Muve.pl - oficjalny temat

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Administrator
Discord: remike#9022
Podziękował: 570 razy
Podziękowania: 56 razy
Kontakt:

23 kwie 2013, o 00:37

W tym wątku możecie uzyskać bezpośredni kontakt z przedstawicielem sklepu Muve.pl. Postara się on (w ramach możliwości) odpowiedzieć na wasze liczne pytania. Pamiętajcie jednak, aby zachowywać się kulturalnie, jako że wątek ten będzie szczególnie moderowany.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 23 razy
Kontakt:

Re: Muve.pl - oficjalny temat

23 kwie 2013, o 00:49

Kiedy Wiosnobranie?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

23 kwie 2013, o 00:53

Będzie jak będzie, codziennie na fejsie piszą, że udostępnią takie info przed wiosnobraniem i codziennie znajdzie się ktoś, kto pyta o to samo. Niech ogarną co mają ogarnąć, żeby nie było takiego failu jak ostatnio. Cierpliwości w narodzie brakuje widzę.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

23 kwie 2013, o 01:37

Ja chciałbym się dowiedzieć czy dlc do Rage a konkretnie The Scorchers zostanie jakoś wydane w Polsce ewentualnie czy będzie w końcu Rage dostępny w dystrybucji cyfrowej.
Awatar użytkownika
Redaktor
Podziękował: 1013 razy
Podziękowania: 48 razy
Kontakt:

23 kwie 2013, o 06:04

Eksandor pisze: Ja chciałbym się dowiedzieć czy dlc do Rage a konkretnie The Scorchers zostanie jakoś wydane w Polsce (...)
Info z profilu fb muve:
"Na tę chwilę nie ma w ogóle planów wydawniczych dotyczących tego dodatku w Polsce."
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 25 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

23 kwie 2013, o 07:11

Czy jest szansa na jakąś przecenę gier na Nintendo DS lub czy planujecie wprowadzić gry na tę konsolę do efektu zestawów?
Kiedy nastąpi jakaś aktualizacja katalogu nagród w KG, bo od dawien dawna nie trafiło tam nic ciekawego?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 7 razy

23 kwie 2013, o 07:33

Czy gdy wiosnobranie powróci wszystkie gry DIGITAL bedą miały region locka a zagraniczne adresy ip będą blokowane?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2013, o 09:52 przez nerka99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przedstawiciel
Podziękowania: 4 razy

23 kwie 2013, o 09:24

Cześć,

Zaraz Wam poodpisuję. Dopiero co do pracy wszedłem. Fajnie, że jest odzew! :)

Pozdrawiam,
Marcin, Muve.pl
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

23 kwie 2013, o 10:10

blindobserver pisze: Będzie jak będzie, codziennie na fejsie piszą, że udostępnią takie info przed wiosnobraniem i codziennie znajdzie się ktoś, kto pyta o to samo. Niech ogarną co mają ogarnąć, żeby nie było takiego failu jak ostatnio. Cierpliwości w narodzie brakuje widzę.

Dobrze że się pyta i nie sądzę żeby miało to coś wspólnego z brakiem cierpliwości. Chodzi raczej o to, że rozpoczyna się nowy sezon wyprzedaży (np. GamersGate) i pytanie brzmi czy warto wstrzymać się (i jak długo) ze swoimi zakupami aż do rozpoczęcia Wiosnobrania.

@Muve.pl fajnie że nas zauważyliście i bardzo miło z Waszej strony, że chcecie poświęcić czas by odpowiedzieć na nasze pytania. W związku z tym zastanawiam się czy jest opcja by w (niedalekiej) przyszłości wprowadzić kody rabatowe z Kompanii Graczy do kupowania gier digital?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

23 kwie 2013, o 10:25

Kraczykruk pisze: Dobrze że się pyta i nie sądzę żeby miało to coś wspólnego z brakiem cierpliwości. Chodzi raczej o to, że rozpoczyna się nowy sezon wyprzedaży (np. GamersGate) i pytanie brzmi czy warto wstrzymać się (i jak długo) ze swoimi zakupami aż do rozpoczęcia Wiosnobrania.
Pyta się, choć na fejsie codziennie jest info o tym, że jeszcze nie ogłosili i jak ogłoszą to będzie. Jasno określili, że dadzą informację jak będzie, a w międzyczasie nie będą potwierdzać żadnych przypuszczeń osób czekających na Wiosnobranie. Z tego co piszą dzisiaj, ma być jakaś wzmianka o promocji dzisiaj.
Awatar użytkownika
Predator

