Czas na sfinalizowanie transakcji

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru

Moderator: Redaktorzy

Re: Czas na sfinalizowanie transakcji

Postprzez Povi^ » 6 mar 2019, o 18:30

To fajnie, że tu zajrzałeś. Prędzej to mogło się stać niż na Bazar wprowadzone by były propozycje z wcześniejszych postów. A nie masz do końca szczerych tłumaczeń (zdarzało się, że musiałem się przypominać lub czekałem na odpowiedź albo wpłatę, a w międzyczasie kupowałeś inne gry/wystawiałeś komentarze), mimo wszystko w ogóle odpowiedź i zmierzenie się z tą krytyką jest warta docenienia. Po prostu staraj się być dobrym kupującym. Przecież to Tobie zależy na kupnie jeśli coś bierzesz, a sprzedającemu na sprzedaży. Jedna i druga strona zazwyczaj chce to mieć z głowy szybko.
  • 0

„The brain is like a muscle. When it is in use we feel very good. Understanding is joyous.”
Obrazek
„Painful though parting be, I bow to you as I see you off to distant clouds.”
Steam: povidek
Povi^
Łowca

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 1

Postprzez lewriczin » 6 mar 2019, o 18:40

Ej, Harcik - bez uogólniania proszę, ja ciebie akurat tutaj broniłem ;)
Owszem, niektórzy tutaj bardzo alergicznie reagują na samą możlwość że ktoś się bawi w handel i odsprzedaż ale ja do nich akurat nie należę.
  • 0

lewriczin
Predator

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 3

Postprzez Niriles » 6 mar 2019, o 19:00

harcik napisał(a):
nikopl napisał(a):
Niriles napisał(a):No to ja już roczek przebiłem z początkiem marca. Ciekawe jaki jest rekord? Może przydałby się jakiś temat, gdzie moglibyśmy się pochwalić najdłużej "wiszącą" transakcją? :D

Tobie nie dałem ostatniego komentarza ponieważ kupiłem od Ciebie 5 gier i tylko 1 link zadziałał.
Usłyszałem, że gdzie bym Cię oszukiwał dla kilku gier itd.

Ten mój komentarz o wiszącej transakcji to akurat nie o tobie był, tylko o ziomku, co się już więcej nie zalogował na Bazarze po zakupie ode mnie.
I chyba mnie z kimś pomyliłeś. Mamy tylko 3 transakcje, same klucze Steam (nie gifty) i tylko w jednym przypadku po tygodniu napisałem, że dalej czekam na kasę - zapłaciłeś od razu (a było to jeszcze w 2017). Teraz w styczniu wpadły dwa kolejne zakupy i zapłaciłeś zaraz po rezerwacji. Także między nami akurat się dobrze układa :)
  • 0

Niriles
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)

Postprzez harcik » 6 mar 2019, o 19:17

Masz rację pomyliłem Cię. Przepraszam podobne nicki.
Fajnie, ze podałeś mój przykład , że u nas było ok.
Pokazuje to, że nie wszystkie moje transakcję kończył się nieprzyjemnie. Zresztą świadczą też o tym pozytywy , ale wiadomo patrzy się na negatywy co rozumiem.

Może i nieraz wystawiałem innym komentarze a kogoś pominąłem, ale dzisiaj dopinam komentarze i nie będę już czekał aż komuś wzrośnie reputacja bo jestem człowiekiem i zdarza mi się pozniej zapomnieć i dlatego niektórzy mi muszą przypominać. Dopinam te komentarze i po sprawie.
Uszczęśliwić się wszystkich nie da ale wk*wić nie ma problemu...
  • 0

Pierd.l wszystko, hamuj piętą i miej mordę uśmiechniętą ;)
harcik
Łowca

Postprzez nikopl » 6 mar 2019, o 20:08

harcik napisał(a):
nikopl napisał(a):
Niriles napisał(a):No to ja już roczek przebiłem z początkiem marca. Ciekawe jaki jest rekord? Może przydałby się jakiś temat, gdzie moglibyśmy się pochwalić najdłużej "wiszącą" transakcją? :D

Sprzedaż dnia: 2018-01-30 20:40
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-09 21:27:33[/quote

Tobie nie dałem ostatniego komentarza ponieważ kupiłem od Ciebie 5 gier i tylko 1 link zadziałał.
Usłyszałem, że gdzie bym Cię oszukiwał dla kilku gier itd. Nie twierdzę, że nastapiło oszustwo ale jakimś dziwnym trafem wszystkie gift linki wyparowały i ja ich nie otworzyłem. Mimo wszystko dałem 4 komentarze wszystkie pozytywne za gry , których nie mam i 1 została, ale jakoś mam mieszane uczucia jak zakończyć. Skoro jak sam mówiłeś czekałeś na komentarze, ja postanowiłem odebrać linki a te nie działały tylko usłyszałem, że może wygasły...no cóż moja wina nie zebrałem od razu i tyle, ale ciężko mi po prostu uwierzyć w to że wygasają te linki i to akurat wszystkie 4 od jednej osoby, jak sam wygenerowałem kiedyś dawno temu linki , z rok temu i są nadal aktywne.

I chyba i teraz się Pan pomylił - w tamtym temacie tutaj ma forum, ktoś się spytał czy ma podobną sytuację z Twoją osobą (mowa o nie działających linkach) i ja tylko jedynie marudziłem, że od miesiąca walczę z supportem HB, o to by dowiedzieć się, co się stało z tymi linkami -temat niestety został usunięty.

