G2A.com - oficjalny temat

Informacje z pierwszej ręki!

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. W tym dziale nowe wątki tworzy tylko administracja forum
2. Przedstawiciele sklepów proszeni są o uprzedni kontakt z naszym serwisem celem weryfikacji i przyznania specjalnej rangi
3. Dział ten będzie rygorystycznie moderowany. Zakazuje się obrażania przedstawicieli oraz ich sklepów. Zakazuje się robienia czarnego PR. Wszelkie zapytania należy kierować w kulturalny sposób.
4. Forum nie służy do kontaktów z supportem. Jeżeli oczekujecie rozwiązania waszych problemów to skontaktujcie się bezpośrednio z działem pomocy w odpowiednim sklepie.

G2A.com - oficjalny temat

Postprzez remike » 29 kwi 2014, o 15:25

W tym temacie możecie skontaktować się z przedstawicielem sklepu G2A.com. Pytania mogą dotyczyć zarówno ofert G2A jak i wyprzedaży Paypal Gaming Sale.

Tradycyjnie proszę o kulturalne zadawanie pytań. Posty o nieodpowiedniej treści będą usuwane.

Aha - zapomniałem dodać. Pytania zadajemy oczywiście w języku polskim. :)
  • 0

remike
Administrator

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: -1337

Re: G2A.com - oficjalny temat

Postprzez G2A.COM » 29 kwi 2014, o 15:34

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Zapraszam do zadawania pytań dotyczących naszej oferty, promocji
oraz wszelkich nurtujących Was tematów związanych z naszą stroną.
Pozwolę sobię też wrzucić od czasu do czasu informacje dotyczące naszych aktualnych promocji ;).
  • 0

G2A.COM
Przedstawiciel

Reputacja: 0

Postprzez petras_36 » 29 kwi 2014, o 15:38

Może ja zacznę. Nigdy jeszcze nie kupowałem w tym sklepie, więc czy jak towaru nie ma w magazynie to czy istnieje coś w rodzaju rynku, na którym możemy złożyć zamówienie u innych użytkowników?
  • 0

petras_36
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 18

Postprzez G2A.COM » 29 kwi 2014, o 15:46

Witam, owszem. Opcja nazywa się u nas Marketplace. Ogólnie rzecz biorąc wiele tytułów dostępnych u nas można też zakupić od innych użytkowników. Przy cenie każdego takiego produktu znajduje się rozwijane menu z którego można wybrać ofertę od danego użytkownika. Program działa też w drugą stronę i swoje nieużywane klucze można sprzedać.
  • 0

G2A.COM
Przedstawiciel

Postprzez komarEX » 29 kwi 2014, o 18:19

2 pytanie ode mnie.
1) Co w przypadku, gdy ktoś z "Community" sprzeda klucz zużyty (duplikat)?
2) Czy da się zmienić jakoś wyświetlanie listy gier? To domyślne jest jednym słowem żałosne.
  • 0

komarEX
Wiedźmin

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 25

Postprzez G2A.COM » 30 kwi 2014, o 09:36

komarEX napisał(a):2 pytanie ode mnie.
1) Co w przypadku, gdy ktoś z "Community" sprzeda klucz zużyty (duplikat)?
2) Czy da się zmienić jakoś wyświetlanie listy gier? To domyślne jest jednym słowem żałosne.

Witam.
1) Przy zakupie na Marketplace doradzamy skorzystanie ze swoistego zabezpieczenia nazwanego przez nas G2A Shield, jest ono domyślnie zaznaczone przy każdym zakupie i sprawia, że jesteśmy w stanie zweryfikować czy sprzedawany klucz działa/nie został wykorzystany. Jeśli kod w jakikolwiek sposób nie działa - zwracamy pieniądze.
2) Na stronie dostępne są filtry za pomocą których można zawężyć listę, można wybrać określoną platformę, gatunek gry, zakres cenowy oraz inne kategorie.
  • 0

G2A.COM
Przedstawiciel

Postprzez Czaja » 30 kwi 2014, o 10:59

G2A.COM napisał(a):
komarEX napisał(a):2) Czy da się zmienić jakoś wyświetlanie listy gier? To domyślne jest jednym słowem żałosne.

