Epic Games - temat ogólny

nowy sklep z grami
Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.

Re: Epic Games - temat ogólny

Postprzez exoixonar » 20 cze 2019, o 21:51

warhameron napisał(a):No lol. znam paru devsów i pomimo, że chcieli to Epic ich zlał ciepłym moczem. Pozostał im tylko steam. Żeś ... wymyślił ... hahahaha

nic nie wymyśliłem, to ty źle przeczytałeś
napisałem, że epic chcę a nie devsi chcą

EPIC zaproponował zielone banknoty twórcy gry=/=znam paru devsów i pomimo, że chcieli to Epic ich zlał ciepłym moczem

jeżeli tak samo dobrze czytają tak jak ty to nic dziwnego
  • 0

exoixonar
Predator

Reputacja: 8

Postprzez mori » 24 cze 2019, o 16:37

exoixonar napisał(a):
pelikulas napisał(a):Z

[..]
EPIC zaproponował zielone banknoty twórcy gry aby nie trafiła do innego sklepu więc epic jako sklep to książkowy przykład monopolisty.
Jeżeli sam producent gry wybrałby EPIC jako swoją główną platformę do sprzedaży to jest to kwestia producenta.
Jeżeli gra jest reklamowana w sklepie steama od bardzo dawna, produkt fizyczny też jest do przypisania na steamie i tuż przed premierą okazuję się, że inny sklep zapłacił zielonymi banknotami aby gra nie trafiła do pierwszego sklepu to jest to książkowy przykład monopolu.

Myślę, że tymi 2 przykładami temat monopolu jest wyczerpany i pomogłem mniej ogarniętym w tej dziedzinie.

nie wiem z jakich ksiazek uczyles sie ekonomii, ale wiedza chyba wywietrzala :trollface:

na marginesie, widziales umowy i ustalenia?
  • 0

mori
Hitman

Reputacja: 15

Postprzez exoixonar » 24 cze 2019, o 17:05

mori napisał(a):
exoixonar napisał(a):
pelikulas napisał(a):Z

[..]
EPIC zaproponował zielone banknoty twórcy gry aby nie trafiła do innego sklepu więc epic jako sklep to książkowy przykład monopolisty.
Jeżeli sam producent gry wybrałby EPIC jako swoją główną platformę do sprzedaży to jest to kwestia producenta.
Jeżeli gra jest reklamowana w sklepie steama od bardzo dawna, produkt fizyczny też jest do przypisania na steamie i tuż przed premierą okazuję się, że inny sklep zapłacił zielonymi banknotami aby gra nie trafiła do pierwszego sklepu to jest to książkowy przykład monopolu.

Myślę, że tymi 2 przykładami temat monopolu jest wyczerpany i pomogłem mniej ogarniętym w tej dziedzinie.

nie wiem z jakich ksiazek uczyles sie ekonomii, ale wiedza chyba wywietrzala :trollface:

na marginesie, widziales umowy i ustalenia?

w taki sam sposób co ty widziałeś :trollface: :trollface: :trollface: czyli na poziomie twojej ekonomii która tutaj nie miała żadnego zastosowania a był opisany przykład metro

w sumie faktycznie ekonomia to twoja mocna strona :trollface:
Obrazek
  • 0

exoixonar
Predator

Postprzez mori » 25 cze 2019, o 09:02

jak ktos spojrzy na wykres CDR to bedzie wiedzial czy spadlo po dacie mojego posta, czy byla rakieta do nieba niczym niektore pseudocoiny :D :shrug: :)
dalej nie wiem, gdzie tu ksiazkowy monopol :D dev sobie wybiera, gdzie, komu i za ile bedzie sprzedawal :shrug: kop dalej
  • 0

mori
Hitman

Postprzez Merque » 25 cze 2019, o 16:58

Może to chociaż troche rozjaśni jak wyglądają te umowy na -> wyłączność.
  • 0

"Welcome to console age, my friends. Everyone gives a shit."
http://www.testufo.com/#test=framerates
Merque
Robin Hood

Reputacja: 2

Postprzez robart_ » 29 cze 2019, o 10:08

po Overcooked za friko to chyba będzie Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, 169 zł :P
https://www.epicgames.com/store/pl/prod ... ghter/home
  • 0

robart_
Predator

Reputacja: 24

Postprzez buck » 29 cze 2019, o 12:36

robart_ napisał(a):po Overcooked za friko to chyba będzie Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, 169 zł :P

niewykluczone. Było już "za friko" do przedpremierowych zamówień na Sinking City.
  • 0

