[CS:GO] Tematyczny Hyde Park

Zagrajmy razem!
Regulamin forum
Regulamin działu rozgrywki sieciowe

1. Prosimy o nie tworzenie kilku wątków dla tej samej gry z wyjątkiem tych, które dostępne są na różne platformy.
2. Prosimy używanie tagów z oznaczeniem platformy ([PC], [PS3], [X360] etc.) na początku tytułu każdego tematu.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

19 lis 2019, o 12:35

Taka cisza a przecież wyszła nowa operacja , do tego de_cache w matchmakingu , zmiany na vertigo itp:

http://www.counter-strike.net/shatteredweb

https://blog.counter-strike.net/index.p ... /11/26310/

Nareszcie !
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

Re: [CS:GO] Tematyczny Hyde Park

19 lis 2019, o 12:39

Łoo Panie Ludziska się tak rzucili na tą operacje/przepustke, że czasu nie mieli żeby coś tu pisać ;) Ja tam od )):30 do 6 rano pykałem i jestem ogólnie całkiem zadowolony z tej operacji. Główne kolorki są moimi ulubionymi w cs go (purple) mmmmm No trafiło twraz to Volvo w moje gusta :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 27 razy
Kontakt:

19 lis 2019, o 13:25

Kampania jest na singla czy tylko co op ?

Kiszka znowu na siłę co op zrobili nie wiem po co i na co.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

19 lis 2019, o 17:42

Droższa przepustka, cena skrzynki na starcie niska a osobą która cieszy się z kolorków nie jestem więc słaba opcja dla mnie
Awatar użytkownika
Łowca

19 lis 2019, o 18:43

Zwiększyli cenę, a contentu jakoś mniej. Dodali żarówiaste skórki, które mnie nie kręcą, widać zwrot w stronę Fortnite. Będzie to pierwsza operacja, którą ominę. Jak dla mnie to krok w złą stronę.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

19 lis 2019, o 23:11

Skończyłem z CS i wydali operacje XD Trudno, jakoś przeżyję xd
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

20 lis 2019, o 01:13

Do tej pory zakup każdej operacji mi się zwracał z nawiązką, tu mam wątpliwości. Chyba sobie odpuszczę. ; p
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

20 lis 2019, o 06:58

żeby dostać skrzynkę trzeba mieć wykupioną operację
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

20 lis 2019, o 12:52

Pod koniec operacji będzie przecena -75% i innej opcji zakupu nie widzę.
Drogo, nic nie oferuje, skrzynki słabiutkie.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 15 razy
Kontakt:

20 lis 2019, o 13:09

Czyli cebularze mogą zrobić all misje przez 16 tygodni, a na koniec kupić za 1/4 ceny i zgarnąć nagrody :D Osobiście i tak spasuje, nie mam ochoty uganiać się za kimś do co opa.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

20 lis 2019, o 14:13

warhameron pisze: Czyli cebularze mogą zrobić all misje przez 16 tygodni, a na koniec kupić za 1/4 ceny i zgarnąć nagrody :D Osobiście i tak spasuje, nie mam ochoty uganiać się za kimś do co opa.
Ale niema oficjalnego info ze bedzie -75% , kolega wyzej pewnie bazuje swoja wypowiedz na poprzedniej operacji bez żadnego kontentu .
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

20 lis 2019, o 14:33

Monek22 pisze: kolega wyzej pewnie bazuje swoja wypowiedz na KAŻDEJ poprzedniej operacji bez żadnego kontentu .
Poprawiłem :trollface:
Zawsze tak było i zapewne tym razem będzie tak samo.

Zresztą...oficjalnego info? O tym, że na koniec będzie taniej? Jakimi mistrzami marketingu musiałyby być osoby puszczające takie info w eter :E
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

20 lis 2019, o 15:03

Grobel pisze:
Monek22 pisze: kolega wyzej pewnie bazuje swoja wypowiedz na KAŻDEJ poprzedniej operacji bez żadnego kontentu .
Poprawiłem :trollface:
Zawsze tak było i zapewne tym razem będzie tak samo.

