Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

8 lis 2019, o 19:10

Humble Choice startuje 6 grudnia. Pamiętajcie o kupieniu subskrypcji przed tym terminem :dziadek:
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 72 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

Re: Humble Bundle – temat ogólny

8 lis 2019, o 19:11

Dostałem właśnie maila od HB:
"On December 6, 2019 at 10:00 am PT, Humble Monthly will become Humble Choice."
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

8 lis 2019, o 19:19

Jeśli obecny miesiąc mam spauzowany, to będę się kwalifikował do Classica od 06.12?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

8 lis 2019, o 19:41

ludi108 pisze: Jeśli obecny miesiąc mam spauzowany, to będę się kwalifikował do Classica od 06.12?
Tak, ważne że masz aktywną subskrypcję.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

8 lis 2019, o 19:43

Dzięki za info :)
aRo
Awatar użytkownika
aRo
Predator
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 29 razy
Kontakt:

9 lis 2019, o 01:43

"You will lose access to your Classic plan and benefits if you choose to cancel your subscription at any point after or prior to the release of Humble Choice."
Żeby się ktoś na tym nie przejechał - już teraz nie wolno przerwać suba, można co najwyżej dać pauzę.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

14 lis 2019, o 19:54

Dostałem maila z 3$ zniżką (wreszcie, po tylu latach) na Monthly.

Po kliknięciu linka w mailu pojawia się takie coś:

Obrazek

Mam rozumieć, że jak nie dam opcji z "Send me a gift link." to i tak później będę mógł wygenerować giftlinka dla poszczególnych gier?

Natomiast " I understand this is a recurring subscription of $12", to chodzi im o to, że po prostu zgadzam się na subskrypcję za 12$ w następnych miesiącach? Trochę dziwne, skoro przechodzą na Choice.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

15 lis 2019, o 11:41

Cypek pisze: Mam rozumieć, że jak nie dam opcji z "Send me a gift link." to i tak później będę mógł wygenerować giftlinka dla poszczególnych gier?
Tak, będziesz mógł. Jak wybierzesz "Send me a gift link" to kupujesz subskrypcję nie dla siebie, tylko dostajesz ją w formie gifta który przekazujesz komuś.
Cypek pisze: Natomiast " I understand this is a recurring subscription of $12", to chodzi im o to, że po prostu zgadzam się na subskrypcję za 12$ w następnych miesiącach? Trochę dziwne, skoro przechodzą na Choice.
Tak, o to chodzi. Ale kupując tego Monthly zaklepujesz sobie w Choice pakiet Classic właśnie za 12$, tak długo jak nie anulujesz subskrypcji.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

15 lis 2019, o 13:32

otis_d pisze: Zakupiłem pierwszy raz monthly. Podpiąłem wcześniej revoluta do paypala, podczas płatności wybrałem USD jako walutę do zapłaty i ładnie poszło z karty. No i jest info:
Your next billing date is November 29, 2019. You will be billed $12.00 using PayPal.
Czy jeśli będą chcieli pobrać kasę przez PayPal, to automatycznie będzie wybrana taka sama waluta? A jeśli nie, to czy da się ewentualnie manualnie zapłacić, żeby płatność poszła jak należy?
Podbijam pytanie. I przy okazji mam kolejne.

Rozumiem, że jak odpale ten darmowy miesiąc monthly to zostanę zasubskrybowany. Jednak chciałbym od razu anulować. Dostanę normalnie późniejsze unlocki?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

15 lis 2019, o 19:21

otis_d pisze: Dostanę normalnie późniejsze unlocki?
Tak, dostaniesz pozostałe gry.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

21 lis 2019, o 09:36

Podpiąłem sobie revoluta pod kartę Curve (ta co łowcy reklamowali) i kupiłem Monthly bez problemu. Podoba mi się ta karta XD
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 44 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

21 lis 2019, o 14:29

otis_d pisze:
otis_d pisze: Zakupiłem pierwszy raz monthly. Podpiąłem wcześniej revoluta do paypala, podczas płatności wybrałem USD jako walutę do zapłaty i ładnie poszło z karty. No i jest info:
Your next billing date is November 29, 2019. You will be billed $12.00 using PayPal.
Czy jeśli będą chcieli pobrać kasę przez PayPal, to automatycznie będzie wybrana taka sama waluta? A jeśli nie, to czy da się ewentualnie manualnie zapłacić, żeby płatność poszła jak należy?
Podbijam pytanie. I przy okazji mam kolejne.

