Sugestie i pomysły (Bazar)

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru

Moderator: Redaktorzy

Re: Sugestie i pomysły (Bazar)

Postprzez bialy111swi » 13 paź 2019, o 19:19

doublexrossed napisał(a):już 6 godzin czekam na klucz

Nie przesadzaj, na 8 lub więcej godzin do pracy się chodzi czy np. dzień się spędza z rodziną/znajomymi poza domem.
  • 0

bialy111swi
Łowca

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 0

Postprzez Bluehardt » 13 paź 2019, o 19:34

doublexrossed napisał(a):Może warto żeby strona wyświetlała średni czas odpowiedzi.

Edit: I może weryfikacja wieku też by pomogła bo już 6 godzin czekam na klucz, wydaje mi się że dzieciaki myślą że każdy ma tyle czasu co oni.

Tak z ciekawości spojrzałem w Twoją historię postów i 3 ostatnie (poza tym wątkiem) też dotyczą zbyt długiego oczekiwania na klucz, ciekawy zbieg okoliczności.

Jak się koledze tak bardzo spieszy to zamiast płacić tam gdzie najtaniej może lepiej zainwestować odrobinę więcej w sklepie, który wysyła "natychmiast" i w ogóle uniknąć całego problemu?
  • 0

Bluehardt
Łowca

Postprzez Rexedead » wczoraj, o 16:17

Cześć
Nie mam dostępu, aby utworzyć nowy post, więc napiszę tutaj

Chciałem śledzić ceny na rynku, ale nie mogłem tego zrobić 24/7
W rezultacie napisałem wtyczkę do chrome, która pozwala odfiltrować zmiany cen interesujących gier.

Nazwałem to BazarMon. Możesz pobrać rozszerzenie pod linkiem: https://github.com/Rexedead/BazarMon

Po dodaniu gier możesz śledzić ich cenę w wyskakującym oknie. Istnieją również powiadomienia na ikonie wtyczki

Dodatkową funkcją jest automatyczny zrzut gier znajdujących się w twoich ofertach.

Zrzuty ekranu:
Spoiler: pokaż
Obrazek
Obrazek

Instalacja:
1. Pobierz kod źródłowy z github i rozpakuj go
2. Przejdź do rozszerzeń Chrome i włącz „Tryb programisty” w prawym rogu.
3. Kliknij „pobierz rozpakowane” i wybierz rozpakowane archiwum
4. Otwórz opcje wtyczek i dodaj gry, które chcesz śledzić

Ponieważ rozszerzenia nie ma w sklepie Chrome, po ponownym uruchomieniu przeglądarki konieczne jest zamknięcie okna informującego twórcę rozszerzenia
  • 0

Rexedead
Łowca

Postprzez pikikd » 12 minut temu

Zapewne propozycja o zwiększeniu ilości wystawienia tej samej gry więcej niż 2 razy już padała, ale pozwolę sobie ją ponowić. Myślę, że optimum byłoby zmienienie tej ilości chociażby na 3 kopie z tego względu, że czasem kupujemy 4-packi danej gry, tak jak ja miałem ostatnio z Tabletop Simulator. Jedną aktywowałem u siebie, 2 już sprzedałem a 3 nie ma już możliwości pozbyć się na bazarze.
Ewentualnie np. po pół roku/roku mógłby się ten limit "resetować", ponieważ ta sama gra mogła trafić do bundla przez taki okres czasu więcej niż kilka razy.
  • 0

pikikd
Robin Hood

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 14

Poprzednia strona

Powrót do O Bazarze