Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

25 lis 2019, o 21:05

Mam ten sam problem już z 5 kart odrzuciło także podarowałem sobie.
zlotywiking pisze:
GThoro pisze: Jaka karta? Bo HB nie toleruje prepaidów typu Revolut.
Normalna karta do konta Aliora. W przypadku próby kartą brata również karta do konta Santander. Więc tu nie problem. Zresztą tak jak pisałem paypal też odrzuciło.

Z prepeidami to wiem, że nie można używać. Zresztą przy Revolucie by mi raczej odrzuciło płatność od razu, a tutaj niby akceptuje, każe weryfikować telefon a dopiero później po sprawdzeniu przez ich support jest odrzucana.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Re: Humble Bundle – temat ogólny

25 lis 2019, o 21:30

Fajna nawet ta paczka z przecieków, ale nie będę kłamał ze kojarzę coś poza SOTTR i Phantom Doctrine (ale tylko z nazwy). Ale wynika to z tego, ze ja kompletnie nie siedzę w grach indie.

Ale po szybkim sprawdzeniu w google, większość z tych gierek wydaję się ciekawa, takze na plus. :)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 38 razy
Kontakt:

26 lis 2019, o 00:59

Qbicki pisze: A to teraz już nie będzie tak, że możesz w każdej chwili zapauzować subskrybcję i odpauzować, gdy Ci gry odpowiadają?
Możesz skipować jak najbardziej. Tylko, że jak dla mnie to żadna frajda co miesiąc przez lata klikać pomiń i pewnie w którymś momencie albo o tym zapomnę albo od razu wypiszę się z subskrypcji. Ale to może ja jestem taki dziwny. Mało który indyk mnie interesuje poza tymi najgłośniejszymi tytułami i taki zestaw jak ten gdzie 70% to gry niezależne, o których nigdy nie słyszałem to po prostu gruz bundle. A za dużo jest gier od dużych studiów, w ktore chciałbym zagrać by tracić czas na takie popierdółki. Nawiasem mówiąc, z tego samego powodu darmówku od Epika też są w moim mniemaniu guzik warte. Osobiście wolałbym jakieś odrobinę nawet starsze starsze AAA bo nie kupuję nowości na premierę, ani tym bardziej preorderów i zazwyczaj i tak czekam do przeceny -75% na Steamie gdzie mam kasę z kart.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

26 lis 2019, o 02:45

aves pisze: Mam ten sam problem już z 5 kart odrzuciło także podarowałem sobie.
zlotywiking pisze:
GThoro pisze: Jaka karta? Bo HB nie toleruje prepaidów typu Revolut.
Normalna karta do konta Aliora. W przypadku próby kartą brata również karta do konta Santander. Więc tu nie problem. Zresztą tak jak pisałem paypal też odrzuciło.

Z prepeidami to wiem, że nie można używać. Zresztą przy Revolucie by mi raczej odrzuciło płatność od razu, a tutaj niby akceptuje, każe weryfikować telefon a dopiero później po sprawdzeniu przez ich support jest odrzucana.
A jak podpiąłem revoluta pod kartę Curve to przeszło bez problemu.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

26 lis 2019, o 08:54

Ponoć na 4chan wyciekła lista pozostałych gier z obecnie dostępnej paczki:
Rabi-Ribi
ISLANDERS
Mega Man Legacy Collection 2
Hand of Fate 2
The Occupation
The Stillness of the Wind
Dwie ostatnie pozycje dla mnie jak znalazł, prosto z listy życzeń :D

Źródło: https://yuki.la/v/483674793#p483677042
Awatar użytkownika
Moderator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

26 lis 2019, o 10:46

Idealnie. Nie będę żałował pauzy :D Stillnessa i Islanders kupi się na bazarku i gicior. Ogólnie to podejrzanie dużo wycieków na HB ostatnio.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 37 razy
Podziękowania: 28 razy
Kontakt:

26 lis 2019, o 11:10

mi by pasowal taki zestaw tylko czemu tu jest 6 gier a nie brakujące 5

a w classic spośród tych 10 gier jedna rozumiem że zawsze będzie drm-free?
aRo
Awatar użytkownika
aRo
Predator
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

