Wyprzedaże gier w Biedronce

Okazyjne ceny gier z dystrybucji pudełkowej, wyprzedaże w Biedronce, tanie serie wydawnicze.
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Robin Hood

13 kwie 2018, o 14:51

zbyszko pisze: http://www.biedronka.pl/pl/piatek-sobota-bez-vat
13-14 Kwietnia gry są bez Vatu.
Kupiłem Far Cry 4 za 31,79
O kurde, dzięki, miałem się wstrzymać ale jadę zobaczyć czy jest FC w takim razie
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

Re: Wyprzedaże gier w Biedronce

13 kwie 2018, o 15:12

Gdybym wiedział kupilbym se wiedzmaka xD i hard westaq xD
TeS
Awatar użytkownika
TeS
Łowca

13 kwie 2018, o 15:26

A ja właśnie wróciłem z biedronki i o dziwo udało mi się wypatrzyć jeszcze BATMAN: ARKHAM KNIGHT, więc wziąłem. Przy kasie jeszcze okazało się że cena to nie 19.90zł, ale jakoś 15 z hakiem:)
Nie wiem tylko co z tym seasons passem, bo ulotka niby jest ale kodu nigdzie nie widzę. Mógłby mnie ktoś w tej kwestii oświecić? Kod na jakieś DLC z Harley jest, ale na SP nie ma, bo na odwrocie tej ulotki jest czysta biała kartka.
Awatar użytkownika
Robin Hood

13 kwie 2018, o 16:02

Eh wróciłem z biedry i nawet nie wyłożyli nic. Od groma filmów które nie schodzą od X czasu i far cry 3,nic wiecej
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

13 kwie 2018, o 20:37

Jak znajdziecie w biedrze gierki (u mnie na 6 biedronek gry były w 2) to jak koledzy pisali jest promocja bez vatu dziś i jutro. Mafia 3 na XO wyszła za 46 zł. W środku jest kod na jakiś family pack (3 pojazdy+broń), instrukcja i mapa z przewodnikiem po New Bordeaux. Także nie biedaedyszyn.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

13 kwie 2018, o 20:50

Dokładnie w regulaminie bez vat są gry, potraktowane chyba jako zabawki. Zatem jeszcze jutro dodatkowe 23% w dół.
No a mam ponadto bon na 10 zł hehe na sobote.
:trollface: cebula
aRo
Awatar użytkownika
aRo
Predator
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 29 razy
Kontakt:

14 kwie 2018, o 01:40

Aż dwa Batmany znalezione, 15,40zł - pewnie długo nie odpalę, ale za tyle szkoda było zostawić :D
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 192 razy
Podziękowania: 285 razy
Kontakt:

14 kwie 2018, o 12:10

11 stonek, zero batmanów na PC :(
Awatar użytkownika
Robin Hood

14 kwie 2018, o 23:56

Udało się wyrwać ostatniego Far Cry 4 za 31 zł i Hard West za 15. HW wziąłem bo ładne wydanie które warto mieć na półce. Tam czy siak myślę że obie gierki za 45 zł warto.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

17 kwie 2018, o 11:06

Wczoraj byłem w biedrze, i jestem zaskoczony.
Gier jest jeszcze dość dużo, Lego Marvel, World i bodajze Batmany, a takze pare mniej znanych tytułów (mniej znanych dla mnie). Takze książki, wyhaczylem jedną Stephena King'a za 24 zlocisze bodajze - Christine. A to tylko jedna biedronka na 3, na nie tak duże miasto.

Jakby ktos mieszkal w okolicy- Wągrowiec, do biedry! :D
Awatar użytkownika
Łowca

20 kwie 2018, o 21:01

u mnie niestety nic już nie było :/
Awatar użytkownika
Łowca

21 kwie 2018, o 15:52

czy ktoś wie gdzie w Warszawie jest sens polować na te gry? wszystkie biedry w moich stronach są tak małe że albo w ogóle nie ma, albo schodzą w ułamek sekundy...
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

25 kwie 2018, o 01:03

W jednej z Biedronek znalazłem bardzo ciekawie ukryte gry nieopodal stoiska z alkoholem. Chyba niewiele zainteresowanych przede mną wyczaiło gdzie są, bo było całe pudło pełne to też przeglądnąłem i znalazłem 3 interesujące mnie tytuły czyli Arkham Knight (niestety bez season passa, ale za to z DLC z Harley i kilkoma innymi dodatkami do pobrania jak np. prototypowy batmobil), NBA2K13 i Scooby Doo Nawiedzone Bagno. Wszystkie po jednej sztuce. Wziąłem pierwsze dwa bo dychy mi brakowało a nie wziąłem z domu forsy. Cieszą mnie te zdobycze, bo mam wszystko to, co najbardziej z tej wyprzedaży chciałem :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy

9 maja 2018, o 12:11

Niejako przy okazji, że większość tych gier pojawiła się na ostatniej biedrapromo, chciałbym zapytać czy wśród tych gier są jakieś, które nie wymagają aktywacji online lub są obecnie w sprzedaży ich wersje bez takiej aktywacji i po czym je poznać:

Risen (wszystkie części, wszystkie wersje - wydaje mi się, że wymagają steam, ale może jest jakaś drm free)
Agatha Christie: The ABC Murders
Batman: Arkham Knight
Bound By Flame Extra Klasyka
Murdered: Soul Suspect - Śledztwo zza grobu
The Way
Wolfenstein: The Old Blood
LEGO Marvel Super Heroes
The Pillars of the Earth
Krai Mira - Edycja rozszerzona
dwupak Władca Pierścieni: Wojna na Północy / LEGO Władca Pierścieni ?

Kilka razy naciąłem się na brak/błędne informacje na pudełku lub info, że tylko do multi, a okazywało się, że gra wymaga aktywacji online lub przypisania do jakiejś serwisu, żeby ją uruchomić w single player lub kanapowym co-opie.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 78 razy
Podziękowania: 80 razy
Kontakt:

9 maja 2018, o 12:12

Pierwszy Risen w wydaniu od Cenegi albo był DRM-Free albo wymagał płytki w napędzie w trakcie gry. DRM-Free był na pewno w CD-Action.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

9 maja 2018, o 12:15

Risen 1 jak dobrze pamiętam był non-steam. Od Risen 2 wprowadzono do serii klucz steam w pudełku.

Z dwupaka Władcy Pierścieni, niestety Lego LOTR nie posiada steama. Cenega miała dać klucz steam do pudełek, ale chyba w ostatniej chwili wycofali się i dopiero Lego Marvel Super Heroes został pierwszą grą Lego od Cenegi zawierającą w pudełku klucz Steam.

Pozostałe mają w pudełku klucz Steam (choć chyba tylko The Way ma kod na nobox czy coś, gdzie dostajesz klucz Steam, a tak to w pudle przy innych od razu masz).
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 58 razy

9 maja 2018, o 12:22

Hemiq pisze: Pierwszy Risen w wydaniu od Cenegi albo był DRM-Free albo wymagał płytki w napędzie w trakcie gry. DRM-Free był na pewno w CD-Action.
Risen wymagał płyty, ale tylko do czasu, bo Cenega wypuściła patch, który usuwał zabezpieczenie, dzięki czemu gra była DRM-free. Można se pobrać ze strony cenegi.
Ale sztim nie miała ani premierowa, ani PKK.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 78 razy
Podziękowania: 80 razy
Kontakt:

9 maja 2018, o 12:26

bolesna prawda pisze:
Hemiq pisze: Pierwszy Risen w wydaniu od Cenegi albo był DRM-Free albo wymagał płytki w napędzie w trakcie gry. DRM-Free był na pewno w CD-Action.
Risen wymagał płyty, ale tylko do czasu, bo Cenega wypuściła patch, który usuwał zabezpieczenie, dzięki czemu gra była DRM-free. Można se pobrać ze strony cenegi.
Ale sztim nie miała ani premierowa, ani PKK.
Miałem oryginał miesiąc niecały po premierze, stąd mówię to co pamiętam. Ale jak tak, to fajnie.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy

9 maja 2018, o 12:54

Pudełkowe gry ubisoftu wszystkie przypisuje się tylko do konta ubi, czy są wydania, które trzeba przypisać do steam i ubi?
Nie chciałbym trafić na coś, co wymaga ode mnie przypisania gry do steam, a poprzez steam do ubi.

ps.
Np. ten assassin creed rogue, przypisuję do konta uplay i uruchamiam przez ich klienta, nic więcej? Raczej z samej płyty się nie uruchamia.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

9 maja 2018, o 13:02

Takim potworkiem jest na pewno Call of Juarez The Cartel, ale reszta gier ubi wymaga albo Uplaya albo Steama.
ODPOWIEDZ