Pochwal się nowym zakupem

Lui
Awatar użytkownika
Lui
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

21 paź 2018, o 20:19

Nie ma to jak mega płaski telefon i obudowa, która będzie go prawie 2 razy pogrubiać... Nie widzę sensu kupowania takiego płaskiego telefonu i wrzucania go w takiego pancerniaka... Jeszcze gdyby się jakoś prezentował, ale całkowicie odbiera design telefonu.

Ja ostatnio zakupiłem sobie głośniczki do PC, bo stare Creativy już umarły (coś z kanałem przerywało).
Obrazek
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 70 razy
Podziękowania: 42 razy
Kontakt:

Re: Pochwal się nowym zakupem

21 paź 2018, o 21:02

PanieKierowniku pisze:
TheLastJedi pisze: Panie Kierowniku a Siajomi nie leprze? XD toć za 1800 to nowy Gforce RTX idzie kupić :p
1800 do grania w angry birdsy? :p
W zasadzie wydałem tyle przez przypadek. Planowałem coś do 1000 złotych (Samusnga), zauwazyłem wtedy Galaxy A8 który kosztuje 1200, ale jest znacząco gorszy od S8. Ostatecznie zdecydowałem się więc dołożyć do flagowca. :D A na telefonie nie gram prawie wcale, czasem na steam linku 30 minut jak nie mam ochoty ruszać się z łóżka, ale to sytuacje sporadyczne. Od dawna kupuję samsungi, nie jestem jakiś zapatrzony w markę, po prostu lubię ich design.
viper218 pisze: Unicorn Beetle i nie będziesz miał kłopotu z upadkami. Rok czasu mam, córka kilka razy upuściła telefon i nie ma nawet śladu. I telefon lepiej sie trzyma.
smugglersun pisze: Lepiej uaga monarcha, cieńsze a wytrzymalsze, właśnie na s8 miałem unicorna i bez porównania jeśli chodzi o jakość materiałów. Unicorn pękł mi po jednym upadku..
Dzięki za porady, sprawdziłem oba. Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale na pewno w jakiś cover się zaopatrzę.
Skoro w ogóle nie grasz to jak wykorzystasz potencjał tego flagowca? Ma być drogi po to by bardziej bolało jak się potłucze? No chyba że ma jakiś super aparat, a Ty jesteś jakimś fotografem amatorem ;) kupować ferrari żeby stało w garażu to troche słabo ;) Do FB, muzyki i neta starcza siajomi za 800 i to z zapasem. Ale już spoko, nikt bogatemu nie zabroni, a ja jak jakiś ostatni Janusz zaglądam ludziom do portfela. To chyba przez to że ludzie (nie sądzę że akurat Ty) nie wiedzą jak mocne urządzenia maja i w ogóle z tej mocy nie korzystają, płacąc grube cebuliony bo ładnie świeci i ma zaokraglone rogi. A Jedi nie lubią jak się moc marnuje :p
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

21 paź 2018, o 22:13

Lui pisze: Nie ma to jak mega płaski telefon i obudowa, która będzie go prawie 2 razy pogrubiać... Nie widzę sensu kupowania takiego płaskiego telefonu i wrzucania go w takiego pancerniaka... Jeszcze gdyby się jakoś prezentował, ale całkowicie odbiera design telefonu.

Ja ostatnio zakupiłem sobie głośniczki do PC, bo stare Creativy już umarły (coś z kanałem przerywało).
Obrazek
Widzisz, rzecz gustu. Ja trzymając s8 w ręku czułem się dziwnie. Dla mnie był za lekki, jakiś taki płaściutki, delikatny. Po miesiącu normalnego użytkowania wybrałem beetle i jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania b.dobra, lepiej trzyma się w ręce, można w końcu normalnie o coś oprzeć. Córce spadł kilka razy na podłogę=zero uszkodzeń.
Co do grania. Nie gram na nim w ogóle :) Ma świetny aparat, fajnie się ogląda filmy, ogólnie jest super przyjemny w użytkowaniu. Do grania jest pc i konsola.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 17 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

