Sugestie i pomysły (Bazar)

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

4 lis 2019, o 14:59

Nie jestem w stanie logicznie pojac dlaczego nie ma opcji filtrowania gier w przedzialach cenowych/do jakiejs kwoty, przez to jest 5 minut roboty, z czego 4 to czas na zaparzenie herbatki.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Re: Sugestie i pomysły (Bazar)

6 lis 2019, o 05:13

Dajcie z automatu jakieś powiadomienie - ostrzeżenie gdy daną grę wystawia się po raz 2. W przypadku przegapienia tego istotnego faktu człowiek jest narażony na negatywa bo nie dostarczył gry oraz co pewnie jest jeszcze gorsze traci slot na sprzedaż danej gry (limit dwóch) więc w przyszłości paczka z daną grą jest już o wiele mniej atrakcyjna bo ani dubla nie sprzeda ani nie przypisze...
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

12 lis 2019, o 21:18

No i kolejny handlarz z reputacją 1000+, który ma w nosie wystawianie komentarzy. Dobrze, że chociaż czarna lista istnieje, to zaraz takich mogę sobie wrzucać tam.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 72 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

14 lis 2019, o 16:59

To ciśnijcie właściciela strony, żeby w końcu zajął się problemami, które zgłaszamy od kiludziesięciu miesięcy, a których wykonanie to pewnie max kilka godzin kodowania...
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

15 lis 2019, o 13:56

może by tak dodać opcję płatności BLIK na telefon, po prostu jako dodatkową ikonę obok już dostępnych
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

25 lis 2019, o 14:54

W mailach nie powinno być treści wiadomości. Jak ktoś gra na zwłokę to bezczelnie udaje że nie przeczytał, a czyta tylko przez maila. W mailu powinno być tylko powiadomienie o nowej wiadomości bez jej treści.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

2 sty 2020, o 21:01

Czy można przefiltrować bazar tak, aby nie pojawiały się wyniki od zbanowanych sprzedawców?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 47 razy
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

3 sty 2020, o 07:54

Rasiek pisze: W mailach nie powinno być treści wiadomości. Jak ktoś gra na zwłokę to bezczelnie udaje że nie przeczytał, a czyta tylko przez maila. W mailu powinno być tylko powiadomienie o nowej wiadomości bez jej treści.
+1
No i dodatkowo automatyczny pozytyw po 7 dniach po wysłaniu klucza dla sprzedającego, to będzie wystarczający czas na sprawdzenie klucza a ukróci cwaniakowanie z kluczami w mailach i ociąganie z komentarzami nie będzie denerwowało.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

4 sty 2020, o 18:21

Hej, szukałem na forum i nigdzie nie znalazłem informacji jak usunąć swoją ofertę? Przez przypadek dodałem myśląc, że mam klucz, ale jednak go nie posiadam. Tymczasowo zmieniłem kwotę na najwyższą jaką mogłem, by nikt przez przypadek nie kupił.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Kontakt:

4 sty 2020, o 18:23

SiDi pisze: Hej, szukałem na forum i nigdzie nie znalazłem informacji jak usunąć swoją ofertę? Przez przypadek dodałem myśląc, że mam klucz, ale jednak go nie posiadam. Tymczasowo zmieniłem kwotę na najwyższą jaką mogłem, by nikt przez przypadek nie kupił.
W edycji oferty musisz wybrać "Oferta nieaktywna" (na samej górze).
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

5 sty 2020, o 03:10

Martibsir pisze:
SiDi pisze: Hej, szukałem na forum i nigdzie nie znalazłem informacji jak usunąć swoją ofertę? Przez przypadek dodałem myśląc, że mam klucz, ale jednak go nie posiadam. Tymczasowo zmieniłem kwotę na najwyższą jaką mogłem, by nikt przez przypadek nie kupił.
W edycji oferty musisz wybrać "Oferta nieaktywna" (na samej górze).
przydałaby się dodatkowa warstwa nieaktywnej. nieaktywna i zapomnij bo błędnie wpisałem tytuł... i nieaktywna bo nie mam miejsca by tą ekstremalnie popularną ofertę zostawić na rynku...
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

19 sty 2020, o 23:29

Dobrze by było, gdyby była możliwość wyszukiwania gier u konkretnego sprzedawcy w podobny sposób jak jest to możliwe na stronie głównej.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

28 sty 2020, o 16:59

rzabber pisze: Dobrze by było, gdyby była możliwość wyszukiwania gier u konkretnego sprzedawcy w podobny sposób jak jest to możliwe na stronie głównej.
Wystarczy nacisnąć w nick sprzedawcy i ci wyskoczą jego wszystkie oferty, które wystawił na bazarze.
Awatar użytkownika
Łowca
Discord: Povi#1337
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

