Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 147 razy
Podziękowania: 107 razy
Kontakt:

29 maja 2020, o 22:25

Natan pisze:
29 maja 2020, o 22:09
Ale w sumie ten fragment jest ciekawy:
I want to be clear that unauthorized secondary distribution of games purchased through Humble Bundle is a violation of our TOS. Future violations will lead to permanent deactivation of the account."
To by znaczyło ze bazar, groupbuysy i inne to łamanie ich ToS, a więc potencjalny ban. Oczywiście tylko teoretyczny, bo nic takiego raczej nie ma prawa nastąpić, ale dobrze wiedzieć ;)
kiedyś było to poruszane - nawet rozdawanie na steamgifts łamie ich regulamin
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

Re: Humble Choice – temat ogólny

29 maja 2020, o 22:54

Natan pisze:
29 maja 2020, o 22:09
Ale w sumie ten fragment jest ciekawy:
I want to be clear that unauthorized secondary distribution of games purchased through Humble Bundle is a violation of our TOS. Future violations will lead to permanent deactivation of the account."
To by znaczyło ze bazar, groupbuysy i inne to łamanie ich ToS, a więc potencjalny ban. Oczywiście tylko teoretyczny, bo nic takiego raczej nie ma prawa nastąpić, ale dobrze wiedzieć ;)
Przecież takie coś , bądź w innej formie od zawsze jest w regulaminie humbla
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

29 maja 2020, o 23:05

Tak, ale nigdy nie pociągną za to nikogo do odpowiedzialności, ani tym bardziej bana. Raz ze to dla nich zaden zysk, dwa ze zebranie dowodów graniczy z niemozliwością. Tak jak z piractwem, kazdy slyszał, nikogo nie ukarali. Ale zapisek jest, tak bardziej w ramach ciekawostki i o to mi głównie chodziło ;)

Dopóki nie naduzywamy regulaminu HB właśnie poprzez np. VPN, do tego czasu jesteśmy bezpieczni. A nawet po czymś takim nie poszedł ban, tylko grzeczna prośba o zaprzestanie.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 147 razy
Podziękowania: 107 razy
Kontakt:

29 maja 2020, o 23:52

zawsze ktoś dla przykładu jest ukarany - tylko porównując do skali procederu jest to promil
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 11 razy
Kontakt:

30 maja 2020, o 00:23

RoyKeane pisze:
29 maja 2020, o 21:00
Ziomek, nabijałeś sobie refy i korzystałeś z VPNa, myślałeś, że cie nie dojadą? A co do kluczy to jeżeli leciałeś kilkanaście kont na raz to chyba jasne, że drogą dedukcji uznali, że jesteś handlarzem.
1. mam jedno konto HB od lat
2. żadnych refów nie robiłem
3. większość łowców próbuje VPN, bo zawsze coś można urwać z ceny.
4. czasem kupuję drugiego bundla i daję kody na steama żony
5. niektóre gry, które miałem lub mnie nie interesowały wystawiałem na bazarze z kodem steam, jak większość łowców
6. tydzień temu wszystkie moje płatności kartą przez Paypal były ignorowane, stąd support.

Ton supportu HB bardzo zbliżony do Twojego.
Skąd Ci się biorą oszczerstwa o kilkunastu kontach, Ziomek?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 38 razy
Kontakt:

30 maja 2020, o 01:41

gaszalottii pisze:
30 maja 2020, o 00:23
RoyKeane pisze:
29 maja 2020, o 21:00
Ziomek, nabijałeś sobie refy i korzystałeś z VPNa, myślałeś, że cie nie dojadą? A co do kluczy to jeżeli leciałeś kilkanaście kont na raz to chyba jasne, że drogą dedukcji uznali, że jesteś handlarzem.
1. mam jedno konto HB od lat
2. żadnych refów nie robiłem
3. większość łowców próbuje VPN, bo zawsze coś można urwać z ceny.
4. czasem kupuję drugiego bundla i daję kody na steama żony
5. niektóre gry, które miałem lub mnie nie interesowały wystawiałem na bazarze z kodem steam, jak większość łowców
6. tydzień temu wszystkie moje płatności kartą przez Paypal były ignorowane, stąd support.

Ton supportu HB bardzo zbliżony do Twojego.
Skąd Ci się biorą oszczerstwa o kilkunastu kontach, Ziomek?

2. "Additionally, there appears to be some suspicious activity associated with this account and abuse of our subscription referral program". Nabijałeś sobie jakoś refy, a przynajmniej tak twierdzi support HB.
3. Nope, większość ŁG jednak z VPNa nie korzysta, bo to jednak łamanie regulaminu większości usług = ban.

