Bugi i błędy w Bazarze

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 131 razy
Podziękowania: 87 razy
Kontakt:

4 kwie 2019, o 15:29

rob006 pisze: Ciągle jest OK 200 maili w kolejce, więc mogą być jakieś opóźnienia i maile z przeszłości, ale to i tak niewiele w porównaniu do prawie 2k w kolejce które mieliśmy o północy :P.
pewnie jutro jak się nie poprawi zrobi się kolejny korek w końcu miesięczny jeden się skończy a kolejny wyjdzie :)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 53 razy
Kontakt:

Re: Bugi i błędy w Bazarze

15 cze 2019, o 18:32

Bug? Raczej bug bo czasem się nie zdarza.
Po wybraniu u góry "pojedyncze oferty" pojawiają się nam najnowsze oferty. Tylko że domyślnie jest ich tylko 25. Po wybraniu pokaż 100 na stronie oferty które były w tych 25 najnowszych znikają a ich miejsce zajmują oferty dodane np. godzinę temu.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 72 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

30 wrz 2019, o 00:17

https://store.steampowered.com/app/2630/Call_of_Duty_2/
Mam gierkę na whishliście na Steamie i na GG.Deals a bazarek mi jej nie podświetla na żółto. Konta zsynchronizowane.

EDIT: Eee dziwne, już działa...
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

4 paź 2019, o 02:29

ludki, chodzi o gre Arma 2
na steamie gra ma ID 33900
https://store.steampowered.com/app/33900

a chłop mi sprzedał arme 2 o id 33910, przenosi na stronę główna steam, gra jest w bibliotece, ale na profilu army 2 nie pisze ze ja mam, dalej mam ja w wish liście.

nie mam do nikogo pretensji ale to trochę oszustwo. bo w profilu gry na bazarze jest odnośnik "zobacz grę na steam" który odnosi nas do gry o ID 33900 a chłop mi sprzedaje grę 33910 niby gra jest ale niesmak zostaje... przykro trochę bo nie tego się spodziewałem.

radze uważać. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 86 razy
Podziękowania: 54 razy
Kontakt:

4 paź 2019, o 08:31

Ino to jest ponoć to samo, tylko dla różnych regionów.
https://steamcommunity.com/app/33910/di ... 2960928626
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 72 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

4 paź 2019, o 23:45

Dokładniwe jak napisał Seyonne - na Steamgifts ten sam problem, masz grę, a możesz normalnie wchodzić w giby. Pytanie, czy da się podpiąć pod jedną pozycję pod dwa różne SubID na bazarku...(co i tak nic nie zmienia, bo nadal aktywujesz jedną z dwóch wersji, a druga pozostanie na whisliście...)
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

5 lis 2019, o 22:43

Nie mogę podbijać moich ofert na telefonie nawet jak wyświetlam strone w wersji komputerowej. Da się to jakoś obejść?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Błąd z rezerwowaniem ofert

8 lis 2019, o 12:00

Znalazłem trzy błędy:

1. Kupiłem grę, sprzedający anulował ofertę. W tym momencie na stronie transakcji jest widoczny przycisk "Zarezerwuj" pomimo, że tej gry/oferty nie ma już na bazarze. ID transakcji: 228030

2. Dotyczy pierwszego punktu. Pomimo tego, że nie wystawiłem sprzedającemu negatywnego komentarza to w statusie transakcji widzę "Sprzedający postanowił anulować transakcję. Wystawiłeś mu negatywny komentarz."

3. Podobna sytuacja do pierwszego punktu. Kupiłem grę, zapłaciłem, otrzymałem ją i aktywowałem. Dostałem pozytywny komentarz. Chciałem się zrewanżować i wystawić swój komentarz, jednak w tym czasie użytkownik został zbanowany. :D Problem taki, że widzę na górze ponownie przycisk "Zarezerwuj", pomimo tego, że transakcja została prawie w całości zakończona. ID transakcji: 271142
Awatar użytkownika
Łowca

9 lis 2019, o 12:42

Tak samo znalazłem błąd.

