Green Man Gaming - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 63 razy

17 lip 2019, o 17:37

Pierwszy dzień taki niezbyt dobry, bo dużo gier jest drożej niż było na zwykłych przecenach, ale coś tam kupiłem, żeby kupon na 10% zużyć.
Pewnie każdego kolejnego dnia inny wydawca będzie, ale po tym, co zaserwowali dzisiaj nie spodziewam się szałowych cen :E
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

Re: Green Man Gaming - temat ogólny

17 lip 2019, o 17:40

haskii pisze: Liczyłem na zniżki DLC do ATS, a tu kicha... W ogóle nie przecenione :=(
SCS coś ostatnio się ceni. Do tego przyspieszyli z wydawaniem kolejnych dlc, a z ostatnim to nawet poza sklep Steam nie wyszli... Szukaj po cdkeysach i Gamivo (jak będą dawali kupon na -20%), tak uzbierasz cokolwiek aż do Oregonu i Baltic Sea w przyzwoitych cenach. Na Waszyngton (i prawdopodobnie na Bałkany w przyszłości też) niestety trzeba się wykosztować bezpośrednio na Steam (w pakiecie z ciulowymi maszynami leśnymi wychodzi w promocji -30% około 40 zeta).
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

17 lip 2019, o 17:52

Niriles pisze:
haskii pisze: Liczyłem na zniżki DLC do ATS, a tu kicha... W ogóle nie przecenione :=(
SCS coś ostatnio się ceni. Do tego przyspieszyli z wydawaniem kolejnych dlc, a z ostatnim to nawet poza sklep Steam nie wyszli... Szukaj po cdkeysach i Gamivo (jak będą dawali kupon na -20%), tak uzbierasz cokolwiek aż do Oregonu i Baltic Sea w przyzwoitych cenach. Na Waszyngton (i prawdopodobnie na Bałkany w przyszłości też) niestety trzeba się wykosztować bezpośrednio na Steam (w pakiecie z ciulowymi maszynami leśnymi wychodzi w promocji -30% około 40 zeta).
Maszyny leśne słabe są? :D Bo też nad nimi myślałem sporo dzisiaj :P
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

17 lip 2019, o 19:34

haskii pisze: Maszyny leśne słabe są? :D Bo też nad nimi myślałem sporo dzisiaj :P
Podobny poziom, co Heavy Cargo Pack. 8 ładunków, z czego 6 na tych "długich" naczepach, a 2 jako osobny ładunek-naczepa. No i jakieś acziki do tego, ze dwa albo trzy. Czy to jest warte 18 zeta? Nie wiem, za to w paku można wziąć - w cenie samego Waszyngtonu (którego taniej nigdzie nie ma) dostanie się komplet.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

17 lip 2019, o 23:35

7% na dowolną grę z wyprzedaży (nie wiem czy na gry bez promocji też obowiązuje):
497GR8-20PF5D-?O?4A6
? = 1
10%, jak wyżej:
UNXI0D-?QV2ZU-09XIFX
? = 7
Edit, być może ten też zadziała (nie wiem czy # na początku jest potrzebny), 10%:
#000166-EFPNE2-2RS7DT
Awatar użytkownika
Robin Hood

21 lip 2019, o 12:25

Wczoraj i przedwczoraj na głównej stronie GMG był podany kod -15% dla nowych użytkowników dzisiaj już go nie widzę. Zapisał sobie ktoś ten kod zniżkowy czy już go zdjęli i jest nieaktywny?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 40 razy
Podziękowania: 69 razy
Kontakt:

21 lip 2019, o 14:20

Btw czemu z intela zami9ast 4 gier na 10 mozna zabrac wszystkie?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 18 razy
Podziękowania: 15 razy

21 lip 2019, o 16:49

Breaking Bread pisze: Wczoraj i przedwczoraj na głównej stronie GMG był podany kod -15% dla nowych użytkowników dzisiaj już go nie widzę. Zapisał sobie ktoś ten kod zniżkowy czy już go zdjęli i jest nieaktywny?
HELLO15
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

23 lip 2019, o 14:41

pelikulas pisze: Btw czemu z intela zami9ast 4 gier na 10 mozna zabrac wszystkie?
Chyba wtopa Intela. Nie u wszystkich tak jest. Prawdopodobnie kwestia korzystania z AdBlocka/NoScripta itp.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 175 razy
Podziękowania: 57 razy
Kontakt:

24 lip 2019, o 01:25

Ma ktoś jeszcze taki komunikat jeśli chodzi o grę za newsletter?
"Chwilowo zabrakło nam kodów i pracujemy nad ich uzupełnieniem w systemie. Spróbuj ponownie później."
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

25 lip 2019, o 19:36

Czy kupon na dany tier dostajemy za każdym razem, gdy użyjemy poprzedni? Tzn. jeśli teraz użyje złotego kuponu na złotej grze, to po zakupie dostanę nowy złoty kupon czy już nie?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

25 lip 2019, o 19:41

loginnuss pisze: Czy kupon na dany tier dostajemy za każdym razem, gdy użyjemy poprzedni? Tzn. jeśli teraz użyje złotego kuponu na złotej grze, to po zakupie dostanę nowy złoty kupon czy już nie?
Dostaniesz kolejny. Ogólnie każdy Rewards Bundle w koszyku oznacza kolejny, nowy kupon z tiera tego Rewards Bundle'a po dokonaniu zakupu. Innymi słowy zakup gry z Gold Rewards Bundle zawsze da Ci kolejny 15% kupon zniżkowy.

Tak na wszelki wypadek - dwie rzeczy o których warto pamiętać to to że każdy z tych kuponów działa tylko na 1 grę w koszyku a nie cały koszyk i to że jak wrzucisz np 2 gry Gold do koszyka to dostaniesz tylko jeden Gold Rewards Bundle. Z tego powodu jeśli chcesz kupić więcej gier to warto je kupować osobno - po jednej grze na koszyk.
Lui
Awatar użytkownika
Lui
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

25 lip 2019, o 20:36

Jahman pisze:
loginnuss pisze: Czy kupon na dany tier dostajemy za każdym razem, gdy użyjemy poprzedni? Tzn. jeśli teraz użyje złotego kuponu na złotej grze, to po zakupie dostanę nowy złoty kupon czy już nie?
Dostaniesz kolejny. Ogólnie każdy Rewards Bundle w koszyku oznacza kolejny, nowy kupon z tiera tego Rewards Bundle'a po dokonaniu zakupu. Innymi słowy zakup gry z Gold Rewards Bundle zawsze da Ci kolejny 15% kupon zniżkowy.

Tak na wszelki wypadek - dwie rzeczy o których warto pamiętać to to że każdy z tych kuponów działa tylko na 1 grę w koszyku a nie cały koszyk i to że jak wrzucisz np 2 gry Gold do koszyka to dostaniesz tylko jeden Gold Rewards Bundle. Z tego powodu jeśli chcesz kupić więcej gier to warto je kupować osobno - po jednej grze na koszyk.
Nie prawda. Kupowałem dziś przed 13:00 Preya i Dooma, i dostałem 2 Gold Rewards Bundle. Chyba, że teraz coś pozmieniali...
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

25 lip 2019, o 20:40

Lui pisze: Nie prawda. Kupowałem dziś przed 13:00 Preya i Dooma, i dostałem 2 Gold Rewards Bundle. Chyba, że teraz coś pozmieniali...
Na raz w tym samym koszyku? A to przepraszam - to w takim razie musieli coś naprawić odkąd ja robiłem swoje zakupy pare dni temu bo wtedy wyświetlał się tylko jeden bundle per tier per koszyk max.
Lui
Awatar użytkownika
Lui
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

25 lip 2019, o 22:29

Tak, dwie gry w jednym koszyku i okazało się, że dostałem 2 Bundle :) Nie gwarantuję, że dalej tak jest :P
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

26 lip 2019, o 09:05

Dzięki za odpowiedzi. Odnośnie kuponów, to sprawdzilem wczoraj w koszyku i oferowali mi tylko jeden. Możliwe, że trzeba przekroczyć jakiś pułap, albo losowo dają (raz mi proponowali za tier srebrny kupon złoty i srebrny, gdy chciałem użyć złotego).
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

26 lip 2019, o 11:17

Lui pisze: Tak, dwie gry w jednym koszyku i okazało się, że dostałem 2 Bundle :) Nie gwarantuję, że dalej tak jest :P
No i tak to w sumie z definicji miało działać. Fajnie że to naprawili i dzięki za potwierdzenie. :)
loginnuss pisze: Dzięki za odpowiedzi. Odnośnie kuponów, to sprawdzilem wczoraj w koszyku i oferowali mi tylko jeden. Możliwe, że trzeba przekroczyć jakiś pułap, albo losowo dają (raz mi proponowali za tier srebrny kupon złoty i srebrny, gdy chciałem użyć złotego).
To jaką nagrodę i jakie kupony dostaniesz zależy od tego z jakiego tiera jest gra którą kupujesz. Ogólnie zasada jest prosta - za każdą grę z "G" w narożniku jej obrazka powinieneś dostać Gold Bundle, za każdą z "S" Silver Bundle a za każdą "B" Bronze Bundle. Jest to niezależne od tego czy i z jakim voucherem kupujesz te gry i z definicji każdy voucher zniżkowy powinien zadziałać na każdą grę w Summer Sale (więc można sobie spokojnie np użyć vouchera 15% z Gold Reward na grę z Bronze tier i dostać za to kolejny Bronze Reward albo użyć vouchera 7% z Bronze Reward na grę z Gold tier i dostać za to kolejny kupon 15% do użycia przy następnym zakupie). Jakby nie było dodawanie vouchera zniżkowego nigdy nie powinno zmieniać listy Rewards Bundle które dostaniesz. No chyba że znalazłeś jakiś fajny bug bo chyba raz już taki był że jedna gra oferowała 2 nagrody z różnych tierów albo chyba że znowu coś pozmieniali odkąd robiłem swoje zakupy. ;)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 28 razy
Kontakt:

29 lip 2019, o 00:08

Takie pytanko - GMG pisze że ten sale będzie trwał do 7 sierpnia. Czy to znaczy że wszystkie obniżone gierki tak zostaną do tego czasu?
Bo jak tak patrzę na innych serwisach promki Bethesdy kończą się zazwyczaj już za dwa-trzy dni i teraz mam drobny zgryz jak to traktować.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 85 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

4 sie 2019, o 17:40

Kupował ktoś może Dishonored - Definitive Edition z tego sklepu? Czy widać zakup w sklepie Steam?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

4 sie 2019, o 19:28

Wajper pisze: Kupował ktoś może Dishonored - Definitive Edition z tego sklepu? Czy widać zakup w sklepie Steam?
Ja kiedyś tam dawno temu kupowałem Dishonored GOTY, a to jest chyba to samo. Nie ma u mnie zakupu na stronie, więc chyba nie jest to wersja RHCP
Trzeba poczekać aż ktoś się wypowie co niedawno kupił
ODPOWIEDZ