Steam - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

23 maja 2019, o 19:08

a jak masz sale na black friday? koniec listopada i zaraz za 2 tygodnie winter sale jest
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 3 razy

Re: Steam - temat ogólny

23 maja 2019, o 19:17

Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku - 4 luty, a było 5 lutego.
Może daty są o 1 dzień do tył?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 126 razy
Podziękowania: 138 razy
Kontakt:

23 maja 2019, o 19:21

vertus pisze: Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku - 4 luty, a było 5 lutego.
Może daty są o 1 dzień do tył?
tyle że to był poniedzialek i wtorek a tutaj normalnie zawsze w czwartki o 19stej ruszala wyprz.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 27 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

23 maja 2019, o 19:58

Można już kupić Pathologic 2, jedynka była dziwna, zabugowana i miała klimat gęsty jak cholera
https://store.steampowered.com/app/505230/Pathologic_2/#

do kupienia jest też SWINE HD, brak polskiej wersji (ta tylko na płytach z czasopism była, zupełnie jak Evil Islands)
https://store.steampowered.com/app/9440 ... _Remaster/

Twórcy trylogii Zero Escape (999, Virtue's Last Reward oraz Zero Time Dillema) wypuścili nową grę.
https://store.steampowered.com/app/766680/Punch_Line/
Spodziewałem się czegoś... innego?

Battalion 1944 opuścił early access
https://store.steampowered.com/app/4899 ... LION_1944/
to dla tych którym mało CoD2 a narzekają że BFV nie spełnił ich oczekiwań
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, o 20:32 przez EdmundBA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robin Hood

23 maja 2019, o 20:09

Punch Line to akurat relatywnie stara rzecz już i to tylko port na PC, do którego zresztą PQube się zbytnio nie przyłożyło bo nawet sejwów w chmurze nie dodali. "Prawdziwa" nowa gra Uchikoshiego to AI: Somnium Files, które wychodzi we wrześniu (chyba, że zaś przełożą).

A Pathologic 2 to wbrew nazwie remake jedynki właśnie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 50 razy
Kontakt:

23 maja 2019, o 20:21

rok temu było 24 maja
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

24 maja 2019, o 08:22

Opłaca się brać przepustkę do AC Odyssey za te 80zł? Pomijając już ten remaster AC III... Dużo grania jest w tych DLC?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

24 maja 2019, o 10:35

SK4ND4L pisze: Opłaca się brać przepustkę do AC Odyssey za te 80zł? Pomijając już ten remaster AC III... Dużo grania jest w tych DLC?
Sama podstawka mi zajęła około 80-90 godzin na przejście głównego wątku, ale to pewnie przez to że grałem na wysokim poziomie trudności i ze skalowaniem przeciwników no i robiłem praktycznie wszystkie misje które są dostępne w grze.

Słyszałem że z DLC lepsza jest atlantyda bo ma lepszą historię i wyszedł chyba nawet wczoraj drugi epizod do tego dlc a oceny też ma lepsze niż pierwsze dlc, Jak dla mnie warto kupić samą atlantydę lub jak chcesz mieć wszystko to SP.

Sytuacja jest praktycznie taka sama jak z AC Origins i jego dlc, gdzie pierwsze the hidden ones było słabe i nudne a drugie dlc The Curse Of The Pharaohs było po prostu bardzo dobre :)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

24 maja 2019, o 11:31

OrsonES pisze:
SK4ND4L pisze: Opłaca się brać przepustkę do AC Odyssey za te 80zł? Pomijając już ten remaster AC III... Dużo grania jest w tych DLC?
Sama podstawka mi zajęła około 80-90 godzin na przejście głównego wątku, ale to pewnie przez to że grałem na wysokim poziomie trudności i ze skalowaniem przeciwników no i robiłem praktycznie wszystkie misje które są dostępne w grze.

