Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

25 kwie 2019, o 16:21

pelikulas pisze: zagiołem go i nic nie załatwiłem
XD

Poza offtopem, paypal dosyć szybko reaguje na spory, jeżeli dobrze opiszesz swoją sprawę to spór zakończysz w przeciągu dwóch-trzech dni.
Awatar użytkownika
Moderator
Podziękował: 32 razy
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

Re: Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

25 kwie 2019, o 16:40

Z Paypalem już się dogadałem. Zajęło mi to 15 minut i wymiana dwóch wiadomości. Kasa poszła i transakcja została pozytywnie zakończona wczoraj. Informacja o tym trafiła do supportu Ubisoftu i czekam dalej. Obawiam się, że teraz to już będę musiał się parę razy upominać i przypominać, bo jak nie będzie na kogo zwalić to już zapewne przestaną być tacy chętni do pomocy ;)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 53 razy
Kontakt:

25 kwie 2019, o 16:54

W moim przypadku mija miesiąc od kiedy pomoc techniczna psuedo firmy Ubisoft nie potrafi rozwiązać prostego problemu z dlc do AC3.
A bezczelność widać po tym jak sobie "radzą" z problemami które ich przerastają: problem jest "eskalowany" czyt. twoje zgłoszenie samoczynnie się codziennie odnawia i na zawsze pozostanie nierozwiązane.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

29 kwie 2019, o 16:33

Po ile najtaniej był SP do Origins? Widzę teraz za 12 euro, z punktami ubi mogę zbić do 9.60 i sie zastanawiam czy warto.
Gra jest prześwietna, dawno mnie tak nic nie wciągnęło.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

29 kwie 2019, o 17:10

GG.deals mówi ze historyczna cena to 42.22 z kodem zniżkowym (52.77 bez) :) A z ciekawości, gdzie jest teraz promocja? Bo na stronie ubi nie widzę, a też mnie kusi SP (teraz żałuję, że nie wziąłem Golda, jak kupowałem, a kupowałem przed bundlem...)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 5 razy
Kontakt:

29 kwie 2019, o 17:35

Tylko zastanówcie się, czy naprawdę potrzebujecie całego Season Passa i Deluxe. Dwa fabularne dodatki osobno wychodzą taniej niż SP, a dodatkowa misja z (chyba) preordera nie jest nic warta (a do tego jest, ponoć ciągle, zbugowana). Reszta to śmieci w stylu broni czy zbroi podbijające cenę.
[SP 42,22 vs DLC osobno 31,64] + Deluxe 10,54 (historyczne ceny w PLN za gg.deals). Te dwie dychy więcej za SP + Deluxe chyba wolałbym dać na coś innego. Promocja jest na GMG, ale nie dla naszego regionu (ciekawe po co gg.d nam to pokazuje) i jest słaba tak czy siak. Nic tylko czekać na Ubi i wysępić od kogoś punkty na -20% ;)
Awatar użytkownika
Moderator
Kontakt:

29 kwie 2019, o 17:58

Kupiłem SP za 38,38 zł z kodem zniżkowym na ostatniej promocji Ubisoftu (której nie wiadomo czemu gg.deals nie zauważyło). Problem w tym, że jeszcze go nie otrzymałem, bo Ubi sobie mieli moją sprawę :D Jak dla mnie to te 7zł różnicy przy tym to drobnostka, a za te ich punkty kupię sobie materiały do craftowania itemów, żeby nie latać jak popieprzony przez kilka godzin zbierając ten złom :D
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 3 razy
Kontakt:

29 kwie 2019, o 18:21

ludi108 pisze: GG.deals mówi ze historyczna cena to 42.22 z kodem zniżkowym (52.77 bez) :) A z ciekawości, gdzie jest teraz promocja? Bo na stronie ubi nie widzę, a też mnie kusi SP (teraz żałuję, że nie wziąłem Golda, jak kupowałem, a kupowałem przed bundlem...)
Taka cena w Ubistore z okazji Frenchdays, więc moze tylko na Francję.
Dwa DLC zamiast SP wychodzi 9,90 euro vs 12 za SP.
Awatar użytkownika
Łowca