Zresztą...oficjalnego info? O tym, że na koniec będzie taniej? Jakimi mistrzami marketingu musiałyby być osoby puszczające takie info w eter :E
No tak ale w poprzednich operacjach misje dawały tylko expa do lvlowania żetonu , jakby teraz zrobili taka zniżkę na koniec i jeszcze odblokowywała by ona wszystkie nagrody , to przecież to by było oplucie wszystkich i to dopiero by musiał zrobić mistrz marketingu żeby coś tak zj**ać.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

20 lis 2019, o 15:42

Przecież to gierkowy standard, że ja się poczeka, to się ma to samo znacznie taniej. ; p
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

20 lis 2019, o 16:21

Kadaj pisze: Przecież to gierkowy standard, że ja się poczeka, to się ma to samo znacznie taniej. ; p
Jakiś przykład? Bo np teraz sie skonczył event w lola działający na tej samej zasadzie i żadnej przeceny nie było na przepustke. W fortnicie też nie slyszałem żeby były jakies promocje na karnet bojowy.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

20 lis 2019, o 17:10

Monek22 pisze: No tak ale w poprzednich operacjach misje dawały tylko expa do lvlowania żetonu(...)
Przecież w hydrze były nagrody, a nie tylko exp do żetonu.
Ale rzeczywiście, możliwe że po przejściu na f2p zmienią podejście.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

20 lis 2019, o 17:17

Grobel pisze:
Monek22 pisze: No tak ale w poprzednich operacjach misje dawały tylko expa do lvlowania żetonu(...)
Przecież w hydrze były nagrody, a nie tylko exp do żetonu.
A no tak nie wiedziałem że ktoś bierze gówno drop broni za 10 groszy jako nagroda ;p + czasami skrzynka hydra . Ale i tak kluczowa sprawa ze dostęp do tego miałeś tylko z kupioną operacją. wiec jak kupiłęs na koniec operacji na -75% to w zasadzie nic oprócz żetonu nie dostawałeś . A tutaj twierdzisz że będzie promocja -75% z możliwością odebrania całego kontentu bez opłaty za gwiazdki .
Promocja jest możliwa, ale tylko wtedy jeżeli żeby wykorzystać gwiazdki z danego tygodnia , musisz mieć operacje a jak nie wykorzystasz to przepadają ,a nie stackują sie . w tedy jak najbardziej sam bym obstawiał na 100% że taka zniżka będzie , przecież to idealna zachęta żeby ludzie wykupili wszystkie gwiazdki za hajs i extra profit dla valva to faktycznie decyzja dobra marketingowo :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

21 lis 2019, o 12:02

O co się kolego sprzeczasz? Jak kupiłeś na koniec operacji, to nadal byłeś w stanie robić misje i odebrać sobie z nich drop.
O wartości nagród nie ma sensu się wypowiadać, bo to samo można powiedzieć o tej operacji.
Czy operacje pod sam koniec kupimy taniej? Patrząc przez pryzmat ostatnich - pewnie kupimy. Czy odblokuje całą zawartość, czy umożliwi realizacje części misji - zobaczymy.
Jak dla mnie na tą chwilę jest zbędny wydatek.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

4 gru 2019, o 12:39

Szczerze powiedziawszy wątpię by operacja miała zniżkę -75% , mi wczoraj wyleciał skin ct za 34zł , wcześniej skrzynki,naklejki,skiny (jakaś pompa po 10zł, itp) , po sprzedaży wszystkiego operację już bym miał zwróconą ale model ct wolę zatrzymać bo fajnie to wygląda. Nie nastawiałbym się na zniżkę , poprzednie operacje były w momencie gdy gra nie była F2P, raczej nie bez powodu można wykonywać misje bez przepustki , wcześniej tak nie było.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 20 razy
Kontakt:

16 gru 2019, o 12:24

Dzień dobry wieczór,
Przychodzę do was z zapytaniem - znajomy dziś dostał blokadę VAC poprzez nadzór, z tym ze blokada została nadana na inne konto ze spokrewnionym numerem telefonu, nie bezpośrednio na jego konto, ale jego konto takze zostało zablokowane.
I teraz pytanie - w jaki konkretnie sposób?

1) Czy Steam Support udostępni wykaz kont z tym właśnie spokrewnionym numerem aby dowiedzieć się kto sprowokował bana? Jeśli nie, z powodu bana, to jak podejść ich aby udostępnili ten wykaz nie wspominając o banie? Po prostu które konta uzywają spokrewnionego numeru telefonu.
2) Czy mozliwe, aby ten ban był z powodu family sharing biblioteki?
3) Jeśli dobrze rozumiem, wystarczy znać numer telefonu ofiary, dodać go sobie do Steam i juz mozemy taką osobę wrobić w bana?
ODPOWIEDZ