Słyszałem że z DLC lepsza jest atlantyda bo ma lepszą historię i wyszedł chyba nawet wczoraj drugi epizod do tego dlc a oceny też ma lepsze niż pierwsze dlc, Jak dla mnie warto kupić samą atlantydę lub jak chcesz mieć wszystko to SP.

Sytuacja jest praktycznie taka sama jak z AC Origins i jego dlc, gdzie pierwsze the hidden ones było słabe i nudne a drugie dlc The Curse Of The Pharaohs było po prostu bardzo dobre :)
Podstawke już dawno przeorałem. Ze 100h mi się zeszło. Kusi mnie wrócić do tej gry i ją wymaksować, bo fajna jest. Jak przepustka zapewni co najmniej 20h gry, to biorę. No i przy okazji ACIII bym ograł.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

24 maja 2019, o 11:38

SK4ND4L pisze:
OrsonES pisze:

Podstawke już dawno przeorałem. Ze 100h mi się zeszło. Kusi mnie wrócić do tej gry i ją wymaksować, bo fajna jest. Jak przepustka zapewni co najmniej 20h gry, to biorę. No i przy okazji ACIII bym ograł.
Do zawartości dlc mam zamiar się zabrać w ten weekend, razem dlc w sumie chyba mają trwać około 20-30 godzin a i to zależy od poziomu na którym grasz i czy ze skalowaniem przeciwników czy nie. No i zostaje pewnie jeszcze jeden epizod do atlantydy to trochę czasu pewnie dojdzie. Patrząc też jak wspierają tą grę to myślę że dobranie SP jest ok ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

24 maja 2019, o 14:20

OrsonES pisze: Słyszałem że z DLC lepsza jest atlantyda bo ma lepszą historię i wyszedł chyba nawet wczoraj drugi epizod do tego dlc a oceny też ma lepsze niż pierwsze dlc.
Mała poprawka: drugi epizod jeszcze nie wyszedł, Ubisoft dopiero ma zapowiedzieć datę premiery. Wczoraj opublikowano jedynie sporego patcha 1.30, w którym zawiera się m.in. nowy quest z serii Zaginione opowieści, jaki niebawem zapewne zostanie udostępniony w grze.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

24 maja 2019, o 14:34

Christoph pisze:
OrsonES pisze: Słyszałem że z DLC lepsza jest atlantyda bo ma lepszą historię i wyszedł chyba nawet wczoraj drugi epizod do tego dlc a oceny też ma lepsze niż pierwsze dlc.
Mała poprawka: drugi epizod jeszcze nie wyszedł, Ubisoft dopiero ma zapowiedzieć datę premiery. Wczoraj opublikowano jedynie sporego patcha 1.30, w którym zawiera się m.in. nowy quest z serii Zaginione opowieści, jaki niebawem zapewne zostanie udostępniony w grze.
Ah ok dzięki z wyprowadzenie z błędu, nie doczytałem newsa.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 50 razy
Kontakt:

24 maja 2019, o 19:02

Spring Cleaning Event
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 3 razy

24 maja 2019, o 19:04

No i trafiłem, że będzie dzisiaj :D
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Kontakt:

24 maja 2019, o 19:08

Tak porządkuje, że aż mi lvl 0 się pojawił na profilu i pusty inventory mam :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 37 razy
Podziękowania: 64 razy
Kontakt:

24 maja 2019, o 19:20

No to porobione

Wszedzie mam HMM, WYGLĄDA NA TO, ŻE NIC TU SIĘ NIE KWALIFIKUJE
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 45 razy
Kontakt:

24 maja 2019, o 19:33

pelikulas pisze: No to porobione

Wszedzie mam HMM, WYGLĄDA NA TO, ŻE NIC TU SIĘ NIE KWALIFIKUJE
Daj Gabenowi czas.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

Są jakies promocje? Czy to jest tylko event na odznaki?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 126 razy
Podziękowania: 138 razy
Kontakt:

spokojnie pewnie dopiero to wdrażają
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 22 razy