Nintendo Switch

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Nintendo Switch

Postprzez boskiapollo » 20 paź 2016, o 16:06

Nowe Nintendo Switch zapowiedziane:
https://www.youtube.com/watch?v=3c6MWsEE884

Zapowiada się ciekawie, przenośna konsolka ale z opcją (w formie przystawki) zabawy także w formie stacjonarnej (z dodatkowymi padami).
Więcej info tu:
http://www.nintendo.com/switch

Obrazek
Obrazek
  • 0

Ostatnio edytowano 20 paź 2016, o 16:45 przez boskiapollo, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
boskiapollo
Hitman

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: 32

Re: Nowe Nintendo Switch

Postprzez Adadid » 20 paź 2016, o 16:08

Nice! ;) Znowu coś nowego.
  • 0

Obrazek
Adadid
Zbanowany

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: -100

Postprzez skuska » 20 paź 2016, o 16:20

Fajne rozwiazanie z tymi dwoma padami, mozna grac nimi poziomo lub pionowo, Jak cenowo bedzie do 2k to sie chyba skusze :)
  • 0

Intel G3258(2x4.0) + Geforce 750Ti + 8GB RAM
skuska
Robin Hood

500 (1)
Reputacja: 1

Postprzez Rewolucjan » 20 paź 2016, o 16:31

Ja jestem ciekaw jak z grami, ponieważ mnie interesują gry np. wyścigowe, a z tych dostępnych na nowsze konsolki nintendo kojarzę tylko Mario Kart i jeden NFS na Wii U. O ile sam sprzęt fajnie się prezentuje, o tyle na samym Mario mi niezbyt zależy (choć taki Super Mario Maker fajnie wygląda).
  • 0

Rewolucjan
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez Rosh00 » 20 paź 2016, o 16:34

Czyli dokładnie to o czym mówiły plotki od paru miesięcy. Pomysł ciekawy- zwłaszcza ten split-screen z wykorzystaniem obu "połówek" kontrolera przez 2 osoby ale martwi mnie framerate gdy konsola działa jako handheld. W Zeldzie wyglądało to prawie jak pokaz slajdów w pozostałych grach często poniżej 30 klatek, a jak wiadomo na takich trailerach i tak wszystko jest nieco podkolorowane żeby wyglądało jak najlepiej. Ale może to tylko kwestia optymalizacji. Pożyjemy zobaczymy osobiście nie miałem żadnej "dużej" konsoli Nintendo od czasu SNESA za to uwielbiam ich handheldy. Jeśli cena będzie znośna, a wydajność w obu trybach na przyzwoitym poziomie to może być ciekawie (może w końcu dostaniemy MH wyglądające lepiej niż te z PS2 czy PSP). Cieszy też, że konsola w końcu nie wygląda jak zabawka dla dzieci do lat 6. :D
  • 0

Rosh00
Łowca

Postprzez cogielusz » 20 paź 2016, o 18:38

Nintendo ujawniło przy okazji listę firm, które tworzą materiały na Switch lub są w jakiś sposób powiązane z samą konsolą. Zestawienie prezentuje się następująco:
Spoiler: pokaż
505 Games
Activision Publishing, Inc.
ARC SYSTEM WORKS Co.,Ltd.
ATLUS CO.,LTD.
Audiokinetic Inc.
Autodesk, Inc
BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Bethesda
CAPCOM CO., LTD.
Codemasters®
CRI Middleware Co., Ltd.
DeNA Co., Ltd
Electronic Arts
Epic Games Inc.
Firelight Technologies
FromSoftware, Inc.
Frozenbyte
GameTrust
GRASSHOPPER MANUFACTURE INC.
Gungho Online Entertainment, Inc.
HAMSTER Corporation
Havok
INTI CREATES CO., LTD.
KOEI TECMO GAMES CO., LTD.
Konami Digital Entertainment Co., Ltd.
LEVEL-5 Inc.
Marvelous Inc.
Maximum Games, LLC
Nippon Ichi Software, Inc.
Parity Bit Inc.
PlatinumGames Inc.
RAD Game Tools, Inc.
RecoChoku Co.,Ltd.
SEGA Games Co., Ltd.
Silicon Studio Corporation
Spike Chunsoft Co., Ltd.
SQUARE ENIX CO., LTD.
Starbreeze Studios
Take-Two Interactive Software, Inc.
Telltale Games
THQ Nordic
Tokyo RPG Factory Co., Ltd.
TT Games
UBISOFT
Ubitus Inc.
Unity Technologies, Inc.
Warner Bros. Interactive Entertainment
Web Technology Corp.
  • 0

Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
cogielusz
Robin Hood

500 (1)
Reputacja: 12

Postprzez Rewolucjan » 20 paź 2016, o 18:40

EA jest, Codemasters jest to liczę na jakieś ścigałki :D
  • 0

Rewolucjan
Łowca

Postprzez komarEX » 20 paź 2016, o 18:47

W ogóle czy ja dobrze słyszałem polaków na tym filmiku trailerze? Ta babeczka co grała w Mario co ją wołali na dach na impreze.
  • 0

komarEX
Wiedźmin

Medale: 3
Reputacja: 25

Postprzez dantevelibc » 20 paź 2016, o 19:14

Nintendo jak zawsze na propsie. Robią coś ciekawego a sam system wygląda spoko i będzie łatwo go targać w bagażu na lotnisko czego o konkurencji nie mogę powiedzieć.
  • 0

Obrazek
dantevelibc
Robin Hood

500 (1)
Reputacja: 8

Postprzez ridzio » 20 paź 2016, o 19:20

Ciekawa jaka będzie cena, ale raczej nie liczyłbym na coś w miarę taniego. Pewnie 299$ albo 259$.
  • 0

ridzio
Robin Hood

Reputacja: -1

Postprzez bluekamikaze » 20 paź 2016, o 19:27

Bardzo fajna sprawa, skyrim w autobusie. Wszystko zależy od ceny.
  • 0

bluekamikaze
Łowca

Postprzez Rosh00 » 20 paź 2016, o 19:31

cogielusz napisał(a):Nintendo ujawniło przy okazji listę firm, które tworzą materiały na Switch lub są w jakiś sposób powiązane z samą konsolą. Zestawienie prezentuje się następująco:
Spoiler: pokaż
505 Games
Activision Publishing, Inc.
ARC SYSTEM WORKS Co.,Ltd.
ATLUS CO.,LTD.
Audiokinetic Inc.
Autodesk, Inc
BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Bethesda
CAPCOM CO., LTD.
Codemasters®
CRI Middleware Co., Ltd.
DeNA Co., Ltd
Electronic Arts
Epic Games Inc.
Firelight Technologies
FromSoftware, Inc.
Frozenbyte
GameTrust
GRASSHOPPER MANUFACTURE INC.
Gungho Online Entertainment, Inc.
HAMSTER Corporation
Havok
INTI CREATES CO., LTD.
KOEI TECMO GAMES CO., LTD.
Konami Digital Entertainment Co., Ltd.
LEVEL-5 Inc.
Marvelous Inc.
Maximum Games, LLC
Nippon Ichi Software, Inc.
Parity Bit Inc.
PlatinumGames Inc.
RAD Game Tools, Inc.
RecoChoku Co.,Ltd.
SEGA Games Co., Ltd.
Silicon Studio Corporation
Spike Chunsoft Co., Ltd.
SQUARE ENIX CO., LTD.
Starbreeze Studios
Take-Two Interactive Software, Inc.
Telltale Games
THQ Nordic
Tokyo RPG Factory Co., Ltd.
TT Games
UBISOFT
Ubitus Inc.
Unity Technologies, Inc.
Warner Bros. Interactive Entertainment
Web Technology Corp.

