Mała klawiatura

Awatar użytkownika
Łowca

15 paź 2020, o 21:30

Tak to się w moim wesolutkim życiu potoczyło, że moje biuro ma może metr szerokości, baaa nawet mniej.
Jestem szczęśliwym posiadaczem Genesis RX66 (pierwsza podświetlana, więc WOW) od n>3 lat, klawiatura membranowa.

Pytanie do was, drodzy Łowcy, jaką klawiaturę polecicie dla mnie, osoby która nigdy nie miała styczności z klawiaturą inną niż membranowa? Zostałbym jeszcze kilka kolejnych lat z nią, jednak nie jest już zbyt czuła na mój dotyk.. tu pod spodem... na spacji ;) Może wyrobiły się sprężyny albo coś, nie wiem ale komfort pisania jak i grania spadł o jakieś 34,5% w ostatnich miesiącach.

Bardzo ważnym wyznacznikiem jest też dla mnie to aby nie posiadała ona NUM-pada oraz klawiszy funkcyjnych jak i strzałek. Ot, oszczędność miejsca na moim malutkim biureczku. Nie za dużo wymyślam? Taka klawiatura zwie się 60% według wujaszka Googla, jednak na zdjęciach nie mają tego bajeru pod nadgarstki. Dzięki za pomoc z góry :)
Awatar użytkownika
Łowca

Re: Mała klawiatura

28 paź 2020, o 18:14

troche wymagan jest :D ogolnie genesisa polecam, produkty ma fajne w nie wysokich cenach ale niestety tak malej nie maja.. ja sobie osobiscie chwale model lith 400 rgb, cicha i z przelacznikami x-scissiors z niskim skokiem
ODPOWIEDZ