Yuplay.ru - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.

Re: Yuplay.ru - temat ogólny

Postprzez doublexrossed » 8 lis 2019, o 19:53

Ejdrien. napisał(a):
doublexrossed napisał(a):Kupiłem Contra Anniversary Collection stamtąd i ma locka, czy jest coś co mogę zrobić?

Jeśli się nie boisz, możesz aktywować przez vpn.

Mam na tym koncie ponad 900 pozycji, nie wszystkie to GOTY ale i tak byłoby szkoda w razie czego, na pewno nie warto dla 27 ziko.

z ciekawości grać można potem już w każdym regionie?
  • 0

Obrazek
doublexrossed
Robin Hood

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 3

Postprzez Niriles » 8 lis 2019, o 22:18

Bana nie dostaniesz, bo nikt nigdy nie dostał. Ale już nie aktywujesz, bo Steam namieszał i teraz trzeba region sklepu zmienić, a do tego musiałbyś mieć "ruskie" konto w banku - przynajmniej tak wszyscy powtarzają od miesiąca czy dwóch. Z lenistwa jeszcze sam nie sprawdzałem, czy faktycznie już przez VPN nie można. Także ewentualnie zostaje opcja albo sprzedać, albo na SG zrobić giveawaya na ru/cis.
  • 0

Niriles
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 1

Postprzez wojtas011 » 8 lis 2019, o 22:55

Nie pamiętasz gdzie widziałeś to info?
Może to dotyczyło kupowania na steamie z rosyjskiego regionu.

EDIT
mam jak coś: https://www.reddit.com/r/Steam/comments ... team_keys/
  • 0

Obrazek
wojtas011
Łowca

Reputacja: -1

Poprzednia strona

Powrót do Gry cyfrowe na PC