X

Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.

Re: Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

Postprzez Refty » 11 lut 2019, o 01:39

Mam 1200 punktów Ubi. Wszystko mam na zniżki do kupna gier. Jak ważność tych kuponów jest miesiąc to mnie Ubisoft bardzo rozczarował :/ Oni w ogóle rozsyłali ma maila tą informację o zmianie ważności punktów?
  • 0

Obrazek
Refty
Predator

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 57

Re: Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

Postprzez DoktorBartas_PL » 11 lut 2019, o 09:27

Refty napisał(a):Mam 1200 punktów Ubi. Wszystko mam na zniżki do kupna gier. Jak ważność tych kuponów jest miesiąc to mnie Ubisoft bardzo rozczarował :/ Oni w ogóle rozsyłali ma maila tą informację o zmianie ważności punktów?

Raczej mailowo też, na skrzynce nic nie widzę ale pewnie usunąłem. Natomiast były informacje zarówno oficjalne w kliencie gry jak i np. na Łowcach. I to grubo kilka miesięcy temu, cała akcja też wchodzi dopiero od 1 kwietnia. I to nie wszystkie.
Kupony były zgodnie z moją wiedzą mnie zawsze z terminem ważności.
  • 0

DoktorBartas_PL
Łowca

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 0

Poprzednia strona

Powrót do Gry cyfrowe na PC