Jednym z najgorszych PR-owo zachowań jest wdawanie się z atakującymi w różnego rodzaju pyskówki.
stoję i patrzę na drzwi z zamkiem 3-poziomu a drzwi się same otwierają i wpada do mnie kretoszczur z umiejętnością otwierania zamków 3-go poziomu
buck
Wiedźmin

Reputacja: 2

Postprzez Armin » 15 lip 2019, o 19:08

Zombie Army 4: Gra będzie tytułem na wyłączność, bo Epic wyłożył na to sporą sumkę.

https://www.cdaction.pl/news-57240/zomb ... sumke.html
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Medale: 6
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: -38
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Bożygrzmot » 15 lip 2019, o 19:15

Armin napisał(a):Zombie Army 4: Gra będzie tytułem na wyłączność, bo Epic wyłożył na to sporą sumkę.

https://www.cdaction.pl/news-57240/zomb ... sumke.html

Poza tym Epic uważa nasze dzieło za tytuł z górnej półki

:E :E :E
  • 0

Bożygrzmot
Wiedźmin

Reputacja: 26

Postprzez Armin » 15 lip 2019, o 19:23

To fantastyczne, a my z chęcią byśmy przygarnęli trochę ich gotówki.

no a jak, no ba :E
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Reputacja: -38

Postprzez robart_ » 15 lip 2019, o 20:00

ja lekko się zdziwiłem jak dzisiaj przeczytałem ze Heavy Rain ma DENUVO :) w sumie byłem pewien ze gra już od premiery hula na torrentach a tu nic
  • 0

robart_
Predator

Postprzez MerlinPL » 15 lip 2019, o 20:05

Rebellion to zawsze były szmaty. Przypominam że to ta firma która kazała Valve usunąć graczom z kont Sniper Elite 3 bo się im nie spodobało że ludzie kupowali ich grę w tańszych regionach bez locka a potem odsprzedawali z zyskiem.
A z nowszych wiadomości: chciwe gnidy które nie dały za darmo wersji reamstered posiadaczom Sniper Elite V2. I owszem gra była za darmo, ale nie zmienia to faktu że część osób ją po prostu zakupiła.
  • 0

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w tym momencie. Nie może on służyć przeciwko niemu ani teraz, ani w żadnym innym momencie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
MerlinPL
Hitman

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: -26

Postprzez exoixonar » 15 lip 2019, o 20:27

Sniper Elite 1-4 jako tako przyjemnie się przechodziło
natomiast Sniper Zombie 1-3 to strasznie słaba gra, monotonna, liniowa do bólu, kilku przeciwników, misje typu "arena" odradzają się zombie wokół ciebie i tak wygląda większość gry, przechodzone w męczarniach
  • 0

exoixonar
Predator

Postprzez robart_ » 16 lip 2019, o 17:32

Tetris Effect za 111,20 zł w promo, ktoś chętny :)
https://www.epicgames.com/store/pl/prod ... ffect/home
  • 0

robart_
Predator

Postprzez Nosterex » 18 lip 2019, o 03:56

Ciekawe komentarze pod trailerem wersji PC
https://www.youtube.com/watch?v=WCdkg569Ozk

"Wonderful news guys.... Tim Sweeney just paid for all our copies"
"I'm glad Tim is paying for my copy of games. I can pirate them guilt free"
"Thank you Tim Sweeney for paying for my copy."
:trollface: :trollface: :trollface:
  • 0

"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci sk***iele umierali za swoją."
Obrazek
Nosterex
Wiedźmin

Medale: 3
Reputacja: 35

Postprzez Skapiradlo » 18 lip 2019, o 10:42

Nosterex napisał(a):Ciekawe komentarze pod trailerem wersji PC

Trudno się nie zgodzić - Steam i bundle praktycznie wyeliminowały piractwo na PC. EPIC i ich chińscy kamraci przez swoje pokrętne interesiki pod stołem dzielnie pracują by przywrócić je do chwały. Tetris ani mnie ziębi ani grzeje przy bibliotece kilkunastu tysięcy gier, z tego pewnie co najmniej kilkaset wartych ogrania, ale już takie Borderland 3 tak. Dzięki Sweeneyowi zaoszczędzę przynajmniej te kilkaset złotych: na jesień planuję dzięki temu Doom Eternal, na wiosnę przyszłego roku kiedy BO3 trafi na Steam już czeka Cyberpunk 2077, zajmie mi pewnie najmarniej rok i nie będzie na BO3 czasu. Do pomysłu kupna BO3 wrócę pewnie za 2-3 lata jak Super Deluxe (czyli po staremu GOTY) będzie chodzić na wyprzedażach steamowych 75% po parę dolarów.