30 kwie 2019, o 22:29

MerlinPL pisze: W moim przypadku mija miesiąc od kiedy pomoc techniczna psuedo firmy Ubisoft nie potrafi rozwiązać prostego problemu z dlc do AC3.
A bezczelność widać po tym jak sobie "radzą" z problemami które ich przerastają: problem jest "eskalowany" czyt. twoje zgłoszenie samoczynnie się codziennie odnawia i na zawsze pozostanie nierozwiązane.
Ostatnio kupiłem SP do AC3 i wsio aktywowalo sie ładnie :) jaki u Ciebie problem wystąpił?
Awatar użytkownika
Moderator
Kontakt:

2 maja 2019, o 19:54

Po 6 dniach oczekiwania (jutro miałem robić awanturę) otrzymałem potwierdzenie zakupu a SP do AC Origins znalazł się na moim koncie. Całkowity czas transakcji - 8 dni :D
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

4 maja 2019, o 11:20

Imbalansee pisze:
MerlinPL pisze: W moim przypadku mija miesiąc od kiedy pomoc techniczna psuedo firmy Ubisoft nie potrafi rozwiązać prostego problemu z dlc do AC3.
Ostatnio kupiłem SP do AC3 i wsio aktywowalo sie ładnie :) jaki u Ciebie problem wystąpił?
Problem jest prosty ale dla polskiej pomocy technicznej "nie do przejścia".
Posiadam AC3 w wersji DD czyli ze wszystkimi DLC zakupiony na GMG. Gra ta była kiedyś sprzedawana w "dziwny" sposób: dostawało się klucz do podstawki na uPlay a dlc pobierało się w postaci zwykłych instalatorów w plikach .exe poprzez klienta Playfire. Problem jednak w tym że GMG zlikwidowało Playfire więc nie mam już dostępu do tych dlc a więc utraciłem dostęp do zawartości licencji.
Zwróciłem się więc do Ubisoftu że mi aktywowali na moim koncie AC3 DD bo dla klienta uPlay to osobna pozycja. Problemu być nie może bo mam AC4 DD i rozdawanego za darmo AC4 oraz Watch Dogs DD i rozdawanego za darmo Watch Dogs.
Najpierw twierdzili że powinienem mieć oddzielne klucze co pokazuje że pomoc techniczna nie ma pojęcia o swojej pracy.
Potem próbowali się mnie pozbyć odsyłając do GMG.
W końcu jak ich przycisnąłem poprosili o dowód zakupu który dostali i ... sprawa jest eskalowana. Eskalowana jest już od 3 tygodni i nic się nie dzieje.
Dlatego też skontaktowałem się bezpośrednio z polskim przedstawicielem firmy Ubisoft i złożyłem skargę na polską pomoc techniczną. Obecnie czekam bo przedstawiciel Ubisoftu jak to krawaciarz zrobił sobie długi urlop w związku z "majówką".
Jak będą dalej "lecieć w kulki" to zwrócę się w tej sprawie do szefostwa we Francji oraz zachodnich "mediów growych" niech zobaczą jaki "fantastyczny" jest Ubisoft bo za darmo rodał Unity które zresztą kupiłem miesiąc temu jak Ubisoft miał dużą wyprzedaż.

I właśnie dlatego pytałem w tym temacie o AC3 DD z Humbla ale oczywiście ktoś "pomocny" usunął te komentarze mimo że jak byk stoi w tytule: temat ogólny i tam też ktoś miał problem właśnie z dlc bo gra ich "nie widziała".

Startujemy z hejtem na Ubisoft jako MONOPOLISTĄ?

