Xbox Live Games With Gold

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Re: Xbox Live Games With Gold

Postprzez karakortada » 14 sie 2019, o 19:32

Hmmm, to jest dobre pytanie. Nie wydaje mi się, ale może ktoś z domowników coś tam szperał. Dzięki za podpowiedź, sprawdzę to!
  • 0

karakortada
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez karakortada » 14 sie 2019, o 20:18

No dobrze, wszystko jest ok, jeśli chodzi o region i zmian nie było. Problem występuje chyba tylko w przypadku gier z Golda. Przy czym, te na XBox One aktualnie dostępne w Goldzie nie są problemem, ale one akurat też są w game passie, więc to pewnie dzięki temu mogę je zainstalować po prostu. W gry na XBoxa 360 z game passa też normalnie mogę grać.
  • 0

karakortada
Łowca

Postprzez Refty » 19 sie 2019, o 18:59

Mam pytanie dotyczące Gold-a i Ultimate.
Mam przedłużonego Gold-a do 2021 roku i teraz zastanawiam się jak jest z tym ultimate. Podczas kupna jest prośba o przekonwertowanie usługi na Xbox GamePass Ultimate. Tylko teraz jak będę chciał z tego ultimate-a zrezygnować to co się stanie z moim Gold-em? Nadal będę miał przedłużonego do 2021? Czy dostanę miesiąc dodatkowy przy zakupie ultimate?
  • 0

Obrazek
Refty
Hitman

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 66

Postprzez Owszem » 19 sie 2019, o 23:19

mam kod z alienware i przy próbie aktywacji dostaje informacje ze kod juz został aktywowany, wtf?
ktoś coś wie?
  • 0

Owszem
Łowca

Postprzez karakortada » 30 sie 2019, o 12:17

Cześć, pisałam już tutaj wcześniej, ale do tej pory nie rozwiązałam problemu. Problem polega na tym, że mogę na XBox One zapłacić za grę na tę konsolę, mogę zapłacić za subskrypcje, ale nie mogę kupić gry ze wsteczną kompatybilnością, gdyż wtedy wyskakuje mi nagle błąd dotyczący adresu bilingowego. Postaram się opisać szerzej, co sprawdziłam w tej sprawie. Jak chcę przypisać taką grę z XBox live gold lub nawet kupić jakąś, pojawia się ten komunikat i mogę ewentualnie zmienić billing adres. Wtedy przenosi mnie na stronę, gdzie mogę to niby uczynić, ale na końcu wyskakuje error. Zauważyłam jednak, że w tych rubrykach, gdzie mam wpisać nowy adres, obok jest już przypisany kraj i nie jest to Polska, a UK. Nie mogę jednak na to jedyne pole w całym formularzu kliknąć i tego zmienić. Myślę, że to wywołuje błąd. Tylko czemu akurat tylko w grach z xbox 360? Dodatkowo, sprawdziłam wszystkie swoje ustawienia, zarówno konto Microsoft, ustawienia samej konsoli jak i sklepu i wszystko ma region Polska. Za wszystko płacę też normalnie w zł. Tylko w przypadku tych gier, po kliknięciu kontynuuj zł zamieniają mi się w funty. Jak już mówiłam, nie potrafię tego zmienić, bo we wszystkich ustawieniach mam PL i nie mam pojęcia gdzie tego konkretu wywołującego problem szukać. Przeżyję bez gier ze wsteczną kompatybilnością, ale przyznam, że po prostu mnie to wkurza. Przypomniałam sobie, dlaczego tyle czasu nie grałam na tej konsoli.
  • 0

karakortada
Łowca

Postprzez serafek5 » 30 sie 2019, o 12:47

Musisz zmienić kraj na tej stronie. Jest to stara strona, wprowadzona jeszcze za czasów Xboxa 360. Xbox Live jest podzielony na "strefę" xboxa 360 i xboxa one. Na X360 jest ta głupia restrykcja, że nie można kupować gier z innych krajów, a na XBO tego nie ma i można się swobodnie przełączać między regionami. Jak na tej stronie zmienisz kraj to już bez problemu powinnaś móc kupować i przypisywać gry z 360.
  • 0

Obrazek
Zapraszam do znajomych na XBL - głupio się patrzy na rosnący licznik gamescore, jak się go nie ma z kim porównać :E
Gamertag: Gieniek55
serafek5
Wiedźmin

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 18

Poprzednia strona

Powrót do Gry konsolowe i sprzęt