Muve.pl - oficjalny temat

Informacje z pierwszej ręki!

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. W tym dziale nowe wątki tworzy tylko administracja forum
2. Przedstawiciele sklepów proszeni są o uprzedni kontakt z naszym serwisem celem weryfikacji i przyznania specjalnej rangi
3. Dział ten będzie rygorystycznie moderowany. Zakazuje się obrażania przedstawicieli oraz ich sklepów. Zakazuje się robienia czarnego PR. Wszelkie zapytania należy kierować w kulturalny sposób.
4. Forum nie służy do kontaktów z supportem. Jeżeli oczekujecie rozwiązania waszych problemów to skontaktujcie się bezpośrednio z działem pomocy w odpowiednim sklepie.

Re: Muve.pl - oficjalny temat

Postprzez MDA » 20 lut 2019, o 21:46

Arisu98 napisał(a):Hej! Zastanawiam się właśnie nad złożeniem pierwszego zamówienia w muve, ale nieco się boję, bo natrafiłam w necie na sporo naprawdę skrajnych opinii odnośnie sklepu. Stąd moje pytanie: polecacie korzystanie z niego? Powinnam na coś szczególnie uważać? Macie jakieś uwagi i sugestie odnośnie zamawiania tam produktów?
Z góry dzięki za odpowiedź ^^

Korzystam dość często a kiedyś bardzo często. To chyba najlepszy tego typu sklep w PL,choć nie najtańszy. Kompletnie odradzam Empik. Natomiast z Muve, zawsze dawało się dogadać, nawet jeśli czymś podpadli to support jest dostępny i przyjazny. Polecam.
  • 0

Pamiętajcie o III Aksjomacie!
MDA
Hitman

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: 16

Postprzez kmpt » 20 lut 2019, o 21:51

Arisu98 napisał(a):Powinnam na coś szczególnie uważać?

Tak. Nie zamawiaj podczas świąt i black friday :E Legenda głosi, że niektórzy jeszcze czekają na planszówki zamówione podczas BF ;)
  • 0

CPU: AMD Phenom II X3 720 @ Phenom II X4 20 3,4 Ghz MOBO: MSI 870-C45 RAM: (4x) 2GB OCz Low Voltage 1333Mhz GPU: GeForce GTX 760 4GB HDD: Samsung HD502HJ DVD: ASUS DVD-E616A2 PSU: SuperFlower SF-550P14XE CASE: Fractal Core 3000
kmpt
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 25

Postprzez Arisu98 » 20 lut 2019, o 23:55

MDA napisał(a):Korzystam dość często a kiedyś bardzo często. To chyba najlepszy tego typu sklep w PL,choć nie najtańszy. Kompletnie odradzam Empik. Natomiast z Muve, zawsze dawało się dogadać, nawet jeśli czymś podpadli to support jest dostępny i przyjazny. Polecam.

W takim razie jestem spokojniejsza. Dziękuję za opinię. W sumie z Empikiem akurat jeszcze nie miałam jakiś niemiłych sytuacji. Zdarzyły im się może dwie wpadki, które zostały właściwie błyskawicznie rozwiązane. Plus mile wspominam moment, gdy właściwie przypadkiem wyłapałam u nich pudełko z Watch Dogs 2 Gold Edition za niecałe 100zł, gdy normalnie kosztowało 300zł xd

kmpt napisał(a):Tak. Nie zamawiaj podczas świąt i black friday :E Legenda głosi, że niektórzy jeszcze czekają na planszówki zamówione podczas BF ;)

Hah zapamiętam i zaznaczę sobie w kalendarzu przedział czasowy kiedy nie zamawiać :lol:
  • 0

Arisu98
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez sergeron » 20 lut 2019, o 23:59

Empik to głównie słynie z tego, że anuluje zamówienia. Niektórzy już nawet przestają próbować zamawiać stamtąd coś w promocji, bo wiadomo, że to tylko niepotrzebna strata czasu.
  • 0

sergeron
VIP

Medale: 6
VIP (1) 500 (1) 1000 (1)
2000 (1) 3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 73

Postprzez robart_ » 23 lut 2019, o 14:03

do czego to doszło że ktoś tutaj pyta czy muve to bezpieczny sklep choć dla mnie to była bardziej jakaś nieudolna prowokacja

pozostając w temacie nieszczęsnego złota mnie ciekawi inna sprawa, co z preorderami ? czy za opłacone już zamówienia dostaniemy złoto ? jakiś rabat ? jeśli nie to dlaczego można dalej zamawiać gry z datą premiery po 25 lutego ?