Dzięki Tim Sweeney za zwrócenie uwagi na właściwe tory - Chinole już zapłacili za "moją" kopię Borderlands 3 ;P
  • 0

Skapiradlo
Predator

Medale: 7
6000 (1)
Reputacja: 22

Postprzez raistand » 18 lip 2019, o 14:26

Skapiradlo napisał(a):
Trudno się nie zgodzić - Steam i bundle praktycznie wyeliminowały piractwo na PC.

Dawno nic mnie tu tak bardzo nie rozbawiło.
:piwo:
  • 0

Obrazek
raistand
Wiedźmin

Medale: 8
1000 (1) 2000 (1) 3000 (1)
4000 (1) 5000 (1) 6000 (1)
7000 (1) 8000 (1)
Reputacja: 57

Postprzez mori » 18 lip 2019, o 14:44

lmfao, kto mial i ma piracic ten tak bedzie robil. to po prostu robienie sobie wymowek. pustostan miedzy uszami. jak wymaganie aby remastery byly zawsze za darmo dla posiadaczy oryginalu....
  • 0

mori
Hitman

Postprzez Desolator » 18 lip 2019, o 15:55

raistand napisał(a):
Skapiradlo napisał(a):
Trudno się nie zgodzić - Steam i bundle praktycznie wyeliminowały piractwo na PC.

Dawno nic mnie tu tak bardzo nie rozbawiło.
:piwo:

Mnie też to rozbawiło, w jaki sposób do tego doszedłeś? Piractwo na PC nie zostanie wyeliminowane dopóki grupy pirackie będą łamać zabezpieczenia i wrzucać gry do sieci. Nie wiem jak Ty ale jak byłem młody to ciągnąłem piraty na bieżąco, bo nie było mnie stać na oryginały i miałem sporo wolnego czasu. Teraz sytuacja się odwróciła, gry wyłącznie kupuję, ale i tak nie jestem w stanie wszystkiego ograć, bo nie mam aż tyle wolnego czasu :cry: Zresztą znam sporo osób, które pomimo tego, że zarabiają przyzwoicie to i tak jadą na piratach. Dlaczego? Bo nie chcą płacić za coś co mogą mieć za darmo.
  • 0

Desolator
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 13

Postprzez Hardkor » 18 lip 2019, o 22:52

Skapiradlo napisał(a):
Nosterex napisał(a):Ciekawe komentarze pod trailerem wersji PC

Trudno się nie zgodzić - Steam i bundle praktycznie wyeliminowały piractwo na PC. EPIC i ich chińscy kamraci przez swoje pokrętne interesiki pod stołem dzielnie pracują by przywrócić je do chwały. Tetris ani mnie ziębi ani grzeje przy bibliotece kilkunastu tysięcy gier, z tego pewnie co najmniej kilkaset wartych ogrania, ale już takie Borderland 3 tak. Dzięki Sweeneyowi zaoszczędzę przynajmniej te kilkaset złotych: na jesień planuję dzięki temu Doom Eternal, na wiosnę przyszłego roku kiedy BO3 trafi na Steam już czeka Cyberpunk 2077, zajmie mi pewnie najmarniej rok i nie będzie na BO3 czasu. Do pomysłu kupna BO3 wrócę pewnie za 2-3 lata jak Super Deluxe (czyli po staremu GOTY) będzie chodzić na wyprzedażach steamowych 75% po parę dolarów.

Dzięki Tim Sweeney za zwrócenie uwagi na właściwe tory - Chinole już zapłacili za "moją" kopię Borderlands 3 ;P

BO3=Black Ops 3. Pisz B3 jak już jesli chodzi o Borderlands 3
  • 0

Hardkor
Hitman

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry cyfrowe na PC