26 lis 2019, o 11:35

Stillness nie dla mnie, ale całą resztę znam i wygląda to spoko :D W połączeniu z kolejnym miesiącem będzie naraz masa gier, w które bym zagrał (kiedyś...).
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

26 lis 2019, o 16:02

Raffael pisze: Ponoć na 4chan wyciekła lista pozostałych gier z obecnie dostępnej paczki:
Rabi-Ribi
ISLANDERS
Mega Man Legacy Collection 2
Hand of Fate 2
The Occupation
The Stillness of the Wind
Dwie ostatnie pozycje dla mnie jak znalazł, prosto z listy życzeń :D

Źródło: https://yuki.la/v/483674793#p483677042

ooo Hand of Fate 2
Stillness jest naxbox game passie dla pieców więc nie
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

26 lis 2019, o 16:20

Seyonne pisze: Giereczki z Humble Choice prawdopodobnie wyciekły:
Spoiler:pokaż
6 gier z wishlisty? takiego bundla jeszcze nie mialem :)
Awatar użytkownika
Łowca

27 lis 2019, o 10:15

Witka ponownie Łowcy! Ma ktoś z was możliwość podzielić się monthly discountem na Humblu?:> Gta SA i Planet Costera bym wciągnął, a zawsze to parę złotych zostanie w kieszeni :>. Jeśli ktoś może niech uderzy do mnie na priv. Z góry dziękówka <3

Edit: Już mam. Dziękuję :*.
Ostatnio zmieniony 5 gru 2019, o 16:18 przez Ukog, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

29 lis 2019, o 01:30

RoyKeane pisze: A ja sobie podpiąłem Twisto pod Curve xD. I szkoda, bo mi z pkt nie pobrało a zapisało na poczet przyszłych opłat :/. Szkoda zapłaci się w grudniu xD
Wybierz w Twisto daną transakcję i kliknij opłać z punktów.
BTW:
Co prawda nie temat stricte o Twisto ale osobnego na forum nie znalazłem, a widzę że jesteś zorientowany. Twisto wziąłem jako kartę walutową z korzystnym kursem i na razie wygląda OK - pierwsza płatność 12$ za HB monthly właśnie się wczoraj rozliczyła z kursem nawet ciut lepszym niż Walutomat, o PP czy Visa w PLN z 2,5% prowizją nie wspominając. No ale jak ze spłatą i wykorzystaniem tych bonusowych 100 zł/punktów Twisto - 29 dziś, a po nim zaraz koniec miesiąca, karta dopiero mi przyszła i to była jedyna płatność.
Niepokoi trochę REGULAMIN PROMOCJI „BONUS Z TWISTO – II EDYCJA” (z którego większość z nas z tych 100 zł/pktów skorzystała:

7.8 Uczestnik może korzystać z danego Bonusu na następujących zasadach:
7.8.1 jednokrotnie, co oznacza, że po wykorzystaniu danego Bonusu nie będzie możliwe ponowne dokonanie spłaty zobowiązań Uczestnika względem Twisto w sposób wskazany w pkt 7.6 przy wykorzystaniu tego samego Bonusu;
7.8.2 do wysokości wierzytelności niższej, co oznacza, że w przypadku, jeżeli po wykorzystaniu Bonusu w sposób wskazany w pkt 7.6, Bonus nie zostałby wykorzystany w całości, w pozostałej części wierzytelność wynikająca z Bonusu ulega umorzeniu i nie jest należna;

Czy ja dobrze to interpretuję i w przypadku zapłacenia Twisto w danym miesiącu tylko za HB monthly te 12$, czyli 47 PLN po przeliczeniu pozostałe 53 zł stosownie do pkt 7.8.2 przepadają?
Ktoś to w praktyce już przerabiał wcześniej rozliczając bonus/punkty Twisto?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

