Humble Bundle – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Zabrania się otwierania zapisów na Happy Hours, bądź jakiekolwiek wspólne zakupy bundli bez konsultacji z administracją.
2. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych (np . z Macappdeals).

Re: Humble Bundle – temat ogólny

Postprzez Armin » wczoraj, o 15:18

sergeron napisał(a):To ja jeszcze dodam, że chyba nie trzeba kupować bundla, żeby włączyć subskrypcję. Jak miałem nieaktywną i chciałem tego z Crashem wziąć, to kojarzę, że najpierw włączyła się subskrypcja i dopiero po włączeniu musiałem kliknąć Pay Now, więc w teorii można włączyć suba i spauzować. Wtedy powinno się to liczyć jako aktywna. Nie jestem jednak tego pewny, więc jak ktoś i tak chce wziąć tego crasha a ma teraz nieaktywną, to mógłby sprawdzić.

Obrazek
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Medale: 6
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: -35
Ostrzeżenia: 2
2

Re: Humble Bundle – temat ogólny

Postprzez Raffael » wczoraj, o 18:16

warhameron napisał(a):Ciekawe czy dadzą jakąś zniżkę or bonus na roczny abo?

W tamtym roku zniżka była dla nowych ale można ją było kupić jako gift. Jeżeli niedługo uruchomią Humble Choice to wtedy takiej opcji nie będzie, bo nowy użytkownik nie będzie uprawniony do pakietu Classic a tym samym roczny abonament będzie dla niego droższy.
  • 0

Obrazek
Raffael
Wiedźmin

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 10

Poprzednia strona

Powrót do Bundle