28 sty 2020, o 23:18

TheLastJedi pisze:
Rasiek pisze: W mailach nie powinno być treści wiadomości. Jak ktoś gra na zwłokę to bezczelnie udaje że nie przeczytał, a czyta tylko przez maila. W mailu powinno być tylko powiadomienie o nowej wiadomości bez jej treści.
+1
No i dodatkowo automatyczny pozytyw po 7 dniach po wysłaniu klucza dla sprzedającego, to będzie wystarczający czas na sprawdzenie klucza a ukróci cwaniakowanie z kluczami w mailach i ociąganie z komentarzami nie będzie denerwowało.
To dobry moment, żeby odświeżyć propozycję. Mogłaby wiele zmienić w odczuciach nt. Bazaru ludzi, którzy tam sprzedają i trafiają na handlarzy.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

29 sty 2020, o 15:35

Povi^ pisze:
TheLastJedi pisze:
+1
To dobry moment, żeby odświeżyć propozycję. Mogłaby wiele zmienić w odczuciach nt. Bazaru ludzi, którzy tam sprzedają i trafiają na handlarzy.
Zgadzam się z wami w 100%. Sam już nie raz miałem nieprzyjemności z innymi użytkownikami, jeden nie chciał wystawić komentarza bo "On pierwszy nie wystawia" i tak wisiało to przez tydzień na bazarze. Drugi był aktywny codziennie, a komentarza nie chciał wystawić, mało tego co 2-3 dni do niego pisałem i przypominałem, lecz bez skutku. Dopiero moderacja pomogła rozwiązać ten problem. Według mnie oprócz tego że w mailach widać wiadomość i nie powinno tak być to jeszcze po 7 dniach automatyczny pozytywny komentarz. Prosiłbym o zmiany na bazarze, bo to co się tam dzieje to jest tragedia.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

4 lut 2020, o 18:28

Była strona łowców, teraz Forum, to może czas na Bazar? Przyda się mu nowy wygląd i nowa funkcjonalność. Czekam z niecierpliwością na aktualizacje
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 24 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

5 lut 2020, o 00:36

eldawido159 pisze:
Była strona łowców, teraz Forum, to może czas na Bazar? Przyda się mu nowy wygląd i nowa funkcjonalność. Czekam z niecierpliwością na aktualizacje
"W planach, najpierw forum"- tak to wygląda od miesięcy
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

5 lut 2020, o 16:11

Hardkor pisze:
5 lut 2020, o 00:36
eldawido159 pisze:
"W planach, najpierw forum"- tak to wygląda od miesięcy
Ale skoro forum już jest, teraz tylko trzeba je dopieszczyć i będzie naprawdę bardzo fajnie wyglądać i jeszcze lepiej funkcjonować. A skoro tak to teraz czas na bazar na którym dzieją się cuda i niewidy. Ludzie robią co chcą, są głupie zakazy, że np możesz wystawić tylko 2 sztuki jednej gry na konto, co jest absurdem bo często w bundlach się gry powtarzają. Można a nawet trzeba też dodać automatyczny komentarz po 7 dniach od kupującego bądź sprzedającego (sam miałem sytuacje, że czekałem ponad 2 miesiące na komentarz, po czym dał mi neutralny). Dużo jest tam do poprawy, przydałaby się również szata graficzna. Pisali kiedyś też że bazar notuje im straty, ale w cale się nie dziwie, bo nigdzie go nie reklamują już, dużo ludzi już nie wystawia tam nic, bo nie może więcej. Siedzą tam tylko handlarze, ciężko już tam spotkać takiego "niedzielnego" gracza. Mam naprawdę nadzieje, że w najbliższym czasie coś się zmieni i że ktoś z administracji przeczyta ten komentarz.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 30 razy
Kontakt:

5 lut 2020, o 20:09

Po grafickej stronie jest bazar ok i nietrzeba zmian. Ale nowych featur jest tzreba. Jak cos bedzie v planu, to muszi byc jakys topic kam "power useri" bedou mogli napisac tipy co na bazaru dodac za nowe features :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

5 lut 2020, o 20:42

eldawido159 pisze:
5 lut 2020, o 16:11
Można a nawet trzeba też dodać automatyczny komentarz po 7 dniach od kupującego bądź sprzedającego (sam miałem sytuacje, że czekałem ponad 2 miesiące na komentarz, po czym dał mi neutralny).
Ja już czekam prawie 60 dni z okazjonalnym przypominaniem :dziadek: żeby tylko steam nie zakończył działalności przed aktywowaniem sprzedanego klucza :v
Automatyczny komentarz jest w tej chwili jedyną rzeczą której mi brakuje, no może poza bardziej ogarniętymi filtrami.
ODPOWIEDZ