Problem w tym, że przy okazji Wii i przede wszystkim WiiU pokazali podobną listę. Jak ostatecznie wyglądało wsparcie tych firm chyba nie trzeba nikomu przypominać. Ostatecznie wszystko zależy od tego jak konsola się sprzeda.

ridzio napisał(a):Ciekawa jaka będzie cena, ale raczej nie liczyłbym na coś w miarę taniego. Pewnie 299$ albo 259$.

Parę dni temu pojawiła się plotka o tym, że na spotkaniu inwestorów Nintendo przedstawiło im cenę w okolicach 300-350$. Więc tutaj będzie to 350-370 euro plus "januszowe" i podatek od nowości (czyli ostatecznie jakieś 1999zł). Gdzieś widziałem też plotkę o tym, że konsola będzie sprzedawana w kilku wersjach, tj. sam handheld, sama stacja dokująca i zestaw ze stacją i handheld'em.
  • 0

Rosh00
Łowca

Postprzez ridzio » 20 paź 2016, o 19:39

Rosh00 napisał(a):Parę dni temu pojawiła się plotka o tym, że na spotkaniu inwestorów Nintendo przedstawiło im cenę w okolicach 300-350$. Więc tutaj będzie to 350-370 euro plus "januszowe" i podatek od nowości (czyli ostatecznie jakieś 1999zł). Gdzieś widziałem też plotkę o tym, że konsola będzie sprzedawana w kilku wersjach, tj. sam handheld, sama stacja dokująca i zestaw ze stacją i handheld'em.

Ło panie, jakby miało tyle kosztować to ja dziękuję bardzo. W skyrima mogę pograć w domu, a żeby pograć w Zeldę to wolałbym chyba kupić 3DS.
  • 0

ridzio
Robin Hood

Reputacja: -1

Postprzez skuska » 20 paź 2016, o 19:40

Watpie, bedzie pewnie kolo 1000-1200 zl, mimo wszystko to konsola przenosna. Moze ze wszystkimi dodatkami bedzie w okolicach 2000zl, ale szczerze mowiac watpia.
  • 0

Intel G3258(2x4.0) + Geforce 750Ti + 8GB RAM
skuska
Robin Hood

500 (1)
Reputacja: 1

Postprzez Rosh00 » 20 paź 2016, o 22:20

ridzio napisał(a):Ło panie, jakby miało tyle kosztować to ja dziękuję bardzo. W skyrima mogę pograć w domu, a żeby pograć w Zeldę to wolałbym chyba kupić 3DS.

Inwestorzy zareagowali podobnie co skończyło się obniżeniem ratingu Nintendo do poziomu "Neutral" przez agencje ratingowe. ;)
skuska napisał(a):Watpie, bedzie pewnie kolo 1000-1200 zl, mimo wszystko to konsola przenosna. Moze ze wszystkimi dodatkami bedzie w okolicach 2000zl, ale szczerze mowiac watpia.

Pytanie jak Nintendo zamierza traktować Switch'a. Jeśli jako handheld to rzeczywiście cena może oscylować w granicach 1500zł. Jednak wydaje mi się, że planują sprzedawać Switch'a w cenie "dużej" konsoli i tak samo wycenić gry (zresztą kto wie ile ostatecznie będą kosztowały skoro Switch ma korzystać z kartridży, które niestety są dużo droższe niż płyty DVD czy BD). W takiej sytuacji cena w granicach 2000 zł wydaje się bardzo prawdopodobna. Zwłaszcza w Polsce, wystarczy sobie przypomnieć jak sytuacja wyglądała podczas niedawnej premiery nowych układów graficznych od AMD i Nvidii, które w naszych sklepach kosztowały nawet 300-400 zł więcej niż np. u Niemców. "Januszowe" i podatek od nowości robią swoje. ;)
  • 0

