenujący poziom" nie wiem dlaczego marnowałeś czas i zalożyłes tu konto.

Pomijając brak tytułów, to osobiście dla mnie obraźliwa jest polityka Nintendo. Mają ludzi za stado baranów, które kupi wszystko co im się podstawi pod nos. Bomberman za 50€? Pewnie, dawaj!

Oczywiste jednak, że wszyscy chcą zarabiać, Sony czy Microsoft też jedzie na sentymencie czy wyznacza często chore ceny, ale tłumaczenia poszczególnych faktów przez Nintendo są po prostu dla mnie żenujące.

Żeby daleko nie szukać:
http://www.eurogamer.pl/articles/2017-0 ... przetowych

Ok, no to mamy pozorną odpowiedź dlaczego gry na Switch są o 10€ droższe niż na PS4/XONE, ale pada kluczowe pytanie nawet w artykule:
"Dlaczego jednak produkcje cyfrowe w eShopie kosztuje tyle samo, co wersje pudełkowe, jeśli nie uwzględniają cen kartridżów?"

--

O wstecznej kompatybilności też już sporo artykułów było.

"W rozmowie z japońskim magazynem Famitsu przedstawiciele Nintendo ujawnili, że zaprezentowany kilka dni temu Switch nie będzie obsługiwał pudełkowych wersji gier z Wii U i 3DS.

W przypadku produkcji na pierwszą z konsol nie jest to wielką niespodzianką, biorąc pod uwagę, że nowy sprzęt nie zostanie wyposażony w napęd optyczny.

Dziwić może za to brak kompatybilności z tytułami na handhelda, tym bardziej, że nośnikiem danych w Switch mają być - podobnie jak w 3DS - kartridże.

Nintendo decyzje tłumaczy faktem, że przygotowywana konsola „nie jest następcą” poprzednich platform firmy.
"
  • 0

Fj00b
Predator

500 (1)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry konsolowe i sprzęt