29 lis 2019, o 01:52

Skapiradlo pisze:
RoyKeane pisze: A ja sobie podpiąłem Twisto pod Curve xD. I szkoda, bo mi z pkt nie pobrało a zapisało na poczet przyszłych opłat :/. Szkoda zapłaci się w grudniu xD
Wybierz w Twisto daną transakcję i kliknij opłać z punktów.
BTW:
Co prawda nie temat stricte o Twisto ale osobnego na forum nie znalazłem, a widzę że jesteś zorientowany. Twisto wziąłem jako kartę walutową z korzystnym kursem i na razie wygląda OK - pierwsza płatność 12$ za HB monthly właśnie się wczoraj rozliczyła z kursem nawet ciut lepszym niż Walutomat, o PP czy Visa w PLN z 2,5% prowizją nie wspominając. No ale jak ze spłatą i wykorzystaniem tych bonusowych 100 zł/punktów Twisto - 29 dziś, a po nim zaraz koniec miesiąca, karta dopiero mi przyszła i to była jedyna płatność.
Niepokoi trochę REGULAMIN PROMOCJI „BONUS Z TWISTO – II EDYCJA” (z którego większość z nas z tych 100 zł/pktów skorzystała:

7.8 Uczestnik może korzystać z danego Bonusu na następujących zasadach:
7.8.1 jednokrotnie, co oznacza, że po wykorzystaniu danego Bonusu nie będzie możliwe ponowne dokonanie spłaty zobowiązań Uczestnika względem Twisto w sposób wskazany w pkt 7.6 przy wykorzystaniu tego samego Bonusu;
7.8.2 do wysokości wierzytelności niższej, co oznacza, że w przypadku, jeżeli po wykorzystaniu Bonusu w sposób wskazany w pkt 7.6, Bonus nie zostałby wykorzystany w całości, w pozostałej części wierzytelność wynikająca z Bonusu ulega umorzeniu i nie jest należna;

Czy ja dobrze to interpretuję i w przypadku zapłacenia Twisto w danym miesiącu tylko za HB monthly te 12$, czyli 47 PLN po przeliczeniu pozostałe 53 zł stosownie do pkt 7.8.2 przepadają?
Ktoś to w praktyce już przerabiał wcześniej rozliczając bonus/punkty Twisto?
opłaciłem już 2 transakcje i niema problemu
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

29 lis 2019, o 02:12

Monek22 pisze: opłaciłem już 2 transakcje i niema problemu
TZN? Kwota bonusu 100 zł nie przepada w całości przy jednej transakcji na niższą kwotę jak wynikałoby z regulaminu i pojedynczy bonus można dzielić i wykorzystać do opłacenia więcej niż 1 płatności/rozliczenia miesięcznego?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

29 lis 2019, o 03:45

Skapiradlo pisze:
Monek22 pisze: opłaciłem już 2 transakcje i niema problemu
TZN? Kwota bonusu 100 zł nie przepada w całości przy jednej transakcji na niższą kwotę jak wynikałoby z regulaminu i pojedynczy bonus można dzielić i wykorzystać do opłacenia więcej niż 1 płatności/rozliczenia miesięcznego?
tak
Awatar użytkownika
Łowca

1 gru 2019, o 18:00

Przypominam!

Don't miss out on the Classic plan

Keep your subscription active when we switch to Humble Choice on December 6, 2019 at 10:00:00 AM PST and it will be converted to the Classic plan.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

1 gru 2019, o 18:06

aRo
Awatar użytkownika
aRo
Predator
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

1 gru 2019, o 18:24

To ciekawe, ile osób w tym roku to kupi i potem będzie narzekać, bo się niczego nie nauczyli w poprzednich latach :P
Awatar użytkownika
Łowca

4 gru 2019, o 00:57

chciwykrasnolud pisze: Przypominam!

Don't miss out on the Classic plan

Keep your subscription active when we switch to Humble Choice on December 6, 2019 at 10:00:00 AM PST and it will be converted to the Classic plan.
Właśnie aktywowałem, ale przyszedł mi mail, że pieniądze pobierze dopiero 27 grudnia. To znaczy, że jak mam tak aktywną subskrypcję to przejdę na Classic, czy muszę zapłacić już za te unlocki co są teraz?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

4 gru 2019, o 11:18

Jak aktywowałeś teraz, to powinno ci już ściągnąć kasę (albo miesiąc z puli) za obecną paczkę. Zobacz, czy możesz pobrać klucze z ujawnionych gier. A 27 grudnia to po prostu kolejna opłata za następny pakiet.
ODPOWIEDZ