Rosh00
Łowca

Postprzez Tarec » 22 paź 2016, o 16:39

A zamierzają coś w końcu zrobić z samym ekosystemem Nintendo? Jakiś market, achievementy? Nie jestem na bieżąco, ale brak tych dodatków wokół profilu gracza zawsze mnie zniechęcał.
  • 0

Tarec
Łowca

Postprzez Rosh00 » 22 paź 2016, o 16:58

Generalnie Nintendo poza pokazaniem trailera ujawniło bardzo niewiele informacji i w tym roku podobno więcej nt. nowej konsoli nie powiedzą. Zresztą wiele z tego co pokazano zostało potem niejako zdementowane przez tzw. partnerów, którymi Ninty tak się chwaliło, którzy po prezentacji stwierdzili, że w zasadzie nie robią jeszcze żadnych gier na Switch'a i na dobrą sprawę nie wiedzą czy i jakie gry będą robić ALE wspierają Nintendo i ich nowy pomysł. Czyli tak jak mówiłem większość partnerów poczeka na wyniki sprzedaży zanim zdecyduje się na produkcję gier na Switch'a.
Sama konsola też z każdym kolejnym przeciekiem wygląda coraz słabiej bo wychodzi na to, że stacja dokująca służy jedynie do ładowania konsoli i przesyłania sygnału do TV, a nie jak wcześniej zakładano zwiększa jej moc obliczeniową. Czyli zamiast pełnoprawnej konsoli z funkcją handheld'a dostaniemy tablet z wyjściem TV, a to oznacza że o wydajności na poziomie XBO/PS4, o której tyle się mówiło można w zasadzie zapomnieć. Taka większa Vita od Nintendo. ;)
  • 0

Rosh00
Łowca

Postprzez Rosh00 » 22 paź 2016, o 23:37

Problem w tym, że XBO/PS4 nie są demonami wydajności, a jeżeli Nintendo wyda teraz konsolę jeszcze słabszą to o wsparciu zewnętrznych developerów można zapomnieć. Chyba, że jakimś cudem uda im się sprzedać kilkadziesiąt milionów Switch'y do końca 2017 roku co stworzyłoby sporą bazę potencjalnych klientów. Niestety w erze tabletów i smartphonów wydaje się to mało prawdopodobne.
  • 0

Rosh00
Łowca

Postprzez Diabl0pl » 23 paź 2016, o 12:21

Skyrim to pewnie na niskich detalach, 720p i 24 klatkach na takim urządzeniu. No chyba, że bateria będzie miała trzymać godzinę, to pewnie wtedy będzie to trochę ładniejsze. :)
Ogólnie pomysł ciekawy, ale bez przesady... Gdyby znajomi wyciągali mnie na dwór, podczas gdy w coś gram, to pewnie wzięliby mnie za ostatniego nerda, gdybym do nich wyszedł z konsolą. xd
  • 0

Diabl0pl
Łowca

Postprzez TomHa » 23 paź 2016, o 12:39

Ze spekulacjami, dotyczącymi wydajności, poczekałbym jednak do ogłoszenia przez Nintendo specyfikacji Switcha, po co się stresować niepotrzebnie :)
Na razie zapowiada się dobrze, pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne, jeżeli N dopilnuje atrakcyjnego katalogu gier i do tego będzie dobrze śmigać - może być słabsza od konkurencji (szczególnie jeśli chodzi o nadchodzące Plejstejszyn na sterydach i Scorpio od Mikroszoftu) byleby działała stabilnie - to będzie to dla mnie pierwsza od dawna konsola warta uwagi i co za tym idzie kupna, z tym jednak poczekam spokojnie do wiosny / lata, bo od czasu DC jestem ostrożny z kupowaniem konsoli w dzień premiery :D
  • 0

| INDIE GALA | HH | LISTA | ZAPISY |

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! …Beierhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
TomHa
Wiedźmin

Medale: 6
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: 24

Następna strona

Powrót do Gry konsolowe i sprzęt