23 kwie 2013, o 10:29

blindobserver pisze: ...choć na fejsie codziennie jest info o tym...
Nie każdy korzysta z FB i nie widze powodu dla którego jakaś zewnętrzna prywatna strona z którą sklep nie ma żadnego powiązania miałaby być źródłem informacji :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

23 kwie 2013, o 10:40

Oficjalne profile są źródłem informacji. Idąc tym tropem łowcygier.pl jako "zewnętrzna prywatna strona z którą sklep nie ma żadnego powiązania" też nie jest źródłem żadnych informacji, więc pytanie o promocje powinno być chyba w takim razie skierowane na oficjalne forum muve.pl. Tam jest wszystko i tam akurat sklep ma jakieś powiązanie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

23 kwie 2013, o 10:44

To nie jest wątek do kłócenia się.
Idźcie z tą dyskusją na pm i nie zaśmiecajcie tematu.
Awatar użytkownika
Predator

23 kwie 2013, o 10:50

blindobserver pisze: Oficjalne profile są źródłem informacji. Idąc tym tropem łowcygier.pl jako "zewnętrzna prywatna strona z którą sklep nie ma żadnego powiązania" też nie jest źródłem żadnych informacji
To co napisałeś miałoby tylko sens gdyby sklep zdecydował się umieścić jakiś ważny news na łowcach nie umieszczając go nigdzie indziej :P
Wolf Moon pisze: To nie jest wątek do kłócenia się.
Idźcie z tą dyskusją na pm i nie zaśmiecajcie tematu.
Powiedziałbym, że to całkiem kulturalna dyskusja, nikt nikogo nie obraża a wymieniamy jedynie kontropinie.

A zagadnienie "ważne info na stronie gł sklepu vs newsy na FB" jest imho całkiem interesujące i byłoby miło gdyby oficjele sklepu zajęli w tej sprawie stanowisko
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

23 kwie 2013, o 10:53

Nie twierdzę, że się obrażacie, ale że powstaje offtop.
To nie jest miejsce na dyskusje o przydatności FB, ale miejsce do kontaktu ze Sklepem.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

23 kwie 2013, o 10:54

To co Ty napisałeś o fejsie wygląda dokładnie tak samo - na forum muve.pl jest dokładanie taka sama informacja jak na fejsie. Więc nawet jeśli nie ma fejsa, to na tamtym forum też by to znalazł. Czyli umieścili go także gdzie indziej, a że wspomniałem o fejsie, cóż - obecnie większość firm daje zapowiedzi swoich produktów tam i można mieć choćby fake konto, żeby to wszystko śledzić. W czasach, gdy ludzie mają po x kont z grami jedno więcej nie powinno robić różnicy.
Awatar użytkownika
Predator

23 kwie 2013, o 11:01

@up głowa mnie boli i nie chce mi się tematu ciągnąć, czuj sie zwycięzcą :P

@muve odnosząc się jeszcze do mojego pierwszego pytania, czy jesli nie zdecydujecie się na totalną blokade regionalną wszystkich gier DIGITAL czy jest szansa, że umieścicie info o ewentualnym locku na stronie gry by wiedzieć czy jest sens kupowania gry dla przyjaciół z zagranicy?
Awatar użytkownika
Przedstawiciel

23 kwie 2013, o 11:13

kwmaster pisze: Kiedy Wiosnobranie?
Dziś pojawi się nasze oficjalne stanowisko na Facebooku w sprawie wiosnobrania. W kwietniu już się nie wyrobimy, bo dokupujemy serwery, później jeszcze instalujemy soft i testujemy wszystko dokładnie. To musi potrwać.
Eksandor pisze: edzieć czy dlc do Rage a konkretnie The Scorchers zostanie jakoś wydane w Polsce ewentualnie czy będzie w końcu Rage dostępny w dystrybucji cyfrowej.
Tutaj niestety bez zmian. Negocjacje kontraktowe to skomplikowana sprawa, a samo muve.pl nie ma nie żadnego wpływu.
kmpt pisze: t szansa na jakąś przecenę gier na Nintendo DS lub czy planujecie wprowadzić gry na tę konsolę do efektu zestawów?
Kiedy nastąpi jakaś aktualizacja katalogu nagród w KG, bo od dawie
Z Nintendo DS mamy duży problem, bo gry nie cieszą się u nas niestety dużą popularnością. Nie mamy planów jeżeli chodzi o NDS i efekty zestawów.
Katalog Kompanii powoli będzie teraz ruszał z miejsca. A za jakiś czas Kompania zostanie gruntownie przebudowana.

