G2A.com - oficjalny temat

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Administrator
Discord: remike#9022
Podziękował: 570 razy
Podziękowania: 86 razy
Kontakt:

29 kwie 2014, o 15:25

W tym temacie możecie skontaktować się z przedstawicielem sklepu G2A.com. Pytania mogą dotyczyć zarówno ofert G2A jak i wyprzedaży Paypal Gaming Sale.

Tradycyjnie proszę o kulturalne zadawanie pytań. Posty o nieodpowiedniej treści będą usuwane.

Aha - zapomniałem dodać. Pytania zadajemy oczywiście w języku polskim. :)
Awatar użytkownika
Przedstawiciel

Re: G2A.com - oficjalny temat

29 kwie 2014, o 15:34

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Zapraszam do zadawania pytań dotyczących naszej oferty, promocji
oraz wszelkich nurtujących Was tematów związanych z naszą stroną.
Pozwolę sobię też wrzucić od czasu do czasu informacje dotyczące naszych aktualnych promocji ;).
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 21 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

29 kwie 2014, o 15:38

Może ja zacznę. Nigdy jeszcze nie kupowałem w tym sklepie, więc czy jak towaru nie ma w magazynie to czy istnieje coś w rodzaju rynku, na którym możemy złożyć zamówienie u innych użytkowników?
Awatar użytkownika
Przedstawiciel

29 kwie 2014, o 15:46

Witam, owszem. Opcja nazywa się u nas Marketplace. Ogólnie rzecz biorąc wiele tytułów dostępnych u nas można też zakupić od innych użytkowników. Przy cenie każdego takiego produktu znajduje się rozwijane menu z którego można wybrać ofertę od danego użytkownika. Program działa też w drugą stronę i swoje nieużywane klucze można sprzedać.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

29 kwie 2014, o 18:19

2 pytanie ode mnie.
1) Co w przypadku, gdy ktoś z "Community" sprzeda klucz zużyty (duplikat)?
2) Czy da się zmienić jakoś wyświetlanie listy gier? To domyślne jest jednym słowem żałosne.
Awatar użytkownika
Przedstawiciel

30 kwie 2014, o 09:36

komarEX pisze: 2 pytanie ode mnie.
1) Co w przypadku, gdy ktoś z "Community" sprzeda klucz zużyty (duplikat)?
2) Czy da się zmienić jakoś wyświetlanie listy gier? To domyślne jest jednym słowem żałosne.
Witam.
1) Przy zakupie na Marketplace doradzamy skorzystanie ze swoistego zabezpieczenia nazwanego przez nas G2A Shield, jest ono domyślnie zaznaczone przy każdym zakupie i sprawia, że jesteśmy w stanie zweryfikować czy sprzedawany klucz działa/nie został wykorzystany. Jeśli kod w jakikolwiek sposób nie działa - zwracamy pieniądze.
2) Na stronie dostępne są filtry za pomocą których można zawężyć listę, można wybrać określoną platformę, gatunek gry, zakres cenowy oraz inne kategorie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

30 kwie 2014, o 10:59

G2A.COM pisze:
komarEX pisze: 2) Czy da się zmienić jakoś wyświetlanie listy gier? To domyślne jest jednym słowem żałosne.
2) Na stronie dostępne są filtry za pomocą których można zawężyć listę, można wybrać określoną platformę, gatunek gry, zakres cenowy oraz inne kategorie.
koledze chyba nie chodziło o filtrowanie ale o sam układ graficzny. Ja żeby sie połapac o co tam chodzi musiałem tutorial ogladać ;]
Awatar użytkownika
Łowca

30 kwie 2014, o 11:32

Pytanie do przedstawiciala. Rzecz która pewnie nurtuje wielu uzytkownikow tego forum.
Czy kupując na Waszej stronie dostanę polski dowód zakupu, paragon lub FV? Jestescie polska firmą to pownniscie takie wydawać , z polskim Vatem rzecz jasna.
Jeżeli takiego nie dostanę to czy jakikolwiek dostanę i z jaką stawka podatkową?
Proszę o odpowiedź.
Awatar użytkownika
Przedstawiciel

30 kwie 2014, o 13:27

czarny pisze: Pytanie do przedstawiciala. Rzecz która pewnie nurtuje wielu uzytkownikow tego forum.
Czy kupując na Waszej stronie dostanę polski dowód zakupu, paragon lub FV? Jestescie polska firmą to pownniscie takie wydawać , z polskim Vatem rzecz jasna.
Jeżeli takiego nie dostanę to czy jakikolwiek dostanę i z jaką stawka podatkową?
Proszę o odpowiedź.
Witam,
jako że działamy jako platforma sprzedażowa i zdecydowana większośc z oferowanych na stronie produktów pochodzi od naszych partnerów (nawet te, które oznaczone są jako nasze oferty pochodzą od partnerów z tą różnicą, że współpracujemy z nimi od dawna i są oni już zaufani i sprawdzeni) stawka vat zależy od jakiego partnera pochodzi produkt, w większości przypadków będzie to jednak faktura vat 0%.
Awatar użytkownika
Łowca

30 kwie 2014, o 13:58

Rozumiem, czyli FV od firmy LLC zarejestrowanej w USA?
A jakbym chciał kupić produkt pochodzący od Was, z polska fv sprzedaży.
Jak mam taki produkt znalezc?

