Xbox Live Games With Gold

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Re: Xbox Live Games With Gold

Postprzez karakortada » 14 sie 2019, o 19:32

Hmmm, to jest dobre pytanie. Nie wydaje mi się, ale może ktoś z domowników coś tam szperał. Dzięki za podpowiedź, sprawdzę to!
  • 0

karakortada
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez karakortada » 14 sie 2019, o 20:18

No dobrze, wszystko jest ok, jeśli chodzi o region i zmian nie było. Problem występuje chyba tylko w przypadku gier z Golda. Przy czym, te na XBox One aktualnie dostępne w Goldzie nie są problemem, ale one akurat też są w game passie, więc to pewnie dzięki temu mogę je zainstalować po prostu. W gry na XBoxa 360 z game passa też normalnie mogę grać.
  • 0

karakortada
Łowca

Postprzez Refty » 19 sie 2019, o 18:59

Mam pytanie dotyczące Gold-a i Ultimate.
Mam przedłużonego Gold-a do 2021 roku i teraz zastanawiam się jak jest z tym ultimate. Podczas kupna jest prośba o przekonwertowanie usługi na Xbox GamePass Ultimate. Tylko teraz jak będę chciał z tego ultimate-a zrezygnować to co się stanie z moim Gold-em? Nadal będę miał przedłużonego do 2021? Czy dostanę miesiąc dodatkowy przy zakupie ultimate?
  • 0

Obrazek
Refty
Hitman

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 66

Postprzez Owszem » 19 sie 2019, o 23:19

mam kod z alienware i przy próbie aktywacji dostaje informacje ze kod juz został aktywowany, wtf?
ktoś coś wie?
  • 0

Owszem
Łowca

Poprzednia strona

Powrót do Gry konsolowe i sprzęt