Muve.pl - oficjalny temat

Informacje z pierwszej ręki!

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. W tym dziale nowe wątki tworzy tylko administracja forum
2. Przedstawiciele sklepów proszeni są o uprzedni kontakt z naszym serwisem celem weryfikacji i przyznania specjalnej rangi
3. Dział ten będzie rygorystycznie moderowany. Zakazuje się obrażania przedstawicieli oraz ich sklepów. Zakazuje się robienia czarnego PR. Wszelkie zapytania należy kierować w kulturalny sposób.
4. Forum nie służy do kontaktów z supportem. Jeżeli oczekujecie rozwiązania waszych problemów to skontaktujcie się bezpośrednio z działem pomocy w odpowiednim sklepie.

Re: Muve.pl - oficjalny temat

Postprzez Srebrnypionek » 22 sty 2019, o 14:43

Będzie jeszcze darmowa wysyłka? Ceny przesyłek strasznie wzrosły. na taką duża firmę ceny macie jak dla zwykłego kowalskiego który idzie wysyłać :O
  • 0

Srebrnypionek
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez robart_ » 3 lut 2019, o 20:30

muve widzę coś słabo walczyło o bonusy do METRA bo inne polskie sklepy mają lepsze

MEDIAEXPERT
Obrazek
GRYMEL
Obrazek
EMPIK
Obrazek

choć ja bym wolał tego miśka co dają we Francji
Obrazek
https://editioncollector.fr/collector/r ... e-commande

a co z Anthem, będą jakieś steelbooki ?? np takie https://www.jrc.cz/anthem/p132233
  • 0

robart_
Predator

Reputacja: 24

Postprzez Brossa » 3 lut 2019, o 20:45

Akurat muve nie wypada najgorzej bo też dodają latarkę. Najgorzej wypada Empik bo po co komu jakieś naszywki chyba tylko aby załatać dziurę w gaciach :lol:

Będziecie mieć edycje Days Gone z steelbokiem taką jaką mają na amazonie ?
  • 0

Obrazek
Brossa
Łowca

Medale: 1
500 (1)

Postprzez Hemiq » 10 lut 2019, o 14:14

Czy w Assassin's Creed III + Liberation Remastered ta druga gra jest po polsku? Chodzi mi o wydanie na Xboxa One. Oryginał był po angielsku tylko, stąd moje pytanie.
  • 0

http://photogameunboxing.blogspot.com/
Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar
Masz pytanie o DRMach w pudełkowych grach - napisz!
Ukończone: 2017 2016 2015 2014
Hemiq
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 73

Postprzez Hardkor » 10 lut 2019, o 15:51

Czy Valhalla gra Planszowa którą macie dostepną na allegro jest to wersja z wszystkimi dodatkami z zagramw.to ?
  • 0

Hardkor
Hitman

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 10
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Mawo94 » 16 lut 2019, o 22:19

Skończyła się Wasza darmowa dostawa? Próbowałem zamówić NieR: Automata i paczka do kiosku Ruchu kosztuje 7 zł.

Edit: Znalazłem info, że jest darmowa od 100 zł.
  • 0

Mawo94
Łowca

Postprzez Webciu » 18 lut 2019, o 17:48

Właśnie dostałem maila. Koniec ze złotem.

Od 25 lutego 2019 r. wprowadzamy nowe zasady w Kompanii. Po wielu przemyśleniach postanowiliśmy zrezygnować z przyznawania złota za zakupy w muve.pl.

To trudna decyzja, ale zdajemy sobie sprawę, że program nie spełnił Waszych i naszych oczekiwań.

Co z moim złotem?
Wszyscy Klienci, którzy aktualnie posiadają jakiekolwiek złoto na swoim koncie lub zdobędą je do dnia 25 lutego 2019 r., będą mogli je wykorzystać przez 12 miesięcy od daty jego zdobycia. Tak jak dotychczas posiadane złoto będzie można wymienić na nagrody, aukcje i zniżki. Zapraszamy do sprawdzenia katalogu nagród: https://muve.pl/kompania/nagrody.

