Inwersja bazaru

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru
Awatar użytkownika
Łowca

16 maja 2017, o 19:53

Witam

Pomysł odwrotny tzn. wystawiam ofertę na konkretny tytuł i wystawiam ile chcę za niego zapłacić. Taka kontra na niektóre z *zady* ceny oferowane przez zachłannych januszy. Przykład: dam 10zł za far cry 3. Reszta odbyła by się na tej samej zasadzie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Re: Inwersja bazaru

18 maja 2017, o 00:32

Proste rozwiązanie, raczej nie będzie zbyt popularne. Podejrzewam, że byłoby to bardzo często przeglądane przez ludzi którzy mają wiele gier do sprzedania. Złamało by to jednak limit na sprzedaż gier bo jeśli od Kowalskiego kupisz a ww już 2 razy dany tytuł sprzedał to gier sprzedał 3...
Awatar użytkownika
Łowca

18 maja 2017, o 17:19

Można zrobić oddzielny limit, posegregować itp. Pomysłów mam wiele :D
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 2 razy

18 maja 2017, o 17:54

Ja czekałem i czekałem i czekałem aż wspomniany wyżej FC3 spadnie na bazarze do okolic 4 złotych i się nie doczekałem, więc kupiłem CDA za 8 i AC:R oddałem koledze;d

Nie jestem przekonany czy przy takiej skali działalności da się opanować i bazar i jego ewentualne alternatywy. Pchli targ wygrywał swoim niewielkim zasięgiem, tam rzeczywiście były oferty od łowców dla łowców. Przy takiej skali bardzo łatwo stracić kontrolę i to mimo tego, że sprzedający nie łamią regulaminu. Równie dobrze w tym przypadku wystawiający mogą robić oferty, że kupią niebundlowane gierki za pięćdziesiąt groszy. Skoro już i tak od razu jest podgląd na wszystkie oferty na dany tytuł, od najtańszej, to przydałby się guzik "zaproponuj cenę" - wpisujesz cenę a powiadomienie o propozycji dostają wszyscy sprzedający, jak się któryś zgodzi to będzie miał guzik "zaakceptuj propozycję" i kupione.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

18 maja 2017, o 18:07

Porobić grupy na bazarze, żeby oddzielić Januszy od łowców :D
Awatar użytkownika
Łowca

22 maja 2017, o 18:02

Ja dodałbym możliwość polubienia danego tytułu. Dla mnie 90% oferowanych na bazarze gier to nic nie warte produkty, bo ich nie znam.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz

22 maja 2017, o 18:45

colorblind90 pisze: Porobić grupy na bazarze, żeby oddzielić Januszy od łowców :D
Janusze to ci co sprzedaja powyzej O,50 zl tak sadze ? :trollface: a lowcy to ci co chca za gre warta 2 dolce wcisnac darmowa gre ,cytat z rozmowy ponizej
Witam wymiana GooCubelets 2,Journey: To The Center of The Earth,Lost Moon,Rage Parking Simulator 2016,Bold New World,Heaven Island Life,GooCubelets,GooCubelets The Alghorithm,Sleengster,Death Penalty, A Detective's Novel,Cyborg Detonator,Zombie Boom,The Last Hope,Heaven Forest,Yellow: The Yellow Artifact,The Deer,Lone Leader,Heaven Island,High On Racing,Woodle Tree Adventure,Crackhead,Unkown Battle, Escape This,The Note,Freebie,Beast Blaster,Absconding Zatwor ?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 61 razy

22 maja 2017, o 19:01

Kuba pisze:
colorblind90 pisze: Porobić grupy na bazarze, żeby oddzielić Januszy od łowców :D
Janusze to ci co sprzedaja powyzej O,50 zl tak sadze ? :trollface: a lowcy to ci co chca za gre warta 2 dolce wcisnac darmowa gre ,cytat z rozmowy ponizej
Witam wymiana GooCubelets 2,Journey: To The Center of The Earth,Lost Moon,Rage Parking Simulator 2016,Bold New World,Heaven Island Life,GooCubelets,GooCubelets The Alghorithm,Sleengster,Death Penalty, A Detective's Novel,Cyborg Detonator,Zombie Boom,The Last Hope,Heaven Forest,Yellow: The Yellow Artifact,The Deer,Lone Leader,Heaven Island,High On Racing,Woodle Tree Adventure,Crackhead,Unkown Battle, Escape This,The Note,Freebie,Beast Blaster,Absconding Zatwor ?
Lel, czyli nie tylko ja dostałem taką "ofertę" :trollface: :tak:

Janusze to ci, co nie rozdają darmo :!: Bo zyskać mogą tylko ci, co kupią najtaniej i nie są ani januszami, ani cebulami, tylko pokrzywdzonymi przez januszy i system :E

Co do grupy na bazarze, to mam nazwę dla mojej
Sitwa Bazarowa™
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 50 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

22 maja 2017, o 19:06

bolesna prawda pisze:
Kuba pisze:
Lel, czyli nie tylko ja dostałem taką "ofertę" :trollface: :tak:

:D Widzę, że to popularna oferta na Bazarku, sam ją dostałem przynajmniej ze dwa razy :D
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

22 maja 2017, o 19:28

TomHa pisze: :D Widzę, że to popularna oferta na Bazarku, sam ją dostałem przynajmniej ze dwa razy :D
Obrazek

Mam lekki niesmak, bo nie zaproponował żadnego Zatwora :cry:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

22 maja 2017, o 20:14

Obrazek
ODPOWIEDZ