Jest to troche dziwne, że promujecie siebie jako polska spółka a wystawiecie klientom fv bez vatu?
sprzedajecie w polsce, wiec ktos ten vat bedzie musiał zapłacić. Jeżeli nie zrobicie tego Wy to bede musiał zrobić to ja.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

30 kwie 2014, o 14:10

Witam, czy powtórzy się jeszcze taka promocja na Darksiders 2 jak to miało miejsce w Paypal Gaming Sale?
Awatar użytkownika
Przedstawiciel

30 kwie 2014, o 14:35

czarny pisze: Rozumiem, czyli FV od firmy LLC zarejestrowanej w USA?
A jakbym chciał kupić produkt pochodzący od Was, z polska fv sprzedaży.
Jak mam taki produkt znalezc?

Jest to troche dziwne, że promujecie siebie jako polska spółka a wystawiecie klientom fv bez vatu?
sprzedajecie w polsce, wiec ktos ten vat bedzie musiał zapłacić. Jeżeli nie zrobicie tego Wy to bede musiał zrobić to ja.
Niestety biorąc pod uwagę liczbę partnerów nie jestem w stanie dostarczyć takich informacji od ręki.
Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnymi tytułami, napisz proszę do nas (może być nawet PW na forum) a będzie to na bieżąco sprawdzone.

Co do drugiego pytania - będąc zupełnie dokładnym promujemy się jako platforma sprzedażowa.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2014, o 14:39 przez G2A.COM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przedstawiciel

30 kwie 2014, o 14:37

grzeszabrze pisze: Witam, czy powtórzy się jeszcze taka promocja na Darksiders 2 jak to miało miejsce w Paypal Gaming Sale?

Witam, zapraszam na stronę www.paypal.com/gamingsale. Jutro wieczorem pojawią się tam nowe oferty od nas i nie tylko. Nie mogę jednak na tę chwilę zdradzić co to dokładnie będzie ;) .
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

30 kwie 2014, o 14:44

G2A.COM pisze:
grzeszabrze pisze: Witam, czy powtórzy się jeszcze taka promocja na Darksiders 2 jak to miało miejsce w Paypal Gaming Sale?

Witam, zapraszam na stronę http://www.paypal.com/gamingsale. Jutro wieczorem pojawią się tam nowe oferty od nas i nie tylko. Nie mogę jednak na tę chwilę zdradzić co to dokładnie będzie ;) .
Ok, to czekam i liczę na Darksiders 2 lub inną ciekawą niespodziankę/promocję.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

30 kwie 2014, o 16:10

@G2A.COM, jak można wypłacić swoje środki z konta które uzyskałem ze sprzedaży kluczy?
Awatar użytkownika
Przedstawiciel

30 kwie 2014, o 16:40

FraorPL pisze: @G2A.COM, jak można wypłacić swoje środki z konta które uzyskałem ze sprzedaży kluczy?

Witam, możliwy jest przelew na konto, na PayPala, można też uzyskany w ten sposób dochód zamienić na kody rabatowe do wykorzystania na naszej stronie.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

30 kwie 2014, o 17:14

G2A.COM pisze:
FraorPL pisze: @G2A.COM, jak można wypłacić swoje środki z konta które uzyskałem ze sprzedaży kluczy?

Witam, możliwy jest przelew na konto, na PayPala, można też uzyskany w ten sposób dochód zamienić na kody rabatowe do wykorzystania na naszej stronie.
U mnie niestety nic się nie dzieję po kliknięciu na Wypłać, czy też Stwórz kod promocyjny. Pisałem z tym do Supportu, ale od kilku tygodni cisza.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

30 kwie 2014, o 17:19

FraorPL pisze:
G2A.COM pisze:

U mnie niestety nic się nie dzieję po kliknięciu na Wypłać, czy też Stwórz kod promocyjny. Pisałem z tym do Supportu, ale od kilku tygodni cisza.
tydzień od sprzedaży dopiero możesz wypłacić pieniądze. Pojawiają się w available balance.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

30 kwie 2014, o 17:28

@Up, od sprzedaży minęło ~ miesiąc jak nie więcej, środki są w available balance, dowód:
http://imgur.com/8z4Uo1R
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

30 kwie 2014, o 23:44

Mam takie pytanie : Czy mogę sprzedając gift (steam gift)
4. Fill in the form below
Past link below
(Your email will be removed while processing)
i podać w tym miejscu adres gifta z humble bundle ?
ODPOWIEDZ