GAMIVO.COM - oficjalny temat

Informacje z pierwszej ręki!

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. W tym dziale nowe wątki tworzy tylko administracja forum
2. Przedstawiciele sklepów proszeni są o uprzedni kontakt z naszym serwisem celem weryfikacji i przyznania specjalnej rangi
3. Dział ten będzie rygorystycznie moderowany. Zakazuje się obrażania przedstawicieli oraz ich sklepów. Zakazuje się robienia czarnego PR. Wszelkie zapytania należy kierować w kulturalny sposób.
4. Forum nie służy do kontaktów z supportem. Jeżeli oczekujecie rozwiązania waszych problemów to skontaktujcie się bezpośrednio z działem pomocy w odpowiednim sklepie.

Re: GAMIVO.COM - oficjalny temat

Postprzez nerka99 » 20 paź 2019, o 10:56

I dlatego śmieciowe sklepy z "prowizjami za opłatę" i innymi głupotami omijam szerokim łukiem.
  • 0

nerka99
Predator

Reputacja: 1

Postprzez wodny » 27 paź 2019, o 19:41

Pierwszy raz przejechałem się dzisiaj na sklepie z kluczami. Trafiło na Gamivo. Kupiłem Amid Evil a klucz był do gry Dusk. Zobaczymy co na to obsługa klienta.
  • 0

wodny
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez tiktak77 » 27 paź 2019, o 20:49

wodny napisał(a):Pierwszy raz przejechałem się dzisiaj na sklepie z kluczami. Trafiło na Gamivo. Kupiłem Amid Evil a klucz był do gry Dusk. Zobaczymy co na to obsługa klienta.

Przygotuj sie na udowadnianie ze jestes uczciwy(wysylanie listy aktywacji ze steam itd)Dla mnie gamivo jest 100 razy gorsze od g2a na ktorym nigdy nie wtopilem a na gamivo na 9 transakcji w 3 mialem niedzialajace klucze albo tak jak ty klucz od innej gry.Ta ich weryfikacja sprzedawcow to mit
  • 0

tiktak77
Robin Hood

Reputacja: 2

Postprzez wodny » 27 paź 2019, o 20:55

No już jest kiepsko, bo napisali bym pokazał jaką wiadomość z błędem dostałem przy dodawaniu klucza. Jak nie miałem gry Dusk w bibliotece to jak miałem mieć jakiś błąd niby.
  • 0

wodny
Łowca

Postprzez Kuwejt » 27 paź 2019, o 21:15

wodny napisał(a):No już jest kiepsko, bo napisali bym pokazał jaką wiadomość z błędem dostałem przy dodawaniu klucza. Jak nie miałem gry Dusk w bibliotece to jak miałem mieć jakiś błąd niby.

Prosta piłka.

Kupiłeś grę X. Posiadasz dowód w mailu i na koncie co powinieneś dostać, a klucz, który otrzymałeś aktywował Ci grę Y.

Klucz został zużyty, ale to nie znaczy, że nie możesz sprawdzić, jaką grę aktywował. Spróbuj jeszcze raz użyć tego samego klucza na swoim kocie stim, a zobaczysz, że system poinformuje Cię, że już posiadasz tę grę w bibliotece i zapyta się, czy chcesz ją pobrać. Piękny dowód na to, jaką grę aktywuje ten klucz.

Uwaga, takiej informacji nie zobaczą osoby nie posiadającej tej gry w swojej bibliotece. Zobaczą że klucz został już zużyty.

Screeny lub filmy i do supportu. Masz czarno na białym że dali zły klucz, czyli nie wywiązali się z umowy.

PS. Wygląda na to, że masz grę Y za darmoszkę?
PS2. Błędy się zdarzają. nie przesądzajmy jeszcze tej kluczykowni.
  • 0

Kuwejt
Predator

Medale: 8
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
6000 (1) 7000 (1)
Reputacja: 4

Postprzez wodny » 28 paź 2019, o 20:21

Masz rację, że da się tak udowodnić. Dzięki wielkie! Nawet bym na to nie wpadł. Nagrałem filmik jakby co i czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Edit: Reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Kasę zwrócą na PP. Na koncie nadal mam Dusk także wygrałem życie.
  • 0

wodny
Łowca

Postprzez frazev » 2 lis 2019, o 18:46

Macie może jakiś kodzik promocyjny?
  • 0

Streamer at Twitch (http://www.twitch.tv/frazev/)

Obrazek
frazev
Łowca

Medale: 1
500 (1)

Postprzez Michał1989 » 2 lis 2019, o 19:10

frazev napisał(a):Macie może jakiś kodzik promocyjny?

na gamivo teraz jest jakiś "cut" albo coś takiego -10% xd
  • 0

Michał1989
Łowca

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: -1

Poprzednia strona

Powrót do Kontakt z przedstawicielami branży