2) Na stronie dostępne są filtry za pomocą których można zawężyć listę, można wybrać określoną platformę, gatunek gry, zakres cenowy oraz inne kategorie.

koledze chyba nie chodziło o filtrowanie ale o sam układ graficzny. Ja żeby sie połapac o co tam chodzi musiałem tutorial ogladać ;]
  • 0

Obrazek
Czaja
Predator

Reputacja: 1

Postprzez czarny » 30 kwi 2014, o 11:32

Pytanie do przedstawiciala. Rzecz która pewnie nurtuje wielu uzytkownikow tego forum.
Czy kupując na Waszej stronie dostanę polski dowód zakupu, paragon lub FV? Jestescie polska firmą to pownniscie takie wydawać , z polskim Vatem rzecz jasna.
Jeżeli takiego nie dostanę to czy jakikolwiek dostanę i z jaką stawka podatkową?
Proszę o odpowiedź.
  • 0

czarny
Łowca

Postprzez G2A.COM » 30 kwi 2014, o 13:27

czarny napisał(a):Pytanie do przedstawiciala. Rzecz która pewnie nurtuje wielu uzytkownikow tego forum.
Czy kupując na Waszej stronie dostanę polski dowód zakupu, paragon lub FV? Jestescie polska firmą to pownniscie takie wydawać , z polskim Vatem rzecz jasna.
Jeżeli takiego nie dostanę to czy jakikolwiek dostanę i z jaką stawka podatkową?
Proszę o odpowiedź.

Witam,
jako że działamy jako platforma sprzedażowa i zdecydowana większośc z oferowanych na stronie produktów pochodzi od naszych partnerów (nawet te, które oznaczone są jako nasze oferty pochodzą od partnerów z tą różnicą, że współpracujemy z nimi od dawna i są oni już zaufani i sprawdzeni) stawka vat zależy od jakiego partnera pochodzi produkt, w większości przypadków będzie to jednak faktura vat 0%.
  • 0

G2A.COM
Przedstawiciel

Postprzez czarny » 30 kwi 2014, o 13:58

Rozumiem, czyli FV od firmy LLC zarejestrowanej w USA?
A jakbym chciał kupić produkt pochodzący od Was, z polska fv sprzedaży.
Jak mam taki produkt znalezc?

Jest to troche dziwne, że promujecie siebie jako polska spółka a wystawiecie klientom fv bez vatu?
sprzedajecie w polsce, wiec ktos ten vat bedzie musiał zapłacić. Jeżeli nie zrobicie tego Wy to bede musiał zrobić to ja.
  • 0

czarny
Łowca

Postprzez grzeszabrze » 30 kwi 2014, o 14:10

Witam, czy powtórzy się jeszcze taka promocja na Darksiders 2 jak to miało miejsce w Paypal Gaming Sale?
  • 0

Failure is the chance to do better next time
grzeszabrze
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 5

Postprzez G2A.COM » 30 kwi 2014, o 14:35

czarny napisał(a):Rozumiem, czyli FV od firmy LLC zarejestrowanej w USA?
A jakbym chciał kupić produkt pochodzący od Was, z polska fv sprzedaży.
Jak mam taki produkt znalezc?

Jest to troche dziwne, że promujecie siebie jako polska spółka a wystawiecie klientom fv bez vatu?
sprzedajecie w polsce, wiec ktos ten vat bedzie musiał zapłacić. Jeżeli nie zrobicie tego Wy to bede musiał zrobić to ja.

Niestety biorąc pod uwagę liczbę partnerów nie jestem w stanie dostarczyć takich informacji od ręki.
Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnymi tytułami, napisz proszę do nas (może być nawet PW na forum) a będzie to na bieżąco sprawdzone.