Kod: Zaznacz cały

https://www.gry-online.pl/newsroom/koniec-kluczy-na-pc-ubisoft-z-nowym-sposobem-na-dystrybucje-cyfro/zc1c0d4
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 1 raz

4 maja 2019, o 12:44

MerlinPL pisze: Startujemy z hejtem na Ubisoft jako MONOPOLISTĄ?

https://www.gry-online.pl/newsroom/koniec-kluczy-na-pc-ubisoft-z-nowym-sposobem-na-dystrybucje-cyfro/zc1c0d4
A ja nie rozumiem, dlaczego to jest temat newsa, skoro na GMG, HB od roku tak jest i prawdopodobnie na wszystkich innych oficjalnych też od jakiegoś czasu (chyba że jeszcze mają resztki pudełkowych kluczy).
Jak dla mnie trudno tu mówić o nowym sposobie :trollface:
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

4 maja 2019, o 13:08

bolesna prawda pisze: A ja nie rozumiem, dlaczego to jest temat newsa, skoro na GMG, HB od roku tak jest i prawdopodobnie na wszystkich innych oficjalnych też od jakiegoś czasu (chyba że jeszcze mają resztki pudełkowych kluczy).
Bo tak właśnie wygląda "polski rynek growy": g2a, kinguin, vpn, zakup dostępu do konta na alledrogo.
Stąd oburzenie januszy biznesu że ktoś próbuje "zniszczyć wolny kapitalistyczny rynek".
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

4 maja 2019, o 13:17

bolesna prawda pisze:
MerlinPL pisze: Startujemy z hejtem na Ubisoft jako MONOPOLISTĄ?

A ja nie rozumiem, dlaczego to jest temat newsa, skoro na GMG, HB od roku tak jest i prawdopodobnie na wszystkich innych oficjalnych też od jakiegoś czasu (chyba że jeszcze mają resztki pudełkowych kluczy).

Jest ale nie do końca to , strony maja dostęp do tych kluczy (poprostu logując sie upowazniasz je do aktywowania klucza na swoim koncie , cos jak w przypadku amd rewards i steama ), sam mając problem z grą ubi kupioną w humble store , support po dyskusji dał mi klucz do gry zakupionej(mimo aktywacji przez logowanie ) i żebym się męczył teraz z supportem ubi
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 11 razy

4 maja 2019, o 13:47

A to jakaś nowość u Ubi? Od lat z powodzeniem stosują takie akcje w swoim sklepie. Można w nieskończoność kupować u nich te same gry, a oni w nieskończoność będą je dopisywać do naszego konta. Niezależnie od tego, czy już te gry kiedyś u nich kupiliśmy. W wielu starszych grach z poziomu konta nie ma żadnego śladu po kupionych DLC - i też można je w nieskończoność kupować u Ubi i dodawać do konta. Co jak co, ale pieniądze to Ubi zawsze chętnie przyjmuje.
A support? Albo to ukrywa, albo naprawdę sam się nie potrafi połapać w tym całym chaosie. Zwłaszcza polski support (o ile jeszcze istnieje). Sam się kiedyś z nimi przepychałem przez ponad 2 miesiące.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

9 maja 2019, o 14:13

buck pisze: Sam się kiedyś z nimi przepychałem przez ponad 2 miesiące.
U mnie w końcu sukces. Chociaż niepotrzebnie kombinują.
Nie chcieli mi tego AC3 DD aktywować tylko usuną mi AC3 a dodadzą AC3 Remastered żeby "nie było konfliktu".
Nie zgodziłem bo chcę to co miałem, za co zapłaciłem czyli AC3 DD i wolę zagrać z maksymalnymi detalami w starą wersję niż zastanawiać się czy wersja Remastered nie zacznie mi chrupać.
Stanęło w końcu na tym że usunęli AC3 i dodali AC3 DD.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

9 maja 2019, o 16:03

MerlinPL pisze:
buck pisze: Sam się kiedyś z nimi przepychałem przez ponad 2 miesiące.
U mnie w końcu sukces. Chociaż niepotrzebnie kombinują.
Nie chcieli mi tego AC3 DD aktywować tylko usuną mi AC3 a dodadzą AC3 Remastered żeby "nie było konfliktu".
Nie zgodziłem bo chcę to co miałem, za co zapłaciłem czyli AC3 DD i wolę zagrać z maksymalnymi detalami w starą wersję niż zastanawiać się czy wersja Remastered nie zacznie mi chrupać.
Stanęło w końcu na tym że usunęli AC3 i dodali AC3 DD.
Swoja droga, jak miales dziwny AC3 ze gra jak klucz a dodatki dlc jako pakiety z palyfire od gmg to sie nie dziw ze tyle to trwało u ubisoftu, bo to defakto nie ich wina, tylko gmg i ich cudnych palyfire i defacto ubisoft nie powinien nic w tym wypadku robic, tylko gmg...
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 11 razy

9 maja 2019, o 16:31

pelikulas pisze: Swoja droga, jak miales dziwny AC3 ze gra jak klucz a dodatki dlc jako pakiety z palyfire od gmg to sie nie dziw ze tyle to trwało u ubisoftu, bo to defakto nie ich wina, tylko gmg i ich cudnych palyfire i defacto ubisoft nie powinien nic w tym wypadku robic, tylko gmg...
...bo to wina gmg, że Ubi napłodził pierdyliard różnych wersji dystrybucyjnych na każdy rynek z osobna. Jak długo UK jest w Unii, to gra z gmg ma być tak samo grywalna w Polsce, jak i w UK. Skoro gra wymaga UPlay, to Ubi ma zas... obowiązek problem rozwiązać. A że woli zgrywać głupa? Albo (może) oszczędzać na szkoleniu pracowników supportu...
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

9 maja 2019, o 17:50

pelikulas pisze: Swoja droga, jak miales dziwny AC3 ze gra jak klucz a dodatki dlc jako pakiety z palyfire od gmg to sie nie dziw ze tyle to trwało u ubisoftu, bo to defakto nie ich wina, tylko gmg i ich cudnych palyfire i defacto ubisoft nie powinien nic w tym wypadku robic, tylko gmg...
Niby dlaczego? Z kim zawierasz umowę? Ze sklepem? Sklep jest tylko dystrybutorem. Jak kupisz telewizor Sony to masz pretensje że się zepsuł do Sony czy do Media Markt?

Jak napisał buck to ich problem że wybrali taki a nie inny sposób dystrybucji. Nikt mnie też przy zakupie nie informował że dostanę klucz tylko do podstawki a dlc mam sobie ręcznie dociągnąć jako zwykłe pliki .exe i że kiedyś stracą do nich dostęp.
I gdzie tutaj dla Ubisoft problem skoro sami sprzedawali (bo teraz jest wersja Remestared) Digital Deluxe.

Nie ważne ile mija lat. Ja dopiero jestem przy Revolution. Gra to nie towar psujący się. Mogę zagrać nawet 20 lat po zakupie jeśli taki mam kaprys. I owszem nie mogę żądać np. włączenie usług online do 10 letniej gry (ale nawet dzisiaj można zagrać multi w 23 letniego Quake 1) czy mieć pretensje że gra nie wspiera wydanego x lat po jej premierze systemu operacyjnego. Ale tutaj mowa o utracie dostępu do zawartości licencji.

Takie Diablo 3 kupiłem wyłącznie z uwagi na RMAH a RMAH został usunięty. Zostałem więc pozbawiony części produktu za który zapłaciłem i powodu dla którego grę zakupiłem. W normalnym kraju dostali by pozew i skończyło by się odszkodowaniem. Tylko oni dobrze wiedzą że nikt nie ma na to czasu i środków. Mało tego po usunięciu RMAHu wita cię aktualizacja licencji i jeśli jej nie zaakceptujesz nie możesz grać wcale
Wiesz co odpisał Blizzard na moje pismo? Że jeśli nie akceptuję to mogę grę zwrócić tam gdzie kupiłem. A który sklep ci ją przyjmie rok po tym jak już z niej korzystałeś?

Wierzysz też pewnie w to że gry na Steamie nie są twoje a gdyby Steam padł to przepadną? To jesteś wspaniałym klientem dla nich ale niestety się mylisz. Gdyby Steam z jakiegokolwiek powodu zakończył działalność to każdy wydawca/producent musiałby mi/nam zapewnić inne źródło do pobrania zawartości licencji nawet z obowiązkiem dostarczenia na ich koszt instalatorów na płytach.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 105 razy
Podziękowania: 97 razy
Kontakt:

14 maja 2019, o 17:29

miałby ktoś poratować znizką -20% do ubistore?

edit:

już nie trzeba, pomogła mi Shelia i kupilem watch dogs 2 gold z kodem -20% wyszło 29,98zl, myślę że to bardzo dobry deal
ODPOWIEDZ