HB ot tak sobie nie blokuje konta i nie oznacza go jako "fraud". Musiałeś mocno naginać regulamin stąd też spadłeś z rowerka.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 11 razy
Kontakt:

30 maja 2020, o 10:38

To co piszą to nieprawda. Chyba, że traktują przekazanie całego zysku na gg.deals.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

31 maja 2020, o 16:01

Hej, mam pytanie, bo dawno nie płaciłem za Monthly i mam teraz zagwozdkę. Dostałem komunikat o tym, że muszę na nowo PayPala połączyć, bo nie mogą ściągnąć kasy automatycznie - no to zrobiłem. Pisało przy tym, że muszę mieć podpiętą kartę jako źródło płatności, ale w pierwszej kolejności będą sprawdzać saldo. No to patrzę - dolary mam, będzie okej. Odnowiłem subskrypcję i faktycznie ściągnęło część z salda - ale w złotówkach (!), a resztę z karty -.- Czy przy HB zawsze tak jest i nie pobierze mi tych dolców, co mam je na PP, czy można to jakoś ustawić?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

31 maja 2020, o 17:30

Niriles pisze:
31 maja 2020, o 16:01
Hej, mam pytanie, bo dawno nie płaciłem za Monthly i mam teraz zagwozdkę. Dostałem komunikat o tym, że muszę na nowo PayPala połączyć, bo nie mogą ściągnąć kasy automatycznie - no to zrobiłem. Pisało przy tym, że muszę mieć podpiętą kartę jako źródło płatności, ale w pierwszej kolejności będą sprawdzać saldo. No to patrzę - dolary mam, będzie okej. Odnowiłem subskrypcję i faktycznie ściągnęło część z salda - ale w złotówkach (!), a resztę z karty -.- Czy przy HB zawsze tak jest i nie pobierze mi tych dolców, co mam je na PP, czy można to jakoś ustawić?
Może dlatego nie pobrało dolarów, bo teraz są ceny w euro? Więc jak nie miałeś euro w saldzie, to pobrali z głównego salda złotówkowego (plus resztę z karty jak zabrakło). No chyba, że masz plan Classic, to wtedy dalej masz 12 dolarów i powinno z salda dolarowego.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

31 maja 2020, o 17:44

Noir pisze:
No chyba, że masz plan Classic, to wtedy dalej masz 12 dolarów i powinno z salda dolarowego.
No właśnie mam plan Classic i cenę w dolarach.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

31 maja 2020, o 18:37

Niriles pisze:
31 maja 2020, o 17:44
Noir pisze:
No chyba, że masz plan Classic, to wtedy dalej masz 12 dolarów i powinno z salda dolarowego.
No właśnie mam plan Classic i cenę w dolarach.

To może saldo dolarowe musi być ustawione jako saldo podstawowe (a masz pewnie w tym momencie złotówkowe jako podstawowe).
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

4 cze 2020, o 09:56

"Valid until Jun 5, 2020, 10:00:00 AM" to która to godzina naszego czasu wg HB? Mam kupon na darmowego Choice'a, i chętnie nie aktywowałbym bieżącego, bo mi gry nie pasują. Czy załapie mi ten kupon czerwcowego Choice'a, czy akurat wygaśnie w momencie jego wystartowania?
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 102 razy
Podziękowania: 72 razy
Kontakt:

4 cze 2020, o 10:48

Humble ma biuro w San Francisco. Obecnie jest tam 2 w nocy, co daje 9 godzin różnicy. Kupon straci ważność w momencie pojawienia się nowego bundle jeśli dobrze liczę. Mogę się jednak mylić co do czasu, który stosują, więc nie traktuj tego jako pewnika ;)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

4 cze 2020, o 11:48

chyba każdy kupon na chocia traci waznosc wraz z wyjsciem któregoś bundla , kwestia czy ma waznosc do najblizszego czy np tego miesiac póżniej . Ten ma 5 czerwca wiec na bank konczy sie wraz z bundlem .
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

4 cze 2020, o 14:13

Zawsze jest tak, że jeśli jakiś kupon związany z Choice (wcześniej z Monthly) jest ważny do dnia, w którym akurat zaczyna się nowa paczka, to straci on ważność dokładnie w momencie gdy ona wystartuje.
MDA
Awatar użytkownika
MDA
Hitman
Podziękował: 56 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

4 cze 2020, o 15:09

skywalker pisze:
4 cze 2020, o 09:56
"Valid until Jun 5, 2020, 10:00:00 AM" to która to godzina naszego czasu wg HB? Mam kupon na darmowego Choice'a, i chętnie nie aktywowałbym bieżącego, bo mi gry nie pasują. Czy załapie mi ten kupon czerwcowego Choice'a, czy akurat wygaśnie w momencie jego wystartowania?
Nie łapie. Wygaśnie. 10 AM czasu Pacyficznego PST.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

5 cze 2020, o 19:18

Możesz nas łaskawie oświecić, i powiedzieć co Twój post wnosi do wątku o HB i co ma z nim wspólnego?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

5 cze 2020, o 19:21

Gruz, nie bundle. Dokładnie to wnosi.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

5 cze 2020, o 19:24

Gryphonheart pisze:
5 cze 2020, o 19:18
Możesz nas łaskawie oświecić, i powiedzieć co Twój post wnosi do wątku o HB i co ma z nim wspólnego?
Obstawiam iż wyraża on niezadowolenie z bundla tegoż właśnie osobnika.
ODPOWIEDZ