Pamiętam, że znalazlo się tutaj trochę osób, które były w takiej samej sytuacji co ja i ktoś wtedy wyjaśnił jak działają gift linki - że raz potrafią być aktywne rok, a czasem za 3 dni wygasają. Również nic nie pisałem o tym na PW, że może wygasły, a jedynie Pan to po czasie zasugerował.
  • 0

nikopl
Predator

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 18

Postprzez harcik » 6 mar 2019, o 20:30

Ok to już nieważne.
Zamykam stare niedomknięte transakcje i wszystkim daję komentarze jak leci.
Zrobił mi się bałagan bo wiele osób prosiło o wystawianie po 24h aby była repka, potem każdemu tak wystawiałem i nie domykałem u danej osoby wszystkich od razu, potem się zrobiły jakieś nowe, przypomnienia ze starych i się gubiłem, o starych zapominałem i zamiast uszczęśliwić skutek zdarzył się odwrotny.
Teraz będę miał wszystko zakończone i jestem pewien, że więcej o mnie tu nie usłyszycie.
Przynajmniej w tym temacie.

A co do bazaru to można by sprecyzować regulamin, dać jakiś czas w ta i w tą aby wszystko było jasne.
I ludzie się nie będą denerwować a modzi tracić czasu na dochodzenie do "winy" .
  • 0

Pierd.l wszystko, hamuj piętą i miej mordę uśmiechniętą ;)
harcik
Łowca

Postprzez maker3 » 6 mar 2019, o 20:30

Niektórzy chyba odlecieli, że po forach żalą się o niewystawione opinie.
  • 0

maker3
Łowca

Postprzez pelikulas » 6 mar 2019, o 20:41

maker3 napisał(a):Niektórzy chyba odlecieli, że po forach żalą się o niewystawione opinie.

Akurat to forum jest powiazane z bazarem. Wszelkich takich typków trzeba publicznie szkalować dla dobra ogółu :)
  • 0

ASUS Z270F Strix, ASUS GTX1080 STRIX OC 8GB, Corsair Vengeance LPX CL15 2x16GB @3000MHz, i7 7700k @4,5GHz, 2x6TB WD Black 6002FZWX, 1x6TB WD Black 6003FZBX, 3TB Seagate ST3000DM001, Nagrywarka Blu-Ray LG BH16NS40, Crucial MX200 500GB
pelikulas
Wiedźmin

Medale: 10
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
6000 (1) 7000 (1) 8000 (1)
Reputacja: 12
Ostrzeżenia: 2
2

Postprzez A-520 » 8 cze 2019, o 20:36

Witam,
3 dni temu kupiłem grę, przelałem kasę na PayPal'a jednak brak kontaktu ze sprzedającym. Logował się ostatnio 5 dni temu. Czekać dalej? Jak odzyskać pieniądze?
  • 0

A-520
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez Hardkor » 8 cze 2019, o 20:46

Jeśli wysłałeś do przyjaciół to nie odzyskasz. POzostało czekać. Możesz próbować pisać do niego wiadomość prywatną na forum łowców, dorwać na steam albo wysłać email. Może to coś da.
  • 0

Hardkor
Hitman

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 10
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Silas » 8 cze 2019, o 20:50

A-520 napisał(a):Witam,
3 dni temu kupiłem grę, przelałem kasę na PayPal'a jednak brak kontaktu ze sprzedającym. Logował się ostatnio 5 dni temu. Czekać dalej? Jak odzyskać pieniądze?

Zgłoś transakcję, zobaczymy co da się zrobić ;)
  • 0

Silas
Moderator

Medale: 5
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 19

Postprzez A-520 » 10 cze 2019, o 15:55

Silas napisał(a):
A-520 napisał(a):Witam,

Zgłoś transakcję, zobaczymy co da się zrobić ;)

Dam gościowi jeszcze dwa dni. Czasem jakaś życiowa sytuacja się zdarzyć może. Jak nie będzie odzewu, zgłaszam.
Oczywiście wiadomość napisana do niego. Na Steamie nie logował się ponad 130dni.

Gość logował się 7godzin temu, zero odzewu. Zgłaszam.
  • 0

A-520
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez Armin » wczoraj, o 00:32

Nadszedł okres wakacyjny co za tym idzie sporo ludzi będzie wyjezdzała na wakacje/urlopy i z różnego powodu mogą nie mieć dostępu do internetu czy po prostu będą mieli wywalone na bazar.
Dlatego radze sprawdzać ostatnie logowania przed ewentualnym zakupem, żeby się nie rozczarować : )
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Medale: 6
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: -33

Postprzez Quoyque » wczoraj, o 10:29

Jest inna opcja, ale wszyscy mają na bazar wywalone - wprowadzić prostą opcję urlopu. Zaznaczasz i albo Twoje oferty stają się nieaktywne, a potem odznaczasz i stają się aktywne, albo zaznaczenie będzie blokować możliwość kupna od Ciebie. Bazał łofcy 3.0 tryliatrdów było ale dżi dżi dilsy ważniejsze. Wolałbym, żeby nam ktoś powiedział: "nie będzie nowej wersji bazaru, mamy wywalone po trzepiemy kasiurę na dilsach" zamiast mydlić nam oczy od xxx czasu.
  • 1

Quoyque
Predator

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 4

Postprzez mori » wczoraj, o 12:20

ale kto mydli oczy? przeciez Rekime od razu mowil, najsampierw dilsy, nowi lofcy, bazar na kuncu :D
  • 0

mori
Hitman

Reputacja: 15

Poprzednia strona

Powrót do O Bazarze