Co proponujecie w zamian?
Brak złota wpłynie pozytywnie na ceny produktów w naszym sklepie. Dodatkowo, pracujemy nad rozwiązaniami, które uatrakcyjnią zakupy w muve.pl.

a i jakieś bonusy do The Division 2 by się przydały, weźcie przykład z naszych sąsiadów

Obrazek
Obrazek
Obrazek
  • 0

robart_
Predator

Reputacja: 22

Postprzez robart_ » 1 mar 2019, o 21:56

bonusy do preorderów RAGE 2 a u nas tylko wysoka cena

Obrazek Obrazek Obrazek
  • 0

robart_
Predator

Postprzez Armin » 1 mar 2019, o 22:06

ładny kolor koszulki, chodziłbym w niej do kościoła : )
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: -33

Postprzez Armin » 9 mar 2019, o 11:58

mam pytanie za co w waszym sklepie można zapłacić paypalem, bo kilka miesiecy temu kupilem gre cyfrową/klucz i nie można było zapłacić paypalem i to samo teraz tydzien temu kupilem gre pudelkową (ancestors legacy wydanie mieszka) i to samo, w opcjach płatnosci nie było paypala

po drugie dziękuję za gratisy do wyżej wymienionej gry w postaci pocztówek i soundtracka z fallout 4, skąd wiedzieliscie że aktualnie go ogrywam ;d
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: -33

Postprzez Refty » 10 mar 2019, o 14:45

Ja również dziękuję za gratisy z Fallout 4 :) Skąd wiedzieliście, że nie mam tej gry :D I co niby mam tą grę nabyć, ok ale musi być tanio! :D
  • 0

Obrazek
Refty
Predator

Medale: 3
Reputacja: 66

Postprzez uncle_alfred » 11 mar 2019, o 22:31

Hello, jak wygląda sprawa z dostarczeniem pudełek z przedsprzedaży w muve?
Bo ostatnią rzeczą na jaką chce się nadziać, to Sekiro które trafia do mnie w poniedziałek, gdy muszę iść do pracy. O ile pamiętam, gdy brałem Dark Souls 3 i Dragons Dogma to przychodziły do mnie jakoś w dniu premiery, ale było to ponad 2 lata temu i szczerze mówiąc pamiętam to jak przez mgłę.
  • 0

uncle_alfred
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez robart_ » 15 kwi 2019, o 20:08

właśnie czytam że mając wykupiony filmweb+ można wygenerować 3 kody zniżkowe na tytuły cyfrowe w muve :) może ktoś skorzysta choć szczerze wątpię, pudełko jeszcze jako tako ale cyfrówka

Obrazek
https://www.filmweb.pl/plus

Przypominamy, że do zdobycia dodatki preorderowe w sklepach stacjonarnych.
• Oryginalna koszulka RAGE 2 w sklepach sieci Media Expert
• Rękaw z tatuażami RAGE 2 w sklepach sieci Media Markt
• Flaga RAGE 2 Good Squad w sklepach sieci Euro RTV AGD

a w muve tylko wysoka cena :gwizdany:
  • 0

robart_
Predator

Postprzez Seyonne » 15 kwi 2019, o 22:24

Chyba nawet pracownika zwolnili co tu z nami gadał, żeby zaoszczędzić :D
  • 0

Seyonne
Robin Hood

Reputacja: 2

Postprzez robart_ » 27 kwi 2019, o 20:16

Obrazek

wygląda że zaktualizowano opis gry i pudełko w Polsce zawierać będzie kod na bethesda.net

Brak dysku, wymagane konto Bethesda.net oraz pobranie danych z sieci, pudełko zawiera kod umożliwiający pobranie danych z Bethesda.net. Dostęp do gry wymaga posiadania konta Bethesda.net oraz szerokopasmowego łącza internetowego. Dostęp do niektórych funkcji wymaga posiadania stabilnego połączenia poprzez szerokopasmowe łącze.

https://muve.pl/sklep/pc/strzelaniny/ra ... nus,435638

powodzenia w sprzedaży na tę platformę za 239,90 zł :E na plus że zeszliście z ceną kolekcjonerki o jakieś 60 zł

a tu śmiglik w użyciu
https://www.youtube.com/watch?v=dioZvnTZtlY
  • 0

robart_
Predator

Poprzednia strona

Powrót do Kontakt z przedstawicielami branży