Rozumiem, że jak odpale ten darmowy miesiąc monthly to zostanę zasubskrybowany. Jednak chciałbym od razu anulować. Dostanę normalnie późniejsze unlocki?
Co do PP i Revoluta z monthly to mi normalnie ładnie z paypal z podpietym RV przy pierwszym miesącu naliczało 12 usd, ale jak już samo brało z subskrypcji to pln i przelicząło mi po kursie PP. Support PP mi napisał żebym u nich przestawił kartę RV na USD jako domyslną walutę to będzie dobrze, tak zrobiłem teraz, ale jeszcze mi nie pobrało kasy i nie wiem jakie będą rezultaty. Ale większości ludzi normalnie pobiera a mi się jakoś tak trafiło. Ale support Paypala zawsze mi zwracał różnice w przewalutowaniu potem jak się upomniałem.

Niedługo mi przyjdzie Curve i chyba po prostu przestawię na Curve'a monthly.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 96 razy
Podziękowania: 35 razy
Kontakt:

21 lis 2019, o 17:11

Raffael pisze: Podpiąłem sobie revoluta pod kartę Curve (ta co łowcy reklamowali) i kupiłem Monthly bez problemu. Podoba mi się ta karta XD
A ja sobie podpiąłem Twisto pod Curve xD. I szkoda, bo mi z pkt nie pobrało a zapisało na poczet przyszłych opłat :/. Szkoda zapłaci się w grudniu xD
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

21 lis 2019, o 17:30

Maikeru pisze:
Raffael pisze: Podpiąłem sobie revoluta pod kartę Curve (ta co łowcy reklamowali) i kupiłem Monthly bez problemu. Podoba mi się ta karta XD
A ja sobie podpiąłem Twisto pod Curve xD. I szkoda, bo mi z pkt nie pobrało a zapisało na poczet przyszłych opłat :/. Szkoda zapłaci się w grudniu xD
Wybierz w Twisto daną transakcję i kliknij opłać z punktów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 96 razy
Kontakt:

22 lis 2019, o 22:33

RoyKeane pisze:
Maikeru pisze:
Wybierz w Twisto daną transakcję i kliknij opłać z punktów.
O dzięki wielkie za poradę :)
Awatar użytkownika
Łowca

24 lis 2019, o 12:43

Prośba o jakąś radę.
Założyłem konto na HB. Chcę kupić Monthly, płacę kartą. Przychodzi prośba o zweryfikowanie telefonu. Podaję, dostaję kod, wpisuję. Wyskakuje info, że coś tam muszą sprawdzić i mam czekać. Po paru godzinach dostaję maila, że moja płatność nie może być przetworzona bo wystąpił jakiś problem i tyle.
Spróbowałem zapłacić paypalem, identyczny przebieg całej sytuacji. Nawet spróbowałem kartą brata i to samo.
Karta jak i paypal są bez zarzutu, płaciłem nimi w internecie wielokrotnie, zarówno na polskich jak i zagranicznych sklepach.
O co im chodzi? Że to mój pierwszy zakup na HB i dlatego nie puszczają? No ale nie będę specjalnie kupował czegoś innego by potem móc kupić Monthly.

Do supportu napisałem ticketa we wtorek i do teraz brak odpowiedzi, więc myślałem że może wy mi coś poradzicie.
Swoją drogą, kumpel tydzień temu również kupił pierwszy raz Monthly (i on mnie namówił bym kupił też, żeby zaklepać sobie plan Classic po zmianach) i o dziwo żadnego problemu. Płacił kartą i płatność przeszła od razu, bez żadnej weryfikacji.

Spotkał się ktoś już z taką sytuacją? A może jak dodam do konta HB dwuetapową weryfikację to mi pozwolą kupić? Da to coś?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

24 lis 2019, o 13:10

Jaka karta? Bo HB nie toleruje prepaidów typu Revolut.
Awatar użytkownika
Łowca

24 lis 2019, o 13:20

GThoro pisze: Jaka karta? Bo HB nie toleruje prepaidów typu Revolut.
Normalna karta do konta Aliora. W przypadku próby kartą brata również karta do konta Santander. Więc tu nie problem. Zresztą tak jak pisałem paypal też odrzuciło.

Z prepeidami to wiem, że nie można używać. Zresztą przy Revolucie by mi raczej odrzuciło płatność od razu, a tutaj niby akceptuje, każe weryfikować telefon a dopiero później po sprawdzeniu przez ich support jest odrzucana.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 86 razy
Podziękowania: 54 razy
Kontakt:

24 lis 2019, o 23:09

Giereczki z Humble Choice prawdopodobnie wyciekły:
Spoiler:pokaż
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

24 lis 2019, o 23:28

Seyonne pisze: Giereczki z Humble Choice prawdopodobnie wyciekły:
Spoiler:pokaż
Skąd info?
Bo jeśli się sprawdzi, to jestem całkiem zadowolony - jakieś 5-6 z tych tytułów chętnie bym ograł :)
ODPOWIEDZ