nerka99 pisze: anie powróci wszystkie gry DIGITAL bedą miały region locka a zagraniczne adresy ip będą blokowane?
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby osoby zza granicy nie mogły u nas kupować. Mamy nadzieję, że tym razem się uda.
Kraczykruk pisze: e że się pyta i nie sądzę żeby miało to coś wspólnego z brakiem cierpliwości. Chodzi raczej o to, że rozpoczyna się nowy sezon wyprzedaży (np. GamersGate) i pytanie brzmi czy warto wstrzymać się (i jak długo) ze swoimi zakupami aż do rozpoczęcia Wiosnobrania.

@Muve.pl fajnie że nas zauważyliście i bardzo miło z Waszej strony, że chcecie poświęcić czas by odpowiedzieć na nasze pytania. W związku z tym zastanawiam się czy jest opcja by w (niedalekiej) przy
Na wiosnobranie warto czekać. Zaufajcie mi. Zresztą sprawdźcie, jak wyglądało zimobranie.
Za punkty w Kompanii Graczy raczej nie będzie można kupować gier. Chociaż takie sugestie się coraz częściej pojawiają.
blindobserver pisze: isałeś o fejsie wygląda dokładnie tak samo - na forum muve.pl jest dokładanie taka sama informacja jak na fejsie. Więc nawet jeśli nie ma fejsa, to na tamtym forum też by to znalazł. Czyli umieścili go także gdzie indziej, a że wspomniałem o fejsie, cóż - obecnie większość firm daje zapowiedzi swoich produktów tam i można mieć choćby fake konto, żeby to wszystko śledzić. W czasach, gdy
Forum muve.pl także ja moderuję w tej chwili. :)
nerka99 pisze: e odnosząc się jeszcze do mojego pierwszego pytania, czy jesli nie zdecydujecie się na totalną blokade regionalną wszystkich gier DIGITAL czy jest szansa, że umieścicie info o ewentualnym locku na stronie gry by wiedzieć czy jest sens kupowania gry dla przyjaciół z zagranicy?
OK. Zrobimy, co w naszej mocy.
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

23 kwie 2013, o 11:35

Czy macie w planach (Choćby dalekich ) jakąś większą akcję promocyjną obejmującą edycje pudełkowe gier ?
Poluję od dawna na pudełkowego Fallouta 3 GOTY, i czekam na jakąś fajną obniżkę (Na studencki porfel :) ).
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Predator

23 kwie 2013, o 11:36

mammoth665 pisze: Czy macie w planach (Choćby dalekich ) jakąś większą akcję promocyjną obejmującą edycje pudełkowe gier ? Pozdrawiam :)
Wiele razy mieli, więc chyba można liczyć na coś w przyszłości nawet jeśli teraz dostaniesz tajemnicza odpowiedź "nie wiemy" :)

A korzystając z tego, że przedstawiciel muve to czyta... potraficie być absolutnie fantastyczni tyle wam powiem.
Wysyłając mi nagrody z Kompanii graczy coś pokićkaliście i kurier nie chciał przyjąć kasy za przesyłkę, bo była już opłacona, chciałem być w porządku i wam ją oddać przelewem ale jako, że był to wasz "bład" nie przyjeliście jej (nie mówiąc o tym, że jeszcze dosłaliście mi dodatkowego stuffu :P).

Nie wspominając już, że gdy sprzedawaliście Warriors of the North +przesyłka gratis to rozdawaliście chyba grę za darmo bo kurier was pewnie wyniósł tyle co sama gra :)

Tak więc, czasem człowiek pojęczy przy okazji wtopy jak z ostatnim wiosnobraniem ale i tak jeśli o mnie chodzi wyrobiliście sobie b solidną opinię jako sklep.
ODPOWIEDZ