Co do drugiego pytania - będąc zupełnie dokładnym promujemy się jako platforma sprzedażowa.
  • 0

Ostatnio edytowano 30 kwi 2014, o 14:39 przez G2A.COM, łącznie edytowano 1 raz
G2A.COM
Przedstawiciel

Postprzez G2A.COM » 30 kwi 2014, o 14:37

grzeszabrze napisał(a):Witam, czy powtórzy się jeszcze taka promocja na Darksiders 2 jak to miało miejsce w Paypal Gaming Sale?

Witam, zapraszam na stronę www.paypal.com/gamingsale. Jutro wieczorem pojawią się tam nowe oferty od nas i nie tylko. Nie mogę jednak na tę chwilę zdradzić co to dokładnie będzie ;) .
  • 0

G2A.COM
Przedstawiciel

Postprzez grzeszabrze » 30 kwi 2014, o 14:44

G2A.COM napisał(a):
grzeszabrze napisał(a):Witam, czy powtórzy się jeszcze taka promocja na Darksiders 2 jak to miało miejsce w Paypal Gaming Sale?

Witam, zapraszam na stronę http://www.paypal.com/gamingsale. Jutro wieczorem pojawią się tam nowe oferty od nas i nie tylko. Nie mogę jednak na tę chwilę zdradzić co to dokładnie będzie ;) .

Ok, to czekam i liczę na Darksiders 2 lub inną ciekawą niespodziankę/promocję.
  • 0

Failure is the chance to do better next time
grzeszabrze
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 5

Postprzez FraorPL » 30 kwi 2014, o 16:10

@G2A.COM, jak można wypłacić swoje środki z konta które uzyskałem ze sprzedaży kluczy?
  • 0

FraorPL
Łowca

Medale: 1
500 (1)

Postprzez G2A.COM » 30 kwi 2014, o 16:40

FraorPL napisał(a):@G2A.COM, jak można wypłacić swoje środki z konta które uzyskałem ze sprzedaży kluczy?

Witam, możliwy jest przelew na konto, na PayPala, można też uzyskany w ten sposób dochód zamienić na kody rabatowe do wykorzystania na naszej stronie.
  • 0

G2A.COM
Przedstawiciel

Postprzez FraorPL » 30 kwi 2014, o 17:14

G2A.COM napisał(a):
FraorPL napisał(a):@G2A.COM, jak można wypłacić swoje środki z konta które uzyskałem ze sprzedaży kluczy?

Witam, możliwy jest przelew na konto, na PayPala, można też uzyskany w ten sposób dochód zamienić na kody rabatowe do wykorzystania na naszej stronie.

U mnie niestety nic się nie dzieję po kliknięciu na Wypłać, czy też Stwórz kod promocyjny. Pisałem z tym do Supportu, ale od kilku tygodni cisza.
  • 0

FraorPL
Łowca

500 (1)

Postprzez AndrewBoss » 30 kwi 2014, o 17:19

FraorPL napisał(a):
G2A.COM napisał(a):

U mnie niestety nic się nie dzieję po kliknięciu na Wypłać, czy też Stwórz kod promocyjny. Pisałem z tym do Supportu, ale od kilku tygodni cisza.

tydzień od sprzedaży dopiero możesz wypłacić pieniądze. Pojawiają się w available balance.
  • 0

Obrazek
AndrewBoss
Robin Hood

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 4

Postprzez FraorPL » 30 kwi 2014, o 17:28

@Up, od sprzedaży minęło ~ miesiąc jak nie więcej, środki są w available balance, dowód:
http://imgur.com/8z4Uo1R
  • 0

FraorPL
Łowca

500 (1)

Postprzez AndrewBoss » 30 kwi 2014, o 23:44

Mam takie pytanie : Czy mogę sprzedając gift (steam gift)
4. Fill in the form below
Past link below
(Your email will be removed while processing)
i podać w tym miejscu adres gifta z humble bundle ?
  • 0

Obrazek
AndrewBoss
Robin Hood

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 4

Następna strona

Powrót do Kontakt z przedstawicielami branży