Strona 1 z 1

Parę wskazówek od świeżaka

: 8 mar 2017, o 07:50
autor: lactoral
Czy ktoś z władców bazarku może pomyśleć o filtracji przez ceny i kategorie coś podobnego jak jest na Alledrogo bo przekopywać się przez multum aukcji to katorga. Druga rzecz co mnie irytuje mam ogrom gier na Stem powyżej 500 i co mogę kupić tylko 5 gier moim zdaniem ilość gier, które człowiek może zakupić powinna być od ilości posiadanych gier lub wartości konta Steam.

Re: Parę wskazówek od świeżaka

: 8 mar 2017, o 08:09
autor: szablix
@up,

Ale, że jak 5 gier? Chyba coś, źle rozumiesz. Możesz równocześnie zarezerwować 5 gier (zależna ilość od reputacji) po sfinalizowaniu transakcji i wystawieniu komentarzy, liczba ta zostaje zwolniona i na nowo możesz rezerwować.

Proponuje poczytać https://bazar.lowcygier.pl/reputation

Re: Parę wskazówek od świeżaka

: 8 mar 2017, o 08:26
autor: lactoral
Można o mnie powiedzieć hurtownik chce kupić 30 gier za 50 groszy nie mogę bo nie mam wystawionych komentarzy. Na Alledrogo nawet nieszczęsne G2A (też ma 5 gier, ale po 5 grach można wziąć kolejne 5) ma lepiej to rozwiązane. A tu muszę czekać na komentarz, czyli nie mogę kupić hurtem gier.

Re: Parę wskazówek od świeżaka

: 8 mar 2017, o 08:34
autor: szablix
@up
No to jaki problem jak ma lepiej rozwiązane ? Idź kup tam. Ale nie bo to już nie wyjdzie 50 gr bo opłaty bo vat itd. i wtedy już Tobie hurt nie będzie się opłacał.
Nie widzę najmniejszego problemu w szybkim wbiciem reputacji. Jak z Ciebie taki hurtownik to w ciągu 24h to pod 50 pkt reputacji mieć.

Re: Parę wskazówek od świeżaka

: 8 mar 2017, o 08:40
autor: lactoral
Kupuje tylko dla siebie czasami gry rozdaje. Nie jesteś wstanie mieć mieć 50 punktów w ciągu 24 godzin gdyż kupujesz 5 gier i czekasz na komentarze kupujesz znowu 5 gier bo dostałeś komentarze do poprzednich aukcji. Nikt nie siedzi 24H że po zakupie ktoś ci wystawi komentarz więc to co twierdziłeś jest nie możliwe.