Co proponujecie w zamian?
Brak złota wpłynie pozytywnie na ceny produktów w naszym sklepie.
  • 0

Obrazek
Webciu
Łowca

500 (1)
Reputacja: 2

Postprzez Greg » 18 lut 2019, o 17:51

Brak złota wpłynie pozytywnie na ceny produktów w naszym sklepie.

W sensie, gry nie będą kosztować (przykładowo), 199,99zł tylko 194,99zł? :E
  • 0

Greg
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 3

Postprzez bolesna prawda » 18 lut 2019, o 18:03

Greg napisał(a):Brak złota wpłynie pozytywnie na ceny produktów w naszym sklepie.

W sensie, gry nie będą kosztować (przykładowo), 199,99zł tylko 194,99zł? :E

Przecież napisali "pozytywnie na ceny produktów" - skąd wiesz, że mają na myśli klienta :trollface:

I chyba wspominałem, że zrezygnują całkiem ze złota rok albo 2 lata temu i widać miałem rację :E
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Reputacja: 44

Postprzez Seyonne » 18 lut 2019, o 18:36

Zalogowałem się na swoje konto i okazało się, że mam tam Stalkera. Problem w tym, że strona oferuje mi tylko klucz do gry, a samej gry nie mogę pobrać, bo wyskakuje, że strona jest niedostępna. Czy to tak ma wyglądać i rzeczywiście tylko klucz się kupuje bez możliwości pobrania gry? Czy tak jak kiedyś w Ubisofcie - "możesz pobrać przez rok od zakupu, a później kij Ci między oczy"?
  • 0

Seyonne
Robin Hood

Postprzez Webciu » 19 lut 2019, o 01:10

Zew Prypeci? U mnie pod kluczem jest tylko "Poniższy kod należy wprowadzić w grze." i brak jakiejkolwiek informacji skąd samą grę wziąć :trollface:

Ale dokopałem się do maila, który przyszedł po zakupie i tam jest link do pobrania ich downloadera. Nie sprawdzałem czy sam programik jeszcze działa :gwizdany:

UWAGA: Przygotowaliśmy nową wersję downloadera, w której rozwiązane zostało większosć wcześniejszych problemów. Jeżeli posiadasz starą jego wersję odinstaluj ją całkowicie i pobierz nową. Aby to zrobić należy kliknąć na poniższy link Zakupione wcześniej gry bedą widoczne w nowej aplikacji.

sklep . muve . pl/pages/download (wchodzicie i pobieracie na swoją odpowiedzialność :lol:)
  • 0

Obrazek
Webciu
Łowca

500 (1)

Postprzez Seyonne » 19 lut 2019, o 11:30

O dziękuję za pomoc ;)
Nie chcę mi się instalować gry z niepotrzebnego downloadera kurcze. Zresztą domyślam się, że skoro nie ma plików na stronce do pobrania, to tam raczej też nie będzie.
  • 0

Seyonne
Robin Hood

Postprzez serafek5 » 19 lut 2019, o 11:32

Z tego co kojarzę, to wszystkie kody do stalkerów można aktywować na GOGu i jest jeszcze jakaś strona, która konwertuje te kody do wersji Steam.
  • 0

Obrazek
Zapraszam do znajomych na XBL - głupio się patrzy na rosnący licznik gamescore, jak się go nie ma z kim porównać :E
Gamertag: Gieniek55
serafek5
Wiedźmin

500 (1)
Reputacja: 18

Postprzez Seyonne » 19 lut 2019, o 11:34

Dobry człowieku dałbym Ci medal, gdybym mógł. Wpisałem kod w GoG właśnie i dodało się bez problemów ;)
  • 0

