Seria Day1 [Techland]

Okazyjne ceny gier z dystrybucji pudełkowej, wyprzedaże w Biedronce, tanie serie wydawnicze.

Moderatorzy: Czasoumilacz, Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Re: Seria Day1 [Techland]

Postprzez RaiL » 28 wrz 2017, o 19:31

bolesna prawda napisał(a):Z tego, co widzę, to ten Dying Light to edycja z season passem, ale po decyzji wydania The Following, czyli ten Dying Light powinien mieć wszystko poza TF.

No to jak bez The Following to się zupełnie nie opłaca w takiej cenie IMO.
bolesna prawda napisał(a):Ale Xenonauts to chyba w pudełku u nas nie było, a taniej to chyba raz w bandlu wylądowało kiedyś tam. Przeczuwam, że to będzie najbardziej chciana pozycja z tego.

Tzn. ja w swoim poście miałem na myśli tylko produkcje już wydane, faktycznie zapomniałem o tym wspomnieć.
  • 0

RaiL
Robin Hood

Reputacja: 3

Postprzez bolesna prawda » 29 paź 2017, o 16:42

Wszystkie gry w wersjach PC, z polską lokalizacją kinową i cyfrowymi dodatkami, dostępne będą za 69,90 zł.

Do powiedzenia mam tylko tyle - Techland to zwykli oszuści i chyba jedni z największych bydlaków, jaka ta ziemia zrodziła.
Żona chciała zrobić mi prezent i kupiła Xenonauts - całe pudełko uwalone po polsku, jaka to gra cudna nie jest i jak nie wzbogacona. Do tego materiały prasowe, że wszystkie gry z lokalizacją i w ogóle.
Nie zgadniecie, co się okazało - gra po angielsku, a cała praca włożona w pudełko po polsku bez informacji, że nie ma PL wersji tylko po to, aby człowieka oszukać i wprowadzić w błąd.
Jestem w stanie uwierzyć, że żona mogła się pomylić i nie doczytać, ale kiedy gry-online czy cdp piszą, że gra jest PL :?: To wskazuje, że to nie było drobne doinformowanie żony, a masowe i celowe wprowadzenie w błąd, skoro nawet sprzedawcy nie wiedzieli, co sprzedają.
Najlepsze jest to, że muve dalej ma, że PL, a dopiero potem drobnym drukiem napisane, że pełna angielska, więc widać po wytknięciu zmienili, ale tak nie do końca.

Informuję w ramach przestrogi, aby od tej oszukanej serii trzymać się z daleka :tak: Od firmy też, chociaż po "Fronczewskim" i Tormencie niektórzy już pewnie wiedzą lepiej :gwizdany:
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Reputacja: 44

Postprzez q123AS » 29 paź 2017, o 17:42

Smutne to. A jak wygląda Shadow Tactics? Chodzi mi o te dodatki, które w zwykłej wersji są fizyczne (i są fajne), a jak tu? Głównie chodzi mi soundtrack, bo zdaje się że premierówka ma na oddzielnej płytce, a jak jest tu? Czy przypadkiem kogoś diabeł nie podkusił i nie wywalili fizycznego żeby tylko cyfrowy dać?
  • 0

el residente chupacabra
q123AS
Robin Hood

Reputacja: 0

Postprzez bolesna prawda » 29 paź 2017, o 17:49

W fizyczne dodatki wątpię - takie serie są tłoczone raczej w takim samym standardzie.
Po tych Xenonauts to mogę ci powiedzieć, że OST jest na tej samej płycie, co gra, w formacie ogg. W środku jest tylko płytka i pocztówka z kodem.

Zara święta/czarny piątek, to możliwe, że carefour czy inne auchan będą miały znowu premierową edycję za 6 dych Shadow Tactics, więc jak masz brać, to już chyba lepiej poczekaj i wtedy bierz niż te day1.
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Reputacja: 44

Postprzez q123AS » 30 paź 2017, o 02:54

I tak będę premierówkę brać, ale jestem ciekaw czy zwalą sprawę, bo pewnie ten soundtrack jest zapakowany do tego samego boxa co płytka z grą, tak jak w shadow warrior 2 było, i jeśli go wyjęli, to trochę taki wstyd.
  • 0

el residente chupacabra
q123AS
Robin Hood

Postprzez kamil_999666 » 31 paź 2017, o 15:43

https://www.youtube.com/watch?v=QVnnzAUC268

Jak widać zero fizycznej zawartości, dodatki są jedynie cyfrowe. W przypadku Deserts of Kharak i Shadow tactics zdecydowanie lepiej zapolować na prawdziwie premierowe wydania. Jedyną fajną rzeczą jest chyba fakt ujednolicenia grzbietów gier ustawionych obok siebie na półce, tekturowe obwoluty zabezpieczające których brak w tanich wydaniach premierowych oraz cyfrowe soundtracki (nie wszędzie) czy SP do WRC.
Osobiście skuszę się chyba tylko na Dead Island:DC i czekam aż do serii trafią kompletne edycje Dying lighta i homefronta.
  • 0

CPU: Intel I5-4590 + Silentium PC Fortis MOBO: AsRock 970 Pro RAM: (2x) Patriot 4 GB (8GB) VGA: MSI RX 470 HDD: Sagate 500 GB DVD: LG DVD PSU: Chieftec APS-650C 80+ CASE: SilentiumPC Brutus 410
kamil_999666
Predator

Reputacja: 18

Postprzez Sorines » 31 paź 2017, o 16:12

Czyli nadal bardziej się opłaca kupić normalne edycje premierowe jeśli chodzi o dodatki :/
Te teksturowe obwoluty są minimalnie lepsze od tych z edycji Dobra Gra, tłoczone literki i inny kolor, ale ogólnie to średnio.
  • 0

Obrazek
Sorines
Łowca

Postprzez szopenik » 2 lis 2017, o 18:22

kamil_999666 napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=QVnnzAUC268

Jak widać zero fizycznej zawartości, dodatki są jedynie cyfrowe. W przypadku Deserts of Kharak i Shadow tactics zdecydowanie lepiej zapolować na prawdziwie premierowe wydania. Jedyną fajną rzeczą jest chyba fakt ujednolicenia grzbietów gier ustawionych obok siebie na półce, tekturowe obwoluty zabezpieczające których brak w tanich wydaniach premierowych oraz cyfrowe soundtracki (nie wszędzie) czy SP do WRC.
Osobiście skuszę się chyba tylko na Dead Island:DC i czekam aż do serii trafią kompletne edycje Dying lighta i homefronta.

Najbardziej denerwuje mnie opis Techlandu dla choćby tych dwóch gier, że są to wydania premierowe. Nie są to wydania premierowe bo nie mają takiej samej fizycznej zawartości. I jest to dla mnie pewna manipulacja że strony wydawcy. Zresztą ciągle premierowe wydania można kupić w zbliżonej cenie. Polecam!
Szkoda że przy okazji tej serii Techland nie pokusił się o coś więcej niż kartka z kodem i płytki.
  • 0

szopenik
Robin Hood

Reputacja: 11

Poprzednia strona

Powrót do Gry pudełkowe na PC