Sprzedałem kilka dni temu Far Cry 3 - ponownie chce wystawić ofertę na Far Cry 3 bo mam jeszcze jedną kopie, jako Steam Gift, to wyskakuje mi oknienko "Popraw następujące błędy: Nie możesz sprzedać więcej niż dwóch sztuk jednej gry." W regulaminie jest napisane że nie można wystawić więcej niż dwóch ofert. Nic nie kumam - czy ktoś kto sprzedał jedną grę, nie może już nigdy wystawić tej samej gry ?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 30 razy
Kontakt:

9 lis 2019, o 13:50

Zprubuj http://prntscr.com/pum15m ... moze kiedys wystaviles i deaktivales ofertu.
Awatar użytkownika
Łowca

9 lis 2019, o 13:58

Faktycznie, 2 razy sprzedałem Far Cry 3 - jeden raz przez Humble gift link, a drugi raz przez Steam Gift - co nie zmienia faktu że nie mogę wystawić znowu - W regulaminie jest napisane tylko że 2 te same przedmioty można wystawić - nie pisze nic o tym że jak sprzedasz nie możesz wystawić.
Ostatnio zmieniony 9 lis 2019, o 15:58 przez FLUFF, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

9 lis 2019, o 14:35

Nie "na razie". Jest napisane, że można wystawić najwyżej dwie sztuki. Wszystko jedno, czy je sprzedasz, czy nie. Wystawiasz jedną, ok. Wystawiasz drugą, też ok. Próbujesz wystawić trzecią, nie-ok. Maksymalnie dwie, a to już zrobiłeś.
Awatar użytkownika
Łowca

9 lis 2019, o 14:37

Niriles pisze: Nie "na razie". Jest napisane, że można wystawić najwyżej dwie sztuki. Wszystko jedno, czy je sprzedasz, czy nie. Wystawiasz jedną, ok. Wystawiasz drugą, też ok. Próbujesz wystawić trzecią, nie-ok. Maksymalnie dwie, a to już zrobiłeś.
Bez sensu ograniczenie
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

28 sty 2020, o 20:25

Mój post został usunięty? Szukałem na forum co się dzieje ale nie znalazłem więc ponawiam:

Gdy loguję się na bazarze przez steam, po zalogowaniu nadal nie jestem zalogowany. Cały czas jest napisane "Jeżeli chcesz kupować zaloguj się przez steam". Czy to dlatego że jestem świeżo zarejestrowany i potwierdzony?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 96 razy
Podziękowania: 35 razy
Kontakt:

31 sty 2020, o 11:44

Zakk777 pisze: Mój post został usunięty? Szukałem na forum co się dzieje ale nie znalazłem więc ponawiam:

Gdy loguję się na bazarze przez steam, po zalogowaniu nadal nie jestem zalogowany. Cały czas jest napisane "Jeżeli chcesz kupować zaloguj się przez steam". Czy to dlatego że jestem świeżo zarejestrowany i potwierdzony?
Nie pamiętam jakie warunki są wymagane, do wstępu do bazaru(i nie chce mi się szukać xD), ale mam dwa pytania:
1. Czy twój profil Steam jest prywatny?
2.Czy dobrze podpiąłeś profil Steam? Bo z tego co zauważyłem, to twój profil nie jest dobrze podpięty do konta ŁG i jak się klika by go zobaczyć, to pokazuje, ze on nie istnieje.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

15 kwie 2020, o 06:44

Ciekawa akcja się stała. Wczoraj wystawiłem gierkę NBA 2K20. Po jakimś czasie, sprawdzając maila okazało się, że zapłaciły mi za nią dwie osoby. Zalogowałem się na Bazar i faktycznie, dwie otwarte oferty w wiadomościach. Spanikowałem, pomyślałem że coś sfasoliłem wrzucając dwa razy ten sam tytuł i kupiłem jeszcze raz tego bundla, żeby nie mieć problemów i móc wysłać kluczyk obu kupującym.
bazar1.jpg
bazar1.jpg (19.81 KiB) Przejrzano 360 razy
Dopiero po jakimś czasie zacząłem grzebać w ofertach i okazało się, że mam tam tylko jeden egzemplarz. : o
bazar2.jpg
bazar2.jpg (47.04 KiB) Przejrzano 360 razy
Co więcej moje obie kopie sprzedałem o tej samej godzinie.
bazar3.jpg
bazar3.jpg (92.56 KiB) Przejrzano 360 razy
Żeby było jeszcze śmieszniej, mogę bez problemu wystawić trzeci już egzemplarz. Coś się chyba zbugowało. :E
ODPOWIEDZ