21 paź 2018, o 22:27

Lui pisze: Nie ma to jak mega płaski telefon i obudowa, która będzie go prawie 2 razy pogrubiać... Nie widzę sensu kupowania takiego płaskiego telefonu i wrzucania go w takiego pancerniaka... Jeszcze gdyby się jakoś prezentował, ale całkowicie odbiera design telefonu.
Dokładnie, dlatego moim zdaniem jedynym sensownym wyborem jest tu folia 3D od SmK lub podobna. Doskonale chroni telefon a przy tym nie psuje jego designu. Mój P9 Lite już tyle razy zleciał, że inne telefony pewnie dawno by się rozpadły a dalej wygląda jak niemal nowy. Takie folie tanie nie są ale jak słuchawka kosztuje prawie 2k to wydatek nie wydaje się być aż tak wygórowany.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 25 razy
Kontakt:

23 paź 2018, o 20:44

PanieKierowniku pisze: A u mnie wymuszona zmiana telefonu. Mój galaxy J7 2017 upadł z 15 cm i wylał się ekran, także się porwałem i 1800zł poszło jak ten ptak srebrzysty...
Ale chyba nie żałuję, czuć, że to urządzenie premium. Jednak mam obawy przed noszeniem takiego jajka w kieszeni przez najbliższe miesiące, bądź lata.

Obrazek

A tutaj mój J7 po upadku :)
(wylewanie ekranu postępowało, na początku był tylko malutki pasek martwych pikseli w prawym górnym rogu)

Obrazek
Trochę przepłaciłeś, bo taniej szło dorwać telefon, ale jak masz parcie to rozumiem ;) Dostałeś już update do Android Pie ?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 23 razy
Kontakt:

23 paź 2018, o 21:08

TheLastJedi pisze: Skoro w ogóle nie grasz to jak wykorzystasz potencjał tego flagowca? Ma być drogi po to by bardziej bolało jak się potłucze? No chyba że ma jakiś super aparat, a Ty jesteś jakimś fotografem amatorem ;) kupować ferrari żeby stało w garażu to troche słabo ;) Do FB, muzyki i neta starcza siajomi za 800 i to z zapasem. Ale już spoko, nikt bogatemu nie zabroni, a ja jak jakiś ostatni Janusz zaglądam ludziom do portfela. To chyba przez to że ludzie (nie sądzę że akurat Ty) nie wiedzą jak mocne urządzenia maja i w ogóle z tej mocy nie korzystają, płacąc grube cebuliony bo ładnie świeci i ma zaokraglone rogi. A Jedi nie lubią jak się moc marnuje :p
Cóż..nie mam mocnej defensywy. Na pewno nie jestem z grupy, która w pełni wykorzysta potencjał S8, natomiast co miało dla mnie znaczenie - znakomity Super AMOLED; aparat (b. dobre zdjęcia nocne) i możliwość nagrywania filmów w slow motion; dedykowany procesor muzyczny i ogólna jakość dźwięku na słuchawkach zachwalana z każdej strony + mini jack (zabawne, że dziś to zaleta); parametry same w sobie, które potencjalnie pozwolą na dobre 2-3 lata korzystania z najnowszych aplikacji i gier; na końcu infinity display i ogólny design, który również miał spory wpływ na tę decyzję.
Kiedyś bardzo mocno interesowałem się telefonami, później smartfonami, lubiłem bawić się w modowanie, wgrywanie ROM'ów i tym podobne, także został we mnie sentyment do branży i lubię świadomie kupować lepszy sprzęt, o ile oczywiście jest w moim zasięgu.

Hardkor pisze: Trochę przepłaciłeś, bo taniej szło dorwać telefon, ale jak masz parcie to rozumiem ;) Dostałeś już update do Android Pie ?
Zdaję sobie sprawę, że cena nie była w żaden sposób atrakcyjna, jednak zależało mi na czasie, a zadecydowałem, że (tym razem) chcę kupić nowy, fabrycznie zapakowany smartfon.
Niestety aktualizacji do Pie nadal nie ma, czytałem gdzieś w sieci, że android 9 na S9 oraz S9+ ma pojawić się dopiero na początku 2019, nie wiem czy to prawdziwe info, ale jeżeli tak, to na S8 z pewnością też dopiero w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 40 razy
Podziękowania: 69 razy
Kontakt:

23 paź 2018, o 21:24

PanieKierowniku pisze:
TheLastJedi pisze: Skoro w ogóle nie grasz to jak wykorzystasz potencjał tego flagowca? Ma być drogi po to by bardziej bolało jak się potłucze? No chyba że ma jakiś super aparat, a Ty jesteś jakimś fotografem amatorem ;) kupować ferrari żeby stało w garażu to troche słabo ;) Do FB, muzyki i neta starcza siajomi za 800 i to z zapasem. Ale już spoko, nikt bogatemu nie zabroni, a ja jak jakiś ostatni Janusz zaglądam ludziom do portfela. To chyba przez to że ludzie (nie sądzę że akurat Ty) nie wiedzą jak mocne urządzenia maja i w ogóle z tej mocy nie korzystają, płacąc grube cebuliony bo ładnie świeci i ma zaokraglone rogi. A Jedi nie lubią jak się moc marnuje :p
Cóż..nie mam mocnej defensywy. Na pewno nie jestem z grupy, która w pełni wykorzysta potencjał S8, natomiast co miało dla mnie znaczenie - znakomity Super AMOLED; aparat (b. dobre zdjęcia nocne) i możliwość nagrywania filmów w slow motion; dedykowany procesor muzyczny i ogólna jakość dźwięku na słuchawkach zachwalana z każdej strony + mini jack (zabawne, że dziś to zaleta); parametry same w sobie, które potencjalnie pozwolą na dobre 2-3 lata korzystania z najnowszych aplikacji i gier; na końcu infinity display i ogólny design, który również miał spory wpływ na tę decyzję.
Kiedyś bardzo mocno interesowałem się telefonami, później smartfonami, lubiłem bawić się w modowanie, wgrywanie ROM'ów i tym podobne, także został we mnie sentyment do branży i lubię świadomie kupować lepszy sprzęt, o ile oczywiście jest w moim zasięgu.

Hardkor pisze: Trochę przepłaciłeś, bo taniej szło dorwać telefon, ale jak masz parcie to rozumiem ;) Dostałeś już update do Android Pie ?
Zdaję sobie sprawę, że cena nie była w żaden sposób atrakcyjna, jednak zależało mi na czasie, a zadecydowałem, że (tym razem) chcę kupić nowy, fabrycznie zapakowany smartfon.
Niestety aktualizacji do Pie nadal nie ma, czytałem gdzieś w sieci, że android 9 na S9 oraz S9+ ma pojawić się dopiero na początku 2019, nie wiem czy to prawdziwe info, ale jeżeli tak, to na S8 z pewnością też dopiero w przyszłym roku.
S8 za 1800zl gdzie tak tanio?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 29 razy
Kontakt:

23 paź 2018, o 21:27

Tanio? Na Amazon.de z kartą SD albo bez byl i jest co jakis czas za 1600. ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 23 razy
Kontakt:

23 paź 2018, o 21:34

pelikulas pisze: S8 za 1800zl gdzie tak tanio?
Ja kupowałem na bestcena. Strona wygląda strasznie ubogo, wręcz podejrzanie.
Ale osobiście potwierdzam wiarygodność a nawet polecam.

http://bestcena.pl/telefony/samsung-gal ... tYEALw_wcB
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, o 21:36 przez PanieKierowniku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 9 razy

23 paź 2018, o 21:35

Galaxy S8 był na Amazonie niedawno właśnie razem z kartą 128GB za 1638 zł.
S9 jeszcze dzisiaj do ok. godziny 15 był razem z kartą MicroSD 128GB za 2219 zł. :P

Chociaż hitem 10 dni temu był S8 Czarny w Vosibie za 1999 zł, ale łapał się telefon stamtąd na zwrot 500 zł w gotówce od Samsunga, więc 1499 zł koszt.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

23 paź 2018, o 22:30

No właśnie podnieśli cene tej S8 dlatego nie wysyłałem linku, bo teraz z kartą wychodzi prawie koło 2000 albo 2200. A co do S9 to stwierdizłem, że nie będę wysyłał bo to już za duża cena
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

23 paź 2018, o 23:38

Natan pisze: Tanio? Na Amazon.de z kartą SD albo bez byl i jest co jakis czas za 1600. ;)
PanieKierowniku pisze:
pelikulas pisze: S8 za 1800zl gdzie tak tanio?
Ja kupowałem na bestcena. Strona wygląda strasznie ubogo, wręcz podejrzanie.
Ale osobiście potwierdzam wiarygodność a nawet polecam.

http://bestcena.pl/telefony/samsung-gal ... tYEALw_wcB
No to te osły z sieci komórkowych czemu jak sie kupowalo telefon w salonie to wołają po 3-4tys za to? Nawet na pudełkach ceny z kosmosu. Chyba że to się teraz zmieniło. Jak tak to te flagowce coś tanie jak 1600-1800 za taki s8.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

24 paź 2018, o 12:38

No S8 lata w okolicy 1500-1800, a S9 idzie dorwać za 2200-2500. Wiadomo mówie to o legalnej i dobrej dystrybucji (czyli z pewnego źródła, ale niekoniecnzie prosto od Samsunga czy ich partnerów). Amazon często robi dobre promki na samsugni jak i ogółem telefony.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

24 paź 2018, o 16:24

Hardkor pisze: No S8 lata w okolicy 1500-1800, a S9 idzie dorwać za 2200-2500. Wiadomo mówie to o legalnej i dobrej dystrybucji (czyli z pewnego źródła, ale niekoniecnzie prosto od Samsunga czy ich partnerów). Amazon często robi dobre promki na samsugni jak i ogółem telefony.
Ja jak mialbym kupowac to gdzies w polsce, zadne amazony i promocje, ide do sklepu ile wołają tyle daje i mam... zakłądnie kont na amzaonie itd i potem miec takie jaja jak z paypalem, ze kasa przepada, konta nie zlikwidujesz to ja dziekuje...
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

24 paź 2018, o 17:04

Jak chcesz przepłacać to twoja sprawa, ale chyba nie o tym jest ten temat.
ps. Na amazonie nie zapłacisz paypalem.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

24 paź 2018, o 17:06

Grobel pisze: Jak chcesz przepłacać to twoja sprawa, ale chyba nie o tym jest ten temat.
Ale jak mam miec takie problemy jak z paypalem to dziekuje... 200-300zlk roznicy miedzy amazonem w promocji a kupnem w polsce to szkoda sie bawic w amazon.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

24 paź 2018, o 17:10

pelikulas pisze:
Grobel pisze: Jak chcesz przepłacać to twoja sprawa, ale chyba nie o tym jest ten temat.
Ale jak mam miec takie problemy jak z paypalem to dziekuje... 200-300zlk roznicy miedzy amazonem w promocji a kupnem w polsce to szkoda sie bawic w amazon.
200-300zl to co ty robisz na lowcach?
W amazonie jeszcze lepiej kupowac niz w polsce bo taniej i serwis jest na o wiele wyzszym poziomie niz u nas.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 78 razy
Podziękowania: 81 razy
Kontakt:

25 paź 2018, o 11:45

Dysk Seagate 1 TB za 110 zł z lombardu - bo do Xboxa 360 nowy nie jest mi potrzebny :E
Obrazek
Assassin's Creed: The Ezio Collection również z lombardu, kosztował mnie całe 25 zł (jak widać po naklejce w dolnym prawym rogu :trollface: ) - wydanie niemieckie, ale gra w języku polskim :D
Obrazek
FIFA Street i UFC Undisputed 3 po 20 zł za sztukę. UFC od EA to nie dla mnie, a nowszej ulicznej kopaniny nie ma :(
Obrazek
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 35 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

25 paź 2018, o 16:51

Offtop z narzekaniem na serwis Paypal wyczyszczony, gdyby ktoś się zastanawiał ;)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 2 razy
Kontakt:

25 paź 2018, o 17:37

Obrazek
Wreszcie wkroczyłem w XXI wiek :E Potrzebowałem jakiegokolwiek dysku SSD do laptopa, bo stary HDD 1 TB padł i miałem tylko jakiś zjechany 320 GB, więc od razu się rzuciłem na SSD. Różnica jest kolosalna, a brak konieczności czekania 10 min aż komputer będzie można używać od razu po włączeniu to jakieś kuriozum :macha:
ODPOWIEDZ