Seyonne
Robin Hood

Postprzez Arisu98 » 20 lut 2019, o 19:16

Hej! Zastanawiam się właśnie nad złożeniem pierwszego zamówienia w muve, ale nieco się boję, bo natrafiłam w necie na sporo naprawdę skrajnych opinii odnośnie sklepu. Stąd moje pytanie: polecacie korzystanie z niego? Powinnam na coś szczególnie uważać? Macie jakieś uwagi i sugestie odnośnie zamawiania tam produktów?
Z góry dzięki za odpowiedź ^^
  • 0

Arisu98
Łowca

Postprzez bolesna prawda » 20 lut 2019, o 19:30

Arisu98 napisał(a):Hej! Zastanawiam się właśnie nad złożeniem pierwszego zamówienia w muve, ale nieco się boję, bo natrafiłam w necie na sporo naprawdę skrajnych opinii odnośnie sklepu. Stąd moje pytanie: polecacie korzystanie z niego? Powinnam na coś szczególnie uważać? Macie jakieś uwagi i sugestie odnośnie zamawiania tam produktów?
Z góry dzięki za odpowiedź ^^

Krótko, zwięźle i na temat - jeden z najdroższych, jeśli nie najdroższy sklep w naszym kraju - lepiej sprawdzić każde inne miejsce, bo może i najpewniej będzie taniej.
Ale zależy jeszcze, co chcesz zamawiać :E
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Postprzez Arisu98 » 20 lut 2019, o 19:37

bolesna prawda napisał(a):Ale zależy jeszcze, co chcesz zamawiać :E

Akurat myślałam o kupnie pudełkowego Soulcalibura VI na PC bo zgarnęłam na niego zniżkę także raczej się opłaca :lol:
Bardziej niż o ceny chodziło mi problemy z dostawą itp i czy mogę zamawiać z zapłatą z góry do kiosku ruchu czy lepiej wykosztować się na kuriera i zapłacić przy odbiorze dla bezpieczeństwa
  • 0

Arisu98
Łowca

Postprzez PiccoloPL » 20 lut 2019, o 19:40

Nigdy nie miałem problemów z tym sklepem w przypadku pudełek. Jak chodzi o cyfrówki to 1 raz był problem ale to lata temu i podobno to ubi z kodami namieszało i naprawili problem.
  • 0

PiccoloPL
Wiedźmin

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 34

Postprzez bolesna prawda » 20 lut 2019, o 19:44

Okres świąteczny się skończył, więc myślę, że już powinni jakoś w miarę sprawnie wysyłać te paczki - a po co specjalnie do kuriera dopłacać, jak paczka w ruchu chyba od 100zł za darmo.
Jak zależy ci tylko na grze, to za 125 zł można wyrwać, jak na pudełku, to chyba lepiej wyjdzie z tą zniżką ;)
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Postprzez Arisu98 » 20 lut 2019, o 19:55

PiccoloPL napisał(a):Jak chodzi o cyfrówki to 1 raz był problem ale to lata temu i podobno to ubi z kodami namieszało i naprawili problem.

Dobrze wiedzieć. Z tymi kodami to różnie bywa. Kiedyś kupiłam w sklepie stacjonarnym pudełko, a i tak musiałam potem jechać, bo w środku był kod podobno użyty kilka miesięcy wcześniej

bolesna prawda napisał(a):Okres świąteczny się skończył, więc myślę, że już powinni jakoś w miarę sprawnie wysyłać te paczki - a po co specjalnie do kuriera dopłacać, jak paczka w ruchu chyba od 100zł za darmo.
Jak zależy ci tylko na grze, to za 125 zł można wyrwać, jak na pudełku, to chyba lepiej wyjdzie z tą zniżką ;)

Najwięcej problemów, o których czytałam dotyczyło właśnie opóźnionej dostawy, braku kontaktu i problemów z reklamacjami/zwrotami. Także jeśli poza okresem świątecznym takie rzeczy raczej nie mają miejsca to chyba mogę śmiało zamawiać. Dzięki :)
Niby cyfrówki kupuję, ale co pudełko to pudełko :lol:
  • 0

Arisu98
Łowca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kontakt z przedstawicielami branży