Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 61 razy

3 gru 2018, o 23:02

MerlinPL pisze: Co im te punkty przeszkadzają.
Może jakieś cięcie kosztów albo chęć zakończenia programu, a nie ma na to lepszego sposobu niż robienie tego małymi krokami. Najpierw dwa lata, potem rok i tak coraz krócej, aż w końcu koniec i wydawaj prawdziwe hajsy.

Z drugiej strony, mało ludzi z tego korzysta, a i tyle tych punktów dają za wszystko, że człowiek się nie wyrabia ich wydawać :E

Ale dzięki za info :tak:
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

Re: Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

3 gru 2018, o 23:12

No, to przynajmniej będzie można zdobyć wszystkie odznaki w danej grze ;)

Co do zniknięcia starej puli punktów, to mamy czas do 31 marca 2019 roku na ich wydanie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

17 gru 2018, o 10:14

Powiedzcie mi, jak to jest z nagrodami za punkty: czy jeśli odblokuję daną misję, przedmiot itd., to będzie on dostępny na każdej platformie, na jakiej odpalę grę (czy to PC, czy konsola), czy też trzeba nabywać je osobno dla każdej?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

17 gru 2018, o 10:29

Osobno dla każdej.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

17 gru 2018, o 11:55

Dzięki! I jeszcze jeden problem: mam Assassin's Creed Origins na PS4, ale chciałbym też odblokować nagrody dla wersji PC (na przyszłość, na razie jej nie posiadam), ale strona cały czas wyświetla mi opcje dla PS4. Czy da się to jakoś obejść?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

17 gru 2018, o 12:04

Dla niektórych gier (np Assassin's Creed Odyssey) na górze strony z nagrodami w Ubisoft Club jest opcja zmiany platformy ale z jakiegoś powodu wygląda na to że dla Origins to tak nie działa. Zakładam że wejście przez bezpośredni link do strony z nagrodami dla wersji PC ( https://club.ubisoft.com/pl-PL/game/ass ... PC/rewards ) też nie trybi?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

17 gru 2018, o 12:26

Niestety nie, też tak próbowałem - automatycznie przerzuca mnie do strony z nagrodami dla PS4.
Awatar użytkownika
Łowca

19 gru 2018, o 07:25

Chciałem kupić Watch Dogs digital deluxe edition, ale w Ubistore nie ma polskiej wersji, czy mogę gdzieś jeszcze kupić takową? Od Ubisoft dowiedziałem się, że musi to być dystrybucja global, bo EU nie ma polskich napisów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

19 gru 2018, o 09:36

A wersja complete która jest na uplayu,steamie nie ma PL? Masz tam dodatkowo season pass z DLC do T Bona bo deluxe z tego co widzę jest tego pozbawione. Możesz jeszcze zapytać w dziale muve to przedstawiciel coś więcej ci powie bo mieli kiedyś.
Awatar użytkownika
Łowca

19 gru 2018, o 14:13

Wersja z ubistore nie ma polskiego języka, na steamie to nie wiem, bo wolałbym jednak w Uplay. Od Ubisoftu dowiedziałem się, że seasons pack ma taki język, jak gra podstawowa. W morele są dostępne trzy wersje, global i ta bez podanego regionu podobno posiadają język polski, a wersja EU nie.

Problem w tym, że edycja complete nie posiada dodatku white hat.

Mam jeszcze drugie pytanie, czy jeśli kupię tę grę w morele i nie będzie polskiej wersji, chociaż pracownik morele napisał mi, że będą polskie napisy to mogę złożyć reklamację?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

19 gru 2018, o 15:35

Maron18 pisze: Wersja z ubistore nie ma polskiego języka, na steamie to nie wiem, bo wolałbym jednak w Uplay. Od Ubisoftu dowiedziałem się, że seasons pack ma taki język, jak gra podstawowa. W morele są dostępne trzy wersje, global i ta bez podanego regionu podobno posiadają język polski, a wersja EU nie.

Problem w tym, że edycja complete nie posiada dodatku white hat.

Mam jeszcze drugie pytanie, czy jeśli kupię tę grę w morele i nie będzie polskiej wersji, chociaż pracownik morele napisał mi, że będą polskie napisy to mogę złożyć reklamację?
Tak.
Awatar użytkownika
Łowca

19 gru 2018, o 17:13

Wiem, że to jest dział promocji, ale nie chcę zakładać nowego tematu, bo pytanie tyczy się poprzednich.
Jeśli kupię watch dogs deluxe edition, a mam już zainstalowaną podstawową wersję gry, to da się jakoś zrobić, żeby uplay pobrał tylko brakujące pliki, a nie wszystkie? Jeżeli gra będzie miała folder o identycznej nazwie, to może uplay pobierze tylko brakujące pliki?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 53 razy
Podziękowania: 27 razy
Kontakt:

19 gru 2018, o 17:33

Maron18 pisze: Wiem, że to jest dział promocji, ale nie chcę zakładać nowego tematu, bo pytanie tyczy się poprzednich.
Jeśli kupię watch dogs deluxe edition, a mam już zainstalowaną podstawową wersję gry, to da się jakoś zrobić, żeby uplay pobrał tylko brakujące pliki, a nie wszystkie? Jeżeli gra będzie miała folder o identycznej nazwie, to może uplay pobierze tylko brakujące pliki?
Niby w kliencie Uplay jest opcja wskazywania plików na dysku i wykrywania ale w praktyce różnie to bywa, mi się nie udalo WD(chyba żę pomyliłem z inną grą) skopiować z kompa na drugi wskazując. Przy jednej grze działą dobrze przy drugiej już nie bardzo.
Awatar użytkownika
Łowca

19 gru 2018, o 21:20

Jak uda mi się kupić grę to popróbuję.
Przy okazji, jak utworzyć tutaj wątek? Nigdzie nie widzę takiej opcji, mogę tylko dodać posta do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

28 gru 2018, o 09:51

Słuchajcie, warto kupić DLC z bohaterami i marching fire do For Honor? Słyszalem ze gra odżyła i zastanawiam się nad powrotem.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 102 razy
Podziękowania: 72 razy
Kontakt:

28 gru 2018, o 10:00

To zależy. Weź pod uwagę, że wszystko z tego dodatku masz do odblokowania za punkty zdobywane w grze, Więc jeśli nie masz parcia na to, by wszystkie postacie mieć od razu to nie ma sensu raczej kupować.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

28 gru 2018, o 10:01

Ale tryb Arcade jest zamknięty za Marching Fire czyż nie?
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 102 razy
Podziękowania: 72 razy
Kontakt:

28 gru 2018, o 10:12

A no tak, zapomniałem o tym. Ja tam nie zdecydowałem się na to. Walka z botami raczej nie jest meritum tej gry w mojej opinii ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

28 gru 2018, o 10:17

I jak to z tym community? Faktycznie gra odżyła i jest sens wracać z zerowym doświadczeniem? :)
ODPOWIEDZ