Wirtus.pl

Okazyjne ceny gier z dystrybucji pudełkowej, wyprzedaże w Biedronce, tanie serie wydawnicze.

Moderatorzy: Czasoumilacz, Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

Wirtus.pl

Postprzez ridzio » 13 paź 2016, o 22:43

Mam taki problem, że zamówiłem u nich Krew i wino no i przyszedł mail, że paczka wysłana i mogę sobie monitorować przesyłkę. Problem w tym, że nigdzie w mailu nie ma podanego numeru przesyłki, a z treści maila wynika, że powinien być. Miał ktoś coś takiego, czy to tylko taki "jednorazowy" błąd?
  • 0

ridzio
Robin Hood

Reputacja: -1

Re: Wirtus.pl

Postprzez Kuba » 13 paź 2016, o 23:12

Nie piszesz jakiej poczty uzywasz i czekasz na pomoc, napisz do nich niech ci wysla nr sledzenia na poczte, moze nr jest na stronie tak przypuszczam.
wirtus.pl/kontakt/
P.S.
Chwila ale ten sklep wyglada na jakis podejrzany zamiast podac na stronie o nas REGON oni pisza jakies bzdety :D wirtus.pl/o-nas/
  • 0

Ostatnio edytowano 13 paź 2016, o 23:40 przez Kuba, łącznie edytowano 1 raz
Za nami lata ­ tęsknoty długiej.Lecz myśli ciągle ­ gdzieś tam za Bugiem.
Kuba
Robin Hood

Reputacja: 1

Postprzez ridzio » 13 paź 2016, o 23:19

Nie wiem o jaką pocztę ci chodzi, jeśli o mail to gmail a jeśli o sposób wysyłki to pocztą polską. :D
Zobaczę, może jutro paczka przyjdzie, jeśli nie zadzwonię w poniedziałek na infolinię.
  • 0

ridzio
Robin Hood

Postprzez matt444m » 14 paź 2016, o 00:50

@Kuba, w regulaminie, na samej górze, REGONy i wszystko jest podane.

@ridzio, nie ma nigdzie w mailu podlinkowanego tekstu? Pobiera Ci na pewno całego maila? Ew. może po zalogowaniu w zamówieniach jest nr przesyłki podany, a jak nie to pisz do nich i tyle.
  • 0

matt444m
Robin Hood

Reputacja: 3

Postprzez ridzio » 14 paź 2016, o 01:04

Kupowałem bez rejestracji. No właśnie mail wygląda jakby nie był pełny, ale sprawdzałem też na telefonie i przez Edge i było tak samo.
  • 0

ridzio
Robin Hood

Postprzez Spare » 17 paź 2016, o 00:11

Miałęm tak samo przy zakupie krwi i wina, w ekranie zamówienia możesz napisać wiadomosc ze nie dostales nmeru, mi szybko odpisali.
  • 0

Spare
Łowca

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)

Powrót do Gry pudełkowe na PC