AMD Rewards i Morele

Moderator: Redaktorzy

AMD Rewards i Morele

Postprzez buck » 21 mar 2019, o 16:52

Witam.
Czy ktoś z Was kupował w Morele kartę graficzną w ramach aktualnej promocji AMD Rewards?
Jak wygląda e-mail, w którym Morele wysyłają kod promocyjny?
Mógłby go ktoś opisać/narysować/ podesłać? - oczywiście po usunięciu osobistych informacji.
Wystarczy mi nawet sam format np.
"Logo - data
adresat - numer zamówienia (nie potrzeba numeru, tylko znacznik, gdzie/czy jest)
tekst (tu poprosiłbym o oryginalny tekst)
kod z kuponu (tekst czy obrazek)
stopka (też bym poprosił o wklejenie tekstu"

Mam problem z kodem kupionym na allegro. Posiadam kartę AMD, ale AMD chce obrazek kuponu. A to, co mi podesłał sprzedawca, wygląda na fałszywkę z Painta. Choćby dlatego, że nigdzie nie ma odniesienia do konkretnego zakupu.
AMD się nie odzywa. A ja nie chcę być oskarżany o fałszerstwo, bo do AMD to przecież ja wysyłam dokumenty podesłane przez sprzedawcę.
Sprzedawca oczywiście zgrywa idiotę - najpierw nie miał kuponu, potem nagle znalazł takie coś...
Cały dowcip w tym, że do karty kupionej z x-komu dostałem wydrukowany kupon z kodem prążkowym. I nie chce mi się wierzyć, że Morele wysyła takie byle co.
Sprawa dosyć pilna...
  • 0

Jednym z najgorszych PR-owo zachowań jest wdawanie się z atakującymi w różnego rodzaju pyskówki.
stoję i patrzę na drzwi z zamkiem 3-poziomu a drzwi się same otwierają i wpada do mnie kretoszczur z umiejętnością otwierania zamków 3-go poziomu
buck
Wiedźmin

Reputacja: 2

Re: AMD Rewards i Morele

Postprzez GhostHound » 21 mar 2019, o 17:19

Ja kupowałem pod koniec ubiegłego roku na poprzedniej akcji związanej z AMD Rewards i tak to wyglądało:
Obrazek
  • 0

GhostHound
Moderator

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 37

Re: AMD Rewards i Morele

Postprzez buck » 21 mar 2019, o 17:34

@up: O! WIELKIE dzięki!
Czyli to jednak nie fałszywka... Co prawda dostałem przycięty obrazek z linkiem zamiast logo, ale w zasadzie wygląda identycznie.
Ale skoro nie ma żadnych odnośników do zakupu, to po co AMD tak się upiera przy jego weryfikacji? No nic, w takim razie czekam na odpowiedz z supportu. Drugi tydzień...
Jeszcze raz dzięki za obrazek!

temat do zamknięcia.
  • 0

Jednym z najgorszych PR-owo zachowań jest wdawanie się z atakującymi w różnego rodzaju pyskówki.
stoję i patrzę na drzwi z zamkiem 3-poziomu a drzwi się same otwierają i wpada do mnie kretoszczur z umiejętnością otwierania zamków 3-go poziomu
buck
Wiedźmin